Nasze subskrypcje na kawę.
Dla wszystkich, którzy kochają kawę.


Zamów bezpłatną dostawę ulubionej kawy do domu i oszczędzaj za każdym razem*.♡
Frau packt Kaffee-Abo Lieferung aus

3 dobre powody, by zdecydować się na subskrypcję na kawę:

Icon Prozente Preisschild

Specjalna cena w subskrypcji*

Icon durchgestrichenes Datum auf einem Kalender

Możliwość rezygnacji w dowolnym momencie

Icon kostenlose Lieferung

Darmowa dostawa

Przegląd wszystkich możliwych subskrypcji

Verschiedene Kaffees stehen nebeneinander

Nasz bestseller:
subskrypcja na kawę

Wybierz swoje ulubione odmiany spośród kaw ziarnistych caffè crema lub espresso, kaw mielonych lub kaw w kapsułkach Cafissimo.

✔︎ Oszczędzasz przy każdej dostawie w porównaniu z ceną indywidualną*.
✔︎ Dowolnie wybierana częstotliwość dostaw dla maksymalnej elastyczności.
✔︎ Zmiana ilości kawy, odmian lub częstotliwości dostaw w dowolnym momencie.
✔︎ Bezpłatna dostawa bezpośrednio do domu.
Verschiedene Kaffeemaschinen stehen nebeneinander

Pakiet konesera:
subskrypcja na kawę z ekspresem

Masz ochotę na nowy ekspres do kawy? Subskrypcja na kawę z ekspresem oferuje dodatkowo następujące korzyści:

✔︎ Ekspresy automatyczne Esperto, kolbowe Lapressa lub ekspresy na kapsułki Cafissimo, otrzymasz w ramach subskrypcji na kawę z rabatem.

FAQs

Jak działa zamawianie w ramach subskrypcji na kawę? arrow_down
Subskrypcję na kawę można wykupić wyłącznie online. W konfiguratorze wybierasz ulubione rodzaje kawy oraz, w zależności od subskrypcji, ekspres i określasz żądaną ilość kawy, częstotliwość dostaw itp. To wszystko! Ulubiona kawa będzie regularnie dostarczana do Twojego domu.
Które ekspresy mogę połączyć z subskrypcją na kawę? arrow_down
W ramach subskrypcji na kawę można wybierać spośród różnych ekspresów i rodzajów kawy. Obejmują one nasze popularne ekspresy automatyczne, ekspresy na kapsułki i ekspresy kolbowe.
Jak często mają miejsce dostawy kawy? arrow_down
Częstotliwość dostaw można dostosować do własnych potrzeb. W zależności od ilości wypijanej kawy tygodniowo można wybrać między dostawami co dwa tygodnie lub co trzy miesiące (co 2 tygodnie, co 3 tygodnie, co 4 tygodnie, co 5 tygodni, co 6 tygodni, co 7 tygodni, co 8 tygodni, co 12 tygodni).
Czy istnieje minimalna wartość zamówienia w ramach subskrypcji na kawę? arrow_down
W przypadku subskrypcji na kawę minimalna wartość zamówienia na dostawę wynosi 100 zł, a dostawa jest bezpłatna. Ilość kawy i częstotliwość dostaw można wygodnie określić i zmienić online.
Czy wysyłka w ramach subskrypcji na kawę jest darmowa? arrow_down
Tak, dostawy w ramach subskrypcji na kawę są wolne od kosztów wysyłki. Minimalna wartość zamówienia na dostawę wynosi 100 zł.
  1. W porównaniu do ceny regularnej. W przypadku subskrypcji z ekspresem wymagany jest zakup co najmniej 4 dostaw kawy.

Subskrypcja na kawę Tchibo: najważniejsze informacje w skrócie

Wyobraź sobie, że jest wcześnie rano i jedyne, na co masz teraz ochotę, to filiżanka aromatycznej, gorącej kawy - a Twój wzrok pada na ziejącą pustką puszkę po kawie. Dzięki subskrypcji na kawę ten scenariusz należy już do przeszłości. Subskrypcję można łatwo wykupić online, a ulubiona, świeżo palona kawa może być dostarczana do domu w regularnych odstępach czasu. Subskrypcję na kawę można również podarować w prezencie i uszczęśliwić w ten sposób miłośnika kawy.

Przegląd zalet subskrypcji

Zalety subskrypcji na kawę są oczywiste:
  • Łatwiej się nie da: dzięki subskrypcji na kawę możesz wykreślić kawę z listy zakupów i nie musisz już martwić się o terminowe uzupełnianie jej zapasów. Zamiast tego otrzymasz dostawę kawy niezawodnie, regularnie i na czas.
  • Oszczędzaj przy każdej filiżance: subskrypcje często wiążą się z korzyściami cenowymi - tak jak w przypadku subskrypcji na kawę Tchibo. Tutaj oszczędzasz do 33% na każdej dostawie kawy w porównaniu do ceny regularnej. Co więcej, przy minimalnej wartości zamówienia 100 zł, dostawa jest bezpłatna.
  • Przyjemność skrojona na miarę: elastycze subskrypcje na kawę oferują odpowiedni produkt dla każdego miłośnika kawy. Czy wystarczy Ci jedna filiżanka rano? A może kawa jest eliksirem życia, który Ty i Twoja rodzina lubicie pić przez całą dobę? Dzięki subskrypcji na kawę Tchibo możesz wybierać między dwutygodniowymi lub nawet trzymiesięcznymi okresami dostaw, w zależności od tego, ile kawy pijesz tygodniowo. W dowolnym momencie możesz również zmienić ilość zamówienia, częstotliwość dostaw i odmiany kawy oraz anulować subskrypcję z 7-dniowym wyprzedzeniem.

Jakie kawy są wysyłane w ramach subskrypcji na kawę?

Dzięki subskrypcji na kawę Tchibo możesz zamawiać kawę w ziarnach, mieloną oraz kapsułki Cafissimo w ramach subskrypcji. Niezależnie od tego, czy masz automatyczny ekspres do kawy, ekspres kolbowy, czy ekspres na kapsułki Cafissimo - w naszej subskrypcji na kawę znajdziesz odpowiednią kawę.

Subskrypcja na kawę z ekspresem

Do pełni szczęścia brakuje Ci nie tylko ziaren, ale także ekspresu do kawy? W takim razie subskrypcja na kawę z ekspresem jest idealnym wyborem. W ramach subskrypcji na kawę w Tchibo możesz skorzystać ze zniżki na ekspres. Wystarczy wybrać subskrypcję na kawę z ekspresem i wybrać swój ulubiony spośród naszych automatycznych ekspresów, ekspresów na kapsułki, ekspresów kolbowych. Następnie wystarczy dodać wybrany ekspres w obniżonej cenie do pierwszej dostawy kawy.

Łatwa konfiguracja subskrypcji na kawę

Dzięki naszemu przewodnikowi krok po kroku możesz z łatwością skonfigurować subskrypcję na kawę Tchibo zgodnie ze swoimi życzeniami i osobistymi preferencjami:
  1. Wybierz online między subskrypcją tylko na kawę, subskrypcją na kawę z ekspresem i subskrypcją biurową z profesjonalnym ekspresem
  2. Kolejny etap to wybór ulubionej kawy o wartości co najmniej 100 zł.
  3. Jeśli zdecydujesz się na subskrypcję na kawę wraz z ekspresem, pierwszym krokiem jest wybór ulubionego ekspresu do kawy - od ekspresów na kapsułki po automatyczne ekspresy, wszystko jest wliczone w cenę. Następnie otrzymasz rekomendacje dotyczące odpowiednich kaw pasujących do wybranego ekspresu.
  4. Na koniec możesz określić częstotliwość dostaw - w zależności od tego, ile kawy pijesz lub ile zużywa się jej w biurze. Świeża kawa może być dostarczana bezpośrednio co 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 lub 12 tygodni. Możesz również łatwo określić ilość kawy, którą należy zamówić, aby wystarczyło jej do następnej dostawy. Zostaniesz również poinformowany o oszczędnościach, jakie uzyskasz dzięki subskrypcji w porównaniu z zakupami jednostkowymi.
  5. Po ostatnim kliknięciu subskrypcja na kawę ląduje w koszyku i można ją opłacić.

Minimalny okres trwania subskrypcji na kawę

W przypadku subskrypcji zasadniczo zawsze należy zwracać uwagę na minimalny okres trwania aby nie być związanym z subskrypcją dłużej niż chcesz lub potrzebujesz. Subskrypcja na kawę Tchibo bez ekspresu zapewnia pełną elastyczność – można go anulować w dowolnym momencie na koncie klienta Moje Tchibo, nawet po jednej dostawie, z zachowanie 7-dniowego okresu wypowiedzenia.

Poniższy warunek dotyczy naszych subskrypcji kawowych z ekspresem: W przypadku subskrypcji kawy z ekspresem wymagane są co najmniej 4 dostawy kawy. Anulowanie subskrypcji jest możliwe po osiągnięciu odpowiedniej minimalnej liczby dostaw kawy.

Niekończące się chwile przyjemności z kawą w roli głównej: subskrypcja na kawę sprawia, że jest to możliwe

Subskrypcja na kawę jest zatem idealnym wyborem, jeśli lubisz regularnie pić kawę i nie chcesz martwić się o uzupełnianie jej zapasów. Dzięki subskrypcji na kawę Tchibo łatwo wybierasz ilość i częstotliwość dostaw, które odpowiadają Twoim potrzebom, a kawa jest dostarczana do Twojego domu w wygodny i łatwy sposób. Czy to w postaci ziaren, czy mielonej, do ekspresu przelewowego czy automatycznego - wszystko jest możliwe. Na życzenie dostępny jest również ekspres do kawy w obniżonej cenie. Dodatkowo na każdej dostawie kawy zaoszczędzisz do 33% w porównaniu z zakupem indywidualnym. Subskrypcja na kawę to także wspaniały prezent dla miłośników kawy. Po zamówieniu odbiorca może cieszyć się nawet 12 dostawami kawy aż do automatycznego zakończenia subskrypcji.