Wyposażenie ogrodu i balkonu

Zestaw mebli ogrodowych stylizowanych na bambusowe
4 999,00
Modny zestaw mebli ogrodowych
4 999,00
Fotel obrotowy »flower«
999,00
ostatnie sztuki
Ogrodowa sofa rozsuwana »polirattan«
3 999,00
ostatnie sztuki
Składany namiot plażowy z matą do leżenia
179,99
Pokrowiec na meble wypoczynkowe premium
219,99
Zestaw mebli ogrodowych »santorini«
3 499,00
Skrzynki na kwiaty ze stelażem, 3 sztuki
459,00
Składany leżak ogrodowy, Vintage Grey
999,00
Koc piknikowy XL
79,99
Solarny łańcuch świetlny
109,99
Mata plażowa
119,99
Lampa solarna z efektem gwiazd
119,99
Zestaw mebli ogrodowych, 3-częściowy, terakota
Zestaw mebli ogrodowych, 3-częściowy, szary
899,00
899,00
Kulista lampa solarna, zmieniająca kolory
319,99
Koszyk z izolacją termiczną
69,99
-23 %
Wózek do grilla
849,00
649,00
Okrągły stół ogrodowy stylizowany na betonowy, Ø ok. 60 cm
599,00
Solarny żagiel przeciwsłoneczny »rozgwieżdżone niebo«
369,99
Leżak z dachem i stołkiem
549,00
Hamak dwuosobowy, ok. 140 cm
179,99
Lampy podwodne LED z funkcją zmiany kolorów, 2 sztuki
59,99
Balkonowy parasol przeciwsłoneczny, ok. 160 x 200 cm
459,00
Słupki świetlne, 3 sztuki
119,99
Pręty świetlne LED, 2 sztuki
59,99
Termiczna torba na kanapki
39,99
Torba termiczna XL
89,99
Wózek do grilla
799,00
Lampion solarny, mały
59,99
Gra w krążki
69,99
1

Zaplanuj urządzanie ogrodu

Pachnące kwiaty, grządki z warzywami, zioła, krzewy, drzewka owocowe – oczywiście wyłącznie od Twoich preferencji zależy, co posadzisz w swoim ogrodzie. Jeśli chcesz urządzić ogród na nowo, warto najpierw przygotować szkic. W ten sposób możesz od początku jasno określić, jak będzie wyglądał ogród i nie pogubisz się w niezliczonych możliwościach. Najlepiej zdecyduj się na jeden styl, wtedy ogród będzie spójny. Idealnie proste rabatki w stylu angielskim umożliwią jasne podziały, zaś łukowate kształty będą przypominały ozdobne ogrody śródziemnomorskie. Nie przeładuj ogrodu – wyznacz najważniejsze punkty!
Urlop w ogrodzie: drewniany taras z ratanowymi meblami ogrodowymi w zielonym ogrodzie z wysokimi drzewami.

Sadzenie roślin w ogrodzie: bujne kwiaty

Dla większości posiadaczy ogrodów kwiaty są nieodzowne. Jeśli weźmiesz pod uwagę terminy sadzenia, cechy podłoża, światło i usytuowanie, będziesz cieszyć się prawie cały rok pięknymi kwiatami. W zacienionym ogrodzie zasadź na przykład fiołki, konwalie, paprocie i bluszcz. Dzwonki i maki także lubią niezbyt słoneczne stanowiska. Dużo słońca potrzebują natomiast lawenda, gladiola i geranium. Jeśli wolisz, aby ogród był stonowany, wybierz kwiaty z jednej rodziny kolorystycznej. Ale jeżeli lubisz różne kolory, możesz śmiało zaaranżować w ten sposób swój ogród. W Tchibo znajdziesz duży wybór roślin.

Drugi salon latem – taras

Taras służy w wielu ogrodach jako główne miejsce wypoczynku. Latem jest to coś w rodzaju drugiego salonu .Tutaj grillujesz z przyjaciółmi, odprężasz się na leżaku po obiedzie – a wieczorem rozkoszujesz się kieliszkiem białego wina, patrząc w rozgwieżdżone niebo. Zbuduj taras w taki sposób, by chronił przed wiatrem i zbyt mocnym słońcem. By zasłonić się przed spojrzeniami, możesz zastosować klasyczny żywopłot. Ewentualnie postaw donice z kwiatami albo dekoracje ogrodowe, na przykład parawan jako osłonę .Jeśli taras jest skierowany na południe, nie powinno zabraknąć parasola przeciwsłonecznego lub markizy.

Ogród – raj do grillowania, wypoczywania i zabawy

Zdaniem wielu posiadaczy ogrodów w ciepłe dni nie ma nic piękniejszego niż grillowanie. Od Ciebie zależy, czy chcesz mieć klasyczny grill na węgiel, czy grill gazowy albo elektryczny . W Tchibo znajdziesz wszystkie odpowiednie akcesoria. Ogród to dla dzieci plac zabaw. Huśtawka, piaskownica, piłka czy boule – przejrzyj ofertę online, znajdź zabawki ogrodowe i stwórz w ogrodzie zielony raj dla dzieci. Gdy się wyszaleją, zaproponuj regenerującą drzemkę w namiocie pod drzewem.

Balkon przeobraża się w oazę komfortu

Jeśli nie masz klasycznego ogrodu, ale dysponujesz balkonem, możesz w prosty sposób zamienić go w oazę komfortu. Zioła w doniczkach ślicznie wyglądają i przydają się w kuchni. Kwitnące zwisające kwiaty w skrzynkach stworzą feerię barw, a rośliny pnące takie jak nasturcje albo fasola wielokwiatowa pięknie rozwiną się na podporach. W Tchibo znajdziesz też duży wybór mebli balkonowych – od wygodnych kompletów po leżaki. Szklane świeczniki, lampiony i świeczki LED sprawią, że ciepłe letnie wieczory będą wyjątkowo nastrojowe. Domową atmosferę balkonu wzmocnisz, układając dywaniki do stosowania na zewnątrz.
Jakość w ogrodzie: młoda mama z córką przy przesadzaniu roślin i kwiatów.

Znak TCM symbolizuje jakość – także w dziale Ogród

Robiąc w Tchibo zakupy do ogrodu, masz pewność, że otrzymasz produkty najwyższej jakości. Gwarantuje to znak jakości TCM. TCM to skrót od „Tchibo Certified Merchandise”. Gwarantujemy w ten sposób, że cały proces produkcji podlega rygorystycznej kontroli jakości. Kontrola jakości zaczyna się na etapie wyboru dostawców i obejmuje cały łańcuch produkcji. Ostatecznie otrzymujesz artykuł wyprodukowany wyłącznie dla Tchibo.