Twarda walizka ok. 29 l, czarna

279,99
 • W magazynie
Termin dostawy
śr., 2021-06-30 - czw., 2021-07-01
 • Dostawa: firma kurierska
 • Dostawa do sklepu: bezpłatnie dzięki Click & Collect
 • Z wytrzymałego tworzywa sztucznego: wyjątkowo solidna
 • Nadaje się do użytku jako bagaż podręczny
 • Łatwe manewrowanie: 4 kółka obrotowe o 360°
 • Zintegrowany zamek z atestem TSA

Twarda walizka ok. 29 l, czarna

Numer zamówienia 117679
Dobra walizka ma duży wkład w jakość podróży - to wyjątkowo trwały i wytrzymały egzemplarz, o który po nadaniu bagażu nie trzeba się martwić. Dzięki kompaktowym wymiarom można używać jej w większości linii lotniczych jako bagaż podręczny.

Łatwe użytkowanie
Walizka ma w środku spinające paski mocujące, ściankę działową zapinaną na zamek błyskawiczny oraz kieszeń z tkaniny dystansowej zapinanej na zamek błyskawiczny, które pomogają w uporządkowaniu i zabezpieczeniu jej zawartości. Zintegrowany zamek z atestem TSA zapewnia bezpieczeństwo i spełnia międzynarodowe standardy bezpieczeństwa. Walizka ma cztery kółka obracające się o 360° oraz teleskopową rączkę z blokadą, dzięki czemu jest łatwa w manewrowaniu. Uchwyt na spodzie oraz uchwyty na górze oraz po bokach ułatwiają jej użytkowanie.

Informacje o bagażu podręcznym
Dopuszczalne wymiary bagażu podręcznego obowiązujące w poszczególnych liniach lotniczych mogą się od siebie różnić. Wymiary małej walizki odpowiadają wymiarom obowiązującym w większości linii. Jeśli nie chcesz rozpocząć swojej podróży od niemiłej niespodzianki przy odprawie, koniecznie dowiedz się wcześniej o dopuszczalnych wymiarach bagażu podręcznego.

Kolor

Czarna

Materiał

100% kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS)
Wyściółka: 100% poliester

Wymiary

Szer. x wys. x gł.: ok. 38 x 54,5 x 22 cm
Szer. x wys. x gł. wewnątrz: ok. 34 x 48 x 21 cm
Długość z rączką: ok. 105 cm

Waga

Ok. 2,8 kg

Pojemność

Ok. 29 l
Informacja dotycząca jakości
Informacja dotycząca jakości
Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Numer zamówienia:

117679

Adres dostawy:

 • Adres na rachunku
 • Inny adres dostawy
 • Adres za granicą
 • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot. W sklepach Tchibo na terenie Polski NIE podlegają zwrotowi zakupione online: artykuły spożywcze, artykuły kosmetyczne, biżuteria (w tym zegarki), bielizna (w tym biustonosze, majtki, figi, stringi, stroje kąpielowe, kąpielówki, slipy, bokserki, kalesony oraz bielizna funkcyjna) a także artykuły wielkogabarytowe. Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów oraz sklepu w CH Klif Gdynia).