Schließen

Stoliki w białym kolorze, 2 sztuki

369,99
 • W magazynie
Termin dostawy
pt., 2021-03-12 - pon., 2021-03-15
 • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
 • Dostawa do sklepu: bezpłatnie dzięki Click & Collect
 • Element naszej serii mebli rustykalnych
 • 2 stoliki w 2 rozmiarach
 • Do wszechstronnego zastosowania i urozmaiconego ustawienia: rozłożone, ustawione obok siebie lub oddzielnie albo jeden wsunięty pod drugi
 • Dodatkowa powierzchnia do indywidualnego wykorzystania według własnych potrzeb

Stoliki w białym kolorze, 2 sztuki

Numer zamówienia 117062
Dwa stoliki z drewna z certyfikatem FSC® wyróżniają się przyjazną i ponadczasową bielą, a dzięki swojemu tradycyjnemu urokowi pasują idealnie do każdego stylu aranżacyjnego. Można ich użyć pojedynczo w połączeniu, razem postawić w salonie lub wykorzystać oddzielnie jako stoliki nocne i postawić przy łóżku.

Możliwość idealnego łączenia
Wyjątkowo ładnie stoliki prezentują się w zestawie, dostępne są w dwóch dopasowanych do siebie rozmiarach, co sprawia, że mały stolik można wsunąć lekko pod większy - a jeśli nie jest akurat potrzebny, można go pod nim schować w całości. Zestaw dwóch stolików przyda się w każdym domu.

Kolor

Białe

Materiał

Stelaż: drewno akacjowe z certyfikatem FSC®
Blat stolika: drewno z certyfikatem FSC®, średniej gęstości płyta wiórowa (MDF)

Wymiary

Duży stolik: szer. x wys. x gł.: ok. 50 x 44 x 45 cm
Mały stolik: szer. x wys. x gł.: ok. 40 x 36 x 40 cm

Zawartość / wyposażenie

Z podkładkami chroniącymi podłoże, materiałami montażowymi oraz instrukcją użytkowania

Waga

Ok. 11 kg

Obciążalność

Każda maks. 15 kg

Inne wskazówki

Artykuł dostarczany w stanie niezmontowanym
Dostawa w 1 paczce
Lasów nie da się zastąpić. Mają wpływ na klimat i tworzą ochronną przestrzeń dla zwierząt i ludzi. By je zachować, nasze produkty z drewna z certyfikatem FSC® są DOBRZE ZROBIONE.

Surowe wytyczne rady FSC® (Forest Stewardship Council®) gwarantują odpowiedzialną gospodarkę leśną – od drzewa do gotowego produktu.
Możesz być pewien, że w ten sposób chroniona jest biologiczna różnorodność lasów. Ochroną objęte są również prawa i bezpieczne warunki pracy robotników leśnych. Tak właśnie wygląda zrównoważony rozwój.
Informacja dotycząca jakości
Informacja dotycząca jakości
Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Numer zamówienia:

117062

Adres dostawy:

 • Adres na rachunku
 • Inny adres dostawy
 • Adres za granicą
 • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot. W sklepach Tchibo na terenie Polski NIE podlegają zwrotowi zakupione online: artykuły spożywcze, artykuły kosmetyczne, biżuteria (w tym zegarki), bielizna (w tym biustonosze, majtki, figi, stringi, stroje kąpielowe, kąpielówki, slipy, bokserki, kalesony oraz bielizna funkcyjna) a także artykuły wielkogabarytowe. Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów oraz sklepu w CH Klif Gdynia).