Zapisz się do Newslettera Tchibo!

Odbierz 10% rabatu na Twoje pierwsze zakupy!1


Korzyści z otrzymywania Newslettera Tchibo:

Promocje i oferty
Aktualne oferty z kolekcji, Outletu i wiele więcej.
10% rabatu1
Nasz prezent dla Ciebie: 10% rabatu na Twoje pierwsze zakupy.
Nowości kawowe
Nowości i oferty z kategorii naszych kaw i ekspresów.
Tak, chciałbym/abym otrzymywać od Tchibo Warszawa Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Dziekońskiego 3, 00-728 Warszawa („Spółka”) informacje handlowe dotyczące produktów lub usług tej Spółki drogą elektroniczną, w tym w szczególności w formie dedykowanego Newslettera. Zostałem/am poinformowany/a, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie.2

Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) w celu przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną (tj. w formie Newslettera, e-mail, SMS lub MMS) w tym kierowanych w wyniku profilowania, o ile Uczestnik wyrazi stosowną zgodę. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, podmiotom należącym do tej samej grupy kapitałowej co Spółka lub powiązanym ze Spółką kapitałowo lub organizacyjnie, wykonującym czynności dotyczące Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. Dane osobowe przetwarzane w celach marketingowych objętych oświadczeniem zgody będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W przypadku stwierdzenia, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy RODO, osoba, której dane dotyczą ma prawo wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Co do zasady Spółka nie przekazuje danych poza Europejski Obszar Gospodarczy (dalej EOG). Jednakże korzystając z oprogramowania Spółki Microsoft Office oraz z usług podwykonawców mogą zdarzyć się sytuacje, że Spółka wyrazi zgodę na przekazanie danych osobowych poza EOG tylko wtedy, gdy jest to konieczne, i z zapewnieniem odpowiedniego stopnia ochrony. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności i plików cookie: tchibo.pl/ochrona-danych-osobowych

Znasz już TchiboCard?

Zarejestruj się teraz i korzystaj z ekskluzywnych przywilejów:

  • Ziarna: wraz z każdym zakupem zbierasz Ziarna, które możesz wymienić na zniżki, więc tym samym oszczędzasz.3
  • Niższe ceny: ciesz się szeroką gamą produktów w wyjątkowo korzystnych cenach.
  • Rób zakupy zanim inni to zrobią: zamawiaj produkty z nowych kolekcji przed ich oficjalną premierą.
Najczęściej wybierane

Odkryj nasze kolekcje i kategorie

Smaki lata

Odkryj teraz

Relaks pod chmurką

Odkryj teraz

Przez różowe okulary

Odkryj teraz

Modne lato

Odkryj teraz

Gotowi na każdą pogodę

Odkryj teraz

W pełnym blasku

Odkryj teraz

W letnim klimacie

Odkryj teraz

Wakacyjne sny

Odkryj teraz

Świat pełen kolorów

Odkryj teraz

W objęciach lata

Odkryj teraz

Letnie stylizacje dla panów

Odkryj teraz

Sportowe przygody

Odkryj teraz

Idealne akcesoria podróżne

Odkryj teraz

WYPRZEDAŻ mebli

Odkryj teraz

Dziecięce przygody

Odkryj teraz

Kuchnia pełna kolorów

Odkryj teraz
  1. Kod rabatowy jest jednorazowy i ważny przez 2 tygodnie po zapisie do Newslettera. Nie łączy się z innymi promocjami oraz kodami rabatowymi. Nie można go wymienić na gotówkę.
  2. Aby anulować subskrypcję, należy posłużyć się w tym celu odpowiednim linkiem umieszczonym na końcu każdego Newslettera.
  3. Min. ilość Ziaren do uzyskania zniżki to 100 Ziaren. Wymiana Ziaren nie jest możliwa przy zakupie kart podarunkowych.