Zakres stosowania

Wielu klientów, dostawców, usługodawców, wnioskodawców i pracowników codziennie powierza Tchibo swoje dane osobowe. Spółka Tchibo uważa, że ochrona powierzonych informacji i danych stanowi część jej odpowiedzialności korporacyjnej. Dlatego też zasady ochrony danych, takie jak minimalizacja, przejrzystość i bezpieczeństwo danych, są dla Tchibo najwyższym priorytetem.


Wyznaczyliśmy sobie za cel opisanie naszej polityki prywatności, aby każdy mógł szybko zapoznać się z celami, dla których Tchibo przetwarza dane osobowe. Jednakże, osoby zainteresowane szczegółami również powinny otrzymać wystarczające informacje. Wszystkie poniższe informacje odnoszą się do korzystania z usług cyfrowych za pośrednictwem komputerów, smartfonów, tabletów i wszystkich innych przenośnych lub stacjonarnych urządzeń końcowych, które można podłączyć do Internetu.


Prosimy o uważne zapoznanie się z naszą Polityką Prywatności. W przypadku jakichkolwiek pytań lub uwag dotyczących niniejszej Polityki Prywatności, mogą Państwo w każdej chwili skierować je na adres e-mail: service@tchibo.pl


Niniejsza Polityka Prywatności zawiera informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych osób odwiedzających nasze profile w mediach społecznościowych (np. na portalu Facebook, Instagram, YouTube), odwiedzających następujące strony internetowe:
dokonujących zakupów w Sklepie Tchibo.pl, biorących udział w programie lojalnościowym Tchibo Card oraz korzystających z aplikacji mobilnej Tchibo. Jeśli nasze usługi cyfrowe dają możliwość opcjonalnego wprowadzania danych osobowych, prosimy, aby Państwo sami zdecydowali, które dane chcą nam udostępnić. Pola obowiązkowe, które są wyświetlane jako takie, są przez nas wymagane w celu przetworzenia danego zapytania lub Państwa zamówienia. Wszelkie dane wykraczające poza powyższe, które są gromadzone, to dane podane dobrowolnie i wykorzystywane w celu optymalizacji oferowanych przez nas usług oraz, w stosownych przypadkach, do celów statystycznych.


Dalsze informacje znajdują się w kolejnych rozdziałach.


Zmiany w Polityce Prywatności

Zastrzegamy sobie prawo do zmiany lub dostosowania niniejszej Polityki Prywatności w dowolnym momencie z uwzględnieniem obowiązujących przepisów o ochronie danych osobowych.
Powrót