Schließen

Jedno biuro, cztery style

Stylowe meble i dodatki do gabinetu i biura

Poznaj nasze bestsellery

Styl nowoczesny

Prostokątne kształty, surowe konstrukcje i ponadczasowy charakter. Nowoczesne meble zawdzięczają swoją wyjątkowość jasnym kolorom i prostym kształtom.

Styl designerski

Proste kształty, elegancja i wszechstronne zastosowanie. Błyszczące, metalowe elementy oraz wysokiej jakości powierzchnie to znaki szczególne klasycznych mebli znanych ze swojego pełnego harmonii stylu.

    
   
 
    
  
  
     
ostatnie sztuki
 
  
 
 

Styl skandynawski

Bliskość natury, lekkość i przytulność. Jasne drewno i subtelne kolory to główne cechy stylu pochodzącego ze Skandynawii.

Odpoczynek na miarę First Class

Elegancka sofa obita jest w całości delikatną tkaniną strukturalną, a jej zaokrąglone krawędzie nadają jej wyjątkowo miękkiego charakteru i zapraszają do odpoczynku. Ten mebel to sofa i łóżko dla gości w jednym.
Zobacz sofę
 

Wygodne siedzenie i koncetracja w czasie pracy

Krzesła biurowe i siedziska

RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ

Wszyscy razem ponosimy odpowiedzialność za dzisiejszy i jutrzejszy świat. Dlatego w Tchibo od ponad 14 lat dbamy o to, aby nasze produkty były wykonywane w sposób, który jest fair - z szacunku dla przyrody i ludzi, z którymi pracujemy. Na wielu obszarach odnieśliśmy już sukces. Jesteśmy z tego dumni. Jednocześnie wiemy, że przed nami jeszcze długa droga i wiele przeszkód, które uda nam się pokonać tylko wspólnie, a nie w pojedynkę. Razem z ludźmi, którzy wytwarzają nasze produkty, i razem z Państwem - naszymi klientami odkrywającymi świat Tchibo. Dowiedz się więcej na stronie: https://www.tchibo.pl/zrownowazony-rozwoj-w-tchibo-c400107040.html.
Lasów nie da się zastąpić. Mają wpływ na klimat i tworzą ochronną przestrzeń dla zwierząt i ludzi. By je zachować, nasze produkty z drewna z certyfikatem FSC® są DOBRZE ZROBIONE.

Surowe wytyczne rady FSC® (Forest Stewardship Council®) gwarantują odpowiedzialną gospodarkę leśną – od drzewa do gotowego produktu.Możesz być pewien, że w ten sposób chroniona jest biologiczna różnorodność lasów. Ochroną objęte są również prawa i bezpieczne warunki pracy robotników leśnych. Tak właśnie wygląda zrównoważony rozwój.
Nasze propozycje z papieru posiadającego certyfikat FSC® są DOBRZE ZROBIONE, ponieważ do produkcji papieru użyto celulozy pochodzącej z lasów, w której prowadzi się przyjazną środowisku gospodarkę surowcami.

MAMY NA WZGLĘDZIE KOMFORT PRZYSZŁYCH POKOLEŃ
Wymagające standardy FSC® (Forest Stewardship Council®) zapewniają, że wszystkie etapy produkcji od żywego drzewa aż do gotowego produktu są przyjazne dla środowiska i człowieka. Decydując się na zakup papieru posiadającego certyfikat FSC® wspierasz walkę o zachowanie wszystkich ważnych funkcji lasu. Mamy na uwadze również przestrzeganie przepisów i bezpieczne warunki pracy. Dlatego można powiedzieć, że nasze propozycje z papieru i tektury powstały z miłości do natury.
Aby pomóc zachować wszystkie ważne funkcje lasów, ten produkt pochodzi z regionalnej, zrównoważonej gospodarki leśnej i jest DOBRZE ZROBIONY.

Wysokie standardy środowiskowe i krótkie odcinki transportowe gwarantują odpowiedzialną i przyjazną dla klimatu gospodarkę leśną. Dzięki temu biologiczna różnorodność lasów jest odpowiednio chroniona. Troszczymy się również o przestrzeganie praw oraz bezpieczeństwa warunków pracy w lasach. W działaniach na rzecz środowiska liczy się każdy szczegół.