Składana ławka balkonowa

349,95
zawiera VAT
  • Produkt tymczasowo niedostępny
  • W 100% wysokiej jakości drewno akacjowe, wstępnie olejowane, posiadające certyfikat FSC®

Składana ławka balkonowa

Numer zamówienia 68395
Wysokogatunkowe akacjowe meble ogrodowe
Łatwy montaż i składanie. Ławka wykonana w 100% z wstępnie olejowanego wysokiej jakości drewna akacjowego posiadające certyfikat FSC® z okuciami z ocynkowanego metalu zapewnia miejsce do siedzenia na małej przestrzeni, a po złożeniu nie zajmuje dużo miejsca - wystarczy podnieść siedzisko do góry, złożyć boki i gotowe.
Kolor:
Naturalny.

Materiał:
Wstępnie olejowane drewno akacjowe.
Okucia z ocynkowanego metalu.

Wymiary:
Rozłożona szer. x wys. x gł. ok. 120 x 91 x 54 cm.
Złożona ok. 120 x 91 x 12 cm.

Wyposażenie:
Z materiałami montażowymi i instrukcją montażu.
Dzięki swej wytrzymałości, giętkości i wysokiej odporności na działanie czynników atmosferycznych drewno akacjowe doskonale nadaje się do produkcji mebli stosowanych na zewnątrz. Elegancki kolor i indywidualny mazerunek sprawiają, że każdy mebel to prawdziwa perełka.
Lasów nie da się zastąpić. Mają wpływ na klimat i tworzą ochronną przestrzeń dla zwierząt i ludzi. By je zachować, nasze produkty z drewna z certyfikatem FSC® są DOBRZE ZROBIONE.

Surowe wytyczne rady FSC® (Forest Stewardship Council®) gwarantują odpowiedzialną gospodarkę leśną – od drzewa do gotowego produktu.
Możesz być pewien, że w ten sposób chroniona jest biologiczna różnorodność lasów. Ochroną objęte są również prawa i bezpieczne warunki pracy robotników leśnych. Tak właśnie wygląda zrównoważony rozwój.
Informacja dotycząca jakości
Informacja dotycząca jakości
Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Numer zamówienia:

68395

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Adres za granicą
  • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot. W sklepach Tchibo na terenie Polski NIE podlegają zwrotowi zakupione online: artykuły spożywcze, artykuły kosmetyczne, biżuteria (w tym zegarki), bielizna (w tym biustonosze, majtki, figi, stringi, stroje kąpielowe, kąpielówki, slipy, bokserki, kalesony oraz bielizna funkcyjna) a także artykuły wielkogabarytowe. Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (z wyjątkiem Outletów oraz sklepu w CH Klif Gdynia).