Ekspresy do kapsułek Cafissimo

» Praktyczna, zrównoważona i niewyobrażalnie smaczna kawa: każdy ekspres Cafissimo otwiera przed Tobą cały świat nowych smaków. «
Indre B. Kiper kawy Tchibo
 
 
 

Kremowa mleczna pianka? To łatwe.

Nowy ekspres Cafissimo Milk przygotuje doskonałą mleczną piankę i rozmaite rodzaje kawy za naciśnięciem jednego przycisku.
 
Zestaw do systemu mlecznego ekspresu Cafissimo milk

Aby zadbać o dodatkową porcję świeżości przy przyrządzaniu napojów kawowych z mlekiem, istnieje teraz możliwość wymiany tych części układu mlecznego, które mają regularny kontakt z mlekiem.

 
 
 
 
 
 
 

Perfekcyjna kawa? Easy

Czy to espresso, caffè crema, czy kawa palona mielona: Cafissimo easy to nie tylko gadżet przyciągający wzrok − potrafi też przygotować doskonałą kawę.
 
 
 
 
Tak zrównoważone jest Cafissimo
Każda kawa Cafissimo pochodzi z certyfikowanych, zrównoważonych upraw – i oczywiście kapsułki w 100% nadają się do recyklingu. Dołącz do nas i wrzuć zużyte kapsułki do kosza na odpady do recyclingu. Jeśli pozbędziesz się ich w ten sposób, będzie mogło powstać z nich coś nowego. Przejdź do kapsułek Cafissimo

Jaką kawę pijesz najchętniej?

Znajdź swoją ulubioną kawę w kapsułkach - idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb. Pomożemy Ci znaleźć smaki, które pokochasz.

Przejdź do poradnika

Doskonała pianka

Dzięki naszym stylowym spieniaczom do mleka zawsze uda Ci się uzyskać cudownie kremową mleczną piankę.

Przejdź do spieniaczy do mleka