Zabawki do ogrodu – tyle radości poza domem

Gdy tylko zaświeci słońce, wiele osób wychodzi na zewnątrz. Różne zabawki do ogrodu firmy Tchibo sprawią, że czas spędzony na powietrzu w ogrodzie, parku, na placu zabaw czy na plaży stanie się prawdziwą przyjemnością dla dzieci, młodzieży, dorosłych czy seniorów. U nas znajdziesz każdego rodzaju zabawki do ogrodu, od foremek do piasku, przez ogrodowy stół do ping-ponga, aż po zdalnie sterowane drony dla całkiem dużych dzieci.
Zestaw do gry w piłkę plażową
69,99
Świecące kule POI LED, 1 para
69,99
Latający dysk
29,99
Rzut do celu – gra
89,99
Latający dysk LED
39,99
Zestaw do gry w boule
99,99
Gra w szachy XL
299,99
  • Gra Mini Kubb
59,99
29,99
Podgląd
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 29,99 zł
-50 %
Gra Mini Kubb
59,99
29,99
  • Skakanka
39,99
24,99
Podgląd
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 24,99 zł
-37 %
Skakanka
39,99
24,99
Mikroskop do liści
59,99
Gra w Ludo XL
99,99
ostatnie sztuki
  • 2 piłki do żonglerki
39,99
34,99
Podgląd
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 34,99 zł
-12 %
2 piłki do żonglerki
39,99
34,99
ostatnie sztuki
Gra "Latający dysk"
99,99
ostatnie sztuki
  • Wstążki gimnastyczne z drewnianym kijkiem, 2 sztuki
34,99
27,99
Podgląd
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 27,99 zł
-20 %
Wstążki gimnastyczne z drewnianym kijkiem, 2 sztuki
34,99
27,99
ostatnie sztuki
ostatnie sztuki
  • Zestaw bumerangów
59,99
49,99
Podgląd
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 49,99 zł
-16 %
Zestaw bumerangów
59,99
49,99
ostatnie sztuki

Klasyki do ogrodu i do parku

Mamy ogromny asortyment zabawek do ogrodu. Do najbardziej popularnych klasyków wśród zabawek dla dzieci do ogrodu ciągle należą jednak baseny dmuchane, ogrodowe bramki piłkarskie, stoły do ping-ponga i trampoliny. Są one jednak za duże, by zabrać je na wycieczkę do parku. Do zabrania idealnie nadają się akcesoria do różnych gier sportowych: wszelkiego typu piłki, zestawy do badmintona, bule, frisbee czy taśmy do slackline rozpinane między dwoma drzewami. Jeszcze tylko koszyk piknikowy i można ruszać na łąkę!
W drewnianej piaskownicy, stojącej na trawniku i na zewnątrz niej leżą kolorowe zabawki do ogrodu, w tym foremki do piasku, łopatki i wiaderka.

Nie ma jak piasek – zabawki do ogrodu

Do najbardziej ulubionych zabawek, szczególnie wśród mniejszych dzieci, należą zabawki do piasku: łopatki, wiaderka i foremki, które są tak samo nieodzowne w piaskownicy w ogrodzie, jak i na placu zabaw czy na plaży. Szczególnie dobre efekty budowania z piasku są wtedy, gdy do piasku dzieci dodadzą nieco wody. Mała konewka czy młyn wodny otworzą przed dziećmi wiele zupełnie nowych możliwości zabawy! Wśród małych kucharzy hitem okaże się zabawkowa kuchnia do gotowania z piasku. Taką kuchnię można z powodzeniem postawić w ogrodzie, a jako że jest wyposażona w zlew i półki, zapewnia wszystko, czego potrzeba, aby przyrządzić „najsmaczniejsze” torty piaskowe czy potrawy jednogarnkowe z liści.
Dużo radości dzięki zabawkom do ogrodu: piaskowy zamek na plaży, a obok niego wetknięte w piasek dwie małe plastikowe łopatki.

Zabawki do ogrodu odpowiednie na plażę

Lato to czas zażywania kąpieli. Aby urozmaicić sobie pobyt w ciągu dnia na plaży, z powodzeniem można zabrać ze sobą piłki, zabawki do piasku i inne zabawki plenerowe. Jeśli w danym miejscu jest duża piaszczysta powierzchnia, można tam rozłożyć maty do gier zręcznościowych i je przymocować. Dużą popularnością cieszą się różne zestawy zabawek plażowych, w których znajduje się wszystko, co potrzebne do piasku i do wody. A propos wody – obejrzyj w Tchibo dmuchane figurki do pływania, z których większość nie ma już wiele wspólnego ze starym poczciwym kołem do pływania!

Zabawki do ogrodu także na jesień i zimę

Czy zabawki do ogrodu są tylko na lato? Ależ nie! Gdy jesienią nadchodzą bardziej wietrzne dni, najwyższy czas wyciągnąć latawiec. Ten, kto chce puszczać latawiec z dziećmi, powinien wybrać mały, lekki model, który wzniesie się także przy niewielkim wietrze. Natomiast latawice sterowane przeznaczone są dla nieco większych lub całkiem dużych dzieci. Kiedy z kolei spadnie pierwszy śnieg, największym zainteresowaniem cieszą się sanki i jabłuszka do zjeżdżania, a dużą koparką z powodzeniem można kopać śnieg zamiast piasku. Do ulubionych sportów zimowych należy także jazda na łyżwach, przy czym w przypadku osób początkujących warto zadbać o ochraniacze na kolana i kask, które należą do sprzętu sportowego!

W przypadku zabawek do ogrodu należy zwracać uwagę na wiek ich użytkowników

Jeśli szukasz dla dzieci odpowiedniej zabawki do ogrodu, pamiętaj o podziale zabawek na określone kategorie wiekowe. Na niektórych zabawkach widnieje informacja: „Od 1 roku życia”, na innych: „Od 5 roku życia”. Jeśli na zabawce nie ma informacji dotyczącej wieku, sam podejmij decyzję: niektóre dwulatki są już w stanie bezpiecznie jeździć na rowerku biegowym, inne dzieci zaczynają taką jazdę nieco później. Skakanie w gumę wymaga określonych umiejętności motorycznych, a materace dmuchane są przeznaczone dla dzieci, które umieją już pływać. Ulubioną drewnianą zabawką ogrodową wśród osób ze wszystkich grup wiekowych jest kubb. Najmłodsi po prostu przenoszą figury, starsi natomiast poważnie angażują się w grę!
Z zabawek do ogrodu można korzystać będąc w odpowiednim wieku: mały chłopiec w krótkich spodenkach i różowo-białej koszulce w paski jedzie na trójkołowym rowerku po ścieżce w ogrodzie.

Doskonałej jakości zabawki do ogrodu

Zabawki używane w plenerze z reguły narażone są na duże obciążenia. Rzuca się nimi, chodzi się po nich, uderza się nimi, napełnia się je piaskiem i wykonuje się z nimi wiele różnych czynności. Tym ważniejsze jest więc, by zabawki te były dobrej jakości. W Tchibo zwracamy na to uwagę! Wyselekcjonowane materiały i staranność wykonania sprawiają, że nasze zabawki są wytrzymałe i trwałe. Możesz się o tym upewnić, spoglądając na przyznany im znak jakości TCM („Tchibo Certified Merchandise”). Drewno wyprodukowane zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju możesz poznać po pieczęci FSC oraz po naszej pieczęci „GUT GEMACHT”, zapewniającej o zrównoważonym podejściu do zasobów podczas wytwarzania produktu.
Dobra jakość Twoich zabawek do ogrodu: dwoje małych dzieci bawi się różnymi foremkami do piasku, które są wypełnione i ubrudzone piaskiem. Na zbliżeniu widać, że foremki te stoją na krawędzi piaskownicy.