Schließen

Wieszak stojący na ubrania z litego drewna dębowego z certyfikatem FSC®

399,99
  • Produkt tymczasowo niedostępny
  • Element naszej ulubionej kolekcji mebli skandynawskich
  • Prosty, nordycki styl
  • Wieszak na ubrania z litego drewna dębowego
  • Stabilny i funkcjonalny

Wieszak stojący na ubrania z litego drewna dębowego z certyfikatem FSC®

Numer zamówienia 112500
W naszej ulubionej skandynawskiej kolekcji mebli pomyśleliśmy o wszystkim - oczywiście także o wystroju przedpokoju. Ten funkcjonalny wieszak na ubrania w przejrzystej nordyckiej stylistyce nie mógłby być bardziej prosty i purystyczny. I dlatego jest tak wyjątkowy.

Stabilny
Wieszak wykonany jest w całości z litego drewna dębowego z certyfikatem FSC® i zachwyca naturalnym, ciepłym wyglądem. Pomimo filigranowego wyglądu, jest wyjątkowo stabilny - a poprzeczne rozpórki nie tylko zapewniają jego stabilność, ale są również idealne do wieszania ubrań na wieszakach.

Kolor

Dąb w naturalnym kolorze powlekany bezbarwnym lakierem

Materiał

Lite drewno dębowe posiadające certyfikat FSC®

Wymiary

Szer. x wys. x gł. ok. 52,5 x 160 x 48,5 cm

Zawartość / wyposażenie

Z regulowanymi stopkami, materiałami montażowymi i instrukcją montażu

Obciążalność

Każdy drążek maks. 10 kg

Inne wskazówki

Artykuł jest dostarczany niezmontowany
Dostawa w 1 paczce
Lasów nie da się zastąpić. Mają wpływ na klimat i tworzą ochronną przestrzeń dla zwierząt i ludzi. By je zachować, nasze produkty z drewna z certyfikatem FSC® są DOBRZE ZROBIONE.

Surowe wytyczne rady FSC® (Forest Stewardship Council®) gwarantują odpowiedzialną gospodarkę leśną – od drzewa do gotowego produktu.
Możesz być pewien, że w ten sposób chroniona jest biologiczna różnorodność lasów. Ochroną objęte są również prawa i bezpieczne warunki pracy robotników leśnych. Tak właśnie wygląda zrównoważony rozwój.
Informacja dotycząca jakości
Informacja dotycząca jakości
Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Numer zamówienia:

112500

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Adres za granicą
  • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot. W sklepach Tchibo na terenie Polski NIE podlegają zwrotowi zakupione online: artykuły spożywcze, artykuły kosmetyczne, biżuteria (w tym zegarki), bielizna (w tym biustonosze, majtki, figi, stringi, stroje kąpielowe, kąpielówki, slipy, bokserki, kalesony oraz bielizna funkcyjna) a także artykuły wielkogabarytowe. Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów oraz sklepu w CH Klif Gdynia).