Wyposażenie ogrodu i balkonu

Zestaw do uprawy kiełków
39,99
Składany leżak ogrodowy
549,00
Torba do przechowywania poduszek na meble ogrodowe XXL
139,99
Pokrowiec na meble wypoczynkowe premium
229,99
-19 %
Krzesło z wysokim oparciem »rope«
499,00
399,99
Wózek na zakupy
199,99
Leżak ogrodowy-fotel relaksacyjny, szary
499,00
Pokrowiec na zestaw mebli ogrodowych premium
179,99
Wózek do grilla
629,00
Namiot do ochrony roślin, pop-up, duży
Namiot do ochrony roślin, pop-up, mały
229,99
159,99
-40 %
Torba na akcesoria do czyszczenia konia USG
99,99
59,99
-19 %
Balkonowy parasol przeciwsłoneczny, ok. 160 x 200 cm
459,00
369,99
-21 %
Drabina na kwiaty
459,00
359,99
Solarny łańcuch oświetleniowy z linką sizalową
199,99
Bidon dla psa z miską
29,99
Smycz
109,99
Kamizelka odblaskowa dla psa
69,99
Namiot do ochrony roślin, pop-up, duży
Namiot do ochrony roślin, pop-up, mały
229,99
159,99
Jojo z efektem LED
34,99
Wstążki gimnastyczne z drewnianym kijkiem, 2 sztuki
34,99
Zabawka dla psa
44,99
Lampa LED ze zmianą kolorów
139,99
Zawieszka LED na obrożę dla psa
29,99
-25 %
Outdoorowa latarnia LED
499,00
369,99
ostatnie sztuki
Pokrowiec premium na zestaw mebli ogrodowych
179,99
ostatnie sztuki
Pokrowiec na stół premium, 100 x 100 cm
159,99
Smycz dla psa z elementami odblaskowymi
59,99
Zabawka dla psa
59,99
Latawiec kieszonkowy
39,99
-15 %
Doniczka na kwiaty stylizowana na betonową na drewnianych nogach
319,99
269,99
1

Zaplanuj urządzanie ogrodu

Pachnące kwiaty, grządki z warzywami, zioła, krzewy, drzewka owocowe – oczywiście wyłącznie od Twoich preferencji zależy, co posadzisz w swoim ogrodzie. Jeśli chcesz urządzić ogród na nowo, warto najpierw przygotować szkic. W ten sposób możesz od początku jasno określić, jak będzie wyglądał ogród i nie pogubisz się w niezliczonych możliwościach. Najlepiej zdecyduj się na jeden styl, wtedy ogród będzie spójny. Idealnie proste rabatki w stylu angielskim umożliwią jasne podziały, zaś łukowate kształty będą przypominały ozdobne ogrody śródziemnomorskie. Nie przeładuj ogrodu – wyznacz najważniejsze punkty!
Urlop w ogrodzie: drewniany taras z ratanowymi meblami ogrodowymi w zielonym ogrodzie z wysokimi drzewami.

Sadzenie roślin w ogrodzie: bujne kwiaty

Dla większości posiadaczy ogrodów kwiaty są nieodzowne. Jeśli weźmiesz pod uwagę terminy sadzenia, cechy podłoża, światło i usytuowanie, będziesz cieszyć się prawie cały rok pięknymi kwiatami. W zacienionym ogrodzie zasadź na przykład fiołki, konwalie, paprocie i bluszcz. Dzwonki i maki także lubią niezbyt słoneczne stanowiska. Dużo słońca potrzebują natomiast lawenda, gladiola i geranium. Jeśli wolisz, aby ogród był stonowany, wybierz kwiaty z jednej rodziny kolorystycznej. Ale jeżeli lubisz różne kolory, możesz śmiało zaaranżować w ten sposób swój ogród. W Tchibo znajdziesz duży wybór roślin.

Drugi salon latem – taras

Taras służy w wielu ogrodach jako główne miejsce wypoczynku. Latem jest to coś w rodzaju drugiego salonu .Tutaj grillujesz z przyjaciółmi, odprężasz się na leżaku po obiedzie – a wieczorem rozkoszujesz się kieliszkiem białego wina, patrząc w rozgwieżdżone niebo. Zbuduj taras w taki sposób, by chronił przed wiatrem i zbyt mocnym słońcem. By zasłonić się przed spojrzeniami, możesz zastosować klasyczny żywopłot. Ewentualnie postaw donice z kwiatami albo dekoracje ogrodowe, na przykład parawan jako osłonę .Jeśli taras jest skierowany na południe, nie powinno zabraknąć parasola przeciwsłonecznego lub markizy.

Ogród – raj do grillowania, wypoczywania i zabawy

Zdaniem wielu posiadaczy ogrodów w ciepłe dni nie ma nic piękniejszego niż grillowanie. Od Ciebie zależy, czy chcesz mieć klasyczny grill na węgiel, czy grill gazowy albo elektryczny . W Tchibo znajdziesz wszystkie odpowiednie akcesoria. Ogród to dla dzieci plac zabaw. Huśtawka, piaskownica, piłka czy boule – przejrzyj ofertę online, znajdź zabawki ogrodowe i stwórz w ogrodzie zielony raj dla dzieci. Gdy się wyszaleją, zaproponuj regenerującą drzemkę w namiocie pod drzewem.

Balkon przeobraża się w oazę komfortu

Jeśli nie masz klasycznego ogrodu, ale dysponujesz balkonem, możesz w prosty sposób zamienić go w oazę komfortu. Zioła w doniczkach ślicznie wyglądają i przydają się w kuchni. Kwitnące zwisające kwiaty w skrzynkach stworzą feerię barw, a rośliny pnące takie jak nasturcje albo fasola wielokwiatowa pięknie rozwiną się na podporach. W Tchibo znajdziesz też duży wybór mebli balkonowych – od wygodnych kompletów po leżaki. Szklane świeczniki, lampiony i świeczki LED sprawią, że ciepłe letnie wieczory będą wyjątkowo nastrojowe. Domową atmosferę balkonu wzmocnisz, układając dywaniki do stosowania na zewnątrz.
Jakość w ogrodzie: młoda mama z córką przy przesadzaniu roślin i kwiatów.

Znak TCM symbolizuje jakość – także w dziale Ogród

Robiąc w Tchibo zakupy do ogrodu, masz pewność, że otrzymasz produkty najwyższej jakości. Gwarantuje to znak jakości TCM. TCM to skrót od „Tchibo Certified Merchandise”. Gwarantujemy w ten sposób, że cały proces produkcji podlega rygorystycznej kontroli jakości. Kontrola jakości zaczyna się na etapie wyboru dostawców i obejmuje cały łańcuch produkcji. Ostatecznie otrzymujesz artykuł wyprodukowany wyłącznie dla Tchibo.