Schließen
Aplikacja Tchibo

Aplikacja Tchibo

Wszystkie korzyści w jednym miejscu

Dla iPhone (left) i dla Androida (right)

Aplikacja mobilna Tchibo może być ściągnięta za darmo z App Store (iPhone) i Google Play (Android). Zainstaluj ją i zainspiruj się naszymi cotygodniowymi kolekcjami, bogatą ofertą kawy, ekspresów i akcesoriów kawowych oraz naszymi innymi usługami. Zakupy nigdy nie były prostsze!
Aplikację mobilną Tchibo można zainstalować na każdym iPhone z iOS 11.0 lub wyższym. Telefony oparte na Androidzie muszą operować pod systemem 4.4 lub nowszym.
Aplikację Tchibo można znaleźć w App Store lub Google Play Store, wpisując słowo "Tchibo" w polu wyszukiwania lub klikając poniższy link bezpośrednio w App Store / Google Play Store. Pobierz aplikację Tchibo na iPhone'a Pobierz aplikację Tchibo na iPada Pobierz aplikację Tchibo na smartfony z systemem Android Pobierz aplikację Tchibo na tablet z Androidem.
Ta aplikacja Tchibo jest bezpłatna dla wszystkich urządzeń.
Oczywiście, mimo rejestracji drogą elektroniczną, karta nadal przyjdzie na podany przez Ciebie adres pocztowy
Jeśli Twój smartfon lub tablet ma aktywne połączenie internetowe, aplikacja Tchibo automatycznie pobierze dla Ciebie najnowsze treści i kupony. Dzięki temu zawsze jesteś na bieżąco!
Zadzwoń pod 801 080 016
(z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)
poniedziałek - piątek w godz. 8:00 - 20:00
sobota w godz. 8:00 - 16:00
Tak, aplikacja Tchibo na smartfona jest dostępna dla systemów iOS i Android w Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Czechach, Polsce, na Węgrzech, Słowacji i Turcji.
Nie, nie potrzebujesz konta Tchibo i bycia zarejestrowanym użytkownikiem aby korzystać z aplikacji Tchibo.
Oczywiście można używać aplikacji Tchibo bez karty TchiboCard. Jeśli jednak chcesz skorzystać z wielu profitów jakie mają Klubowicze Tchibo Card. Wystarczy złożyć wniosek o TchiboCard za darmo za pośrednictwem aplikacji Tchibo lub w domu na swoim komputerze. Są one następnie wysyłane pod podany przez Ciebie adres i dostępne cyfrowo w aplikacji po 48 godzinach.