Schließen

Na każdą pogodę

Moda przeciwdeszczowa

Poznaj nasze bestsellery

Moda na każdą pogodę

Kurtki, płaszcze i dodatki dla pań

  
  
   
*Rabat naliczy się w koszyku po zalogowaniu na konto TchiboCard.
  • Torba na zakupy i plecak 2 w 1
44,99
Podgląd
Cena w Klubie*39,99 zł
  

NOWOŚĆ: niższe ceny TchiboCard!

Teraz co tydzień wybieramy kilka wyjątkowych produktów z najnowszych kolekcji, które dzięki TchiboCard możesz kupić taniej. Specjalne ceny TchiboCard to okazja na udane zakupy. Warto być Klubowiczem!

Nie masz TchiboCard? Zarejestruj się i zacznij oszczędzać już dziś.
Sprawdź
 
  
  
  
 

Męska odzież na każdą pogodę

Deszczowa zabawa - moda dla najmłodszych

Kurtki, spodnie i kalosze w rozmiarze od 74 do 128

Ochrona przed wilgocią

Z evoPel® poradzimy sobie z każdym deszczem! Wyprodukowana z nasion roślinnych impregnacja jest przyjazna dla środowiska, nie zawiera oleju palmowego i ulega biodegradacji. Materiał zawdzięcza wytrzymałość, wodoodporność i miękkość swoim naturalnym właściwościom, które dodatkowo sprawiają, że szybko schnie i jest bardzo trwały.

Ochrona zasobów!

Butelki PET są przetwarzane na włókna poliestrowe w nowoczesnym procesie recyklingu. W ten sposób ponownie wykorzystujemy cenne materiały i zużywamy mniej nowych surowców do produkcji nowych wysokojakościowych produktów.
Ten produkt chroni środowisko dzięki ponownemu wykorzystaniu 13 butelek PET.*

*Źródło: własne obliczenia w oparciu o textileexchange.org
 
 
 
 
       
  
        
  

Chodźmy na spacer!

Odzież przeciwdeszczowa dla dziewczynek od rozmiaru 110

Zużyty plastik to coś więcej niż odpady

Wykorzystanie wtórnych surowców, np. odpadów, jest ważne, ponieważ w ten sposób możemy przyczynić się do ochrony środowiska. Do naszych produktów z materiału z recyklingu przetwarza się butelki PET we włókno poliestrowe. Tym samym oszczędzamy zasoby i energię oraz dbamy o środowisko.
Dla tego produktu poddano recyklingowi 24 butelek PET.*

*Źródło: własne obliczenia w oparciu o textileexchange.org
    
 
  
    
     
  
   
  
 
 

Gotowi na nowe przygody!

Odzież przeciwdeszczowa dla chłopców od rozmiaru 110

   
  
  
  
  
  
  

RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ

Wszyscy razem ponosimy odpowiedzialność za dzisiejszy i jutrzejszy świat. Dlatego w Tchibo od ponad 14 lat dbamy o to, aby nasze produkty były wykonywane w sposób, który jest fair - z szacunku dla przyrody i ludzi, z którymi pracujemy. Na wielu obszarach odnieśliśmy już sukces. Jesteśmy z tego dumni. Jednocześnie wiemy, że przed nami jeszcze długa droga i wiele przeszkód, które uda nam się pokonać tylko wspólnie, a nie w pojedynkę. Razem z ludźmi, którzy wytwarzają nasze produkty, i razem z Państwem - naszymi klientami odkrywającymi świat Tchibo. Dowiedz się więcej na stronie: https://www.tchibo.pl/zrownowazony-rozwoj-w-tchibo-c400107040.html.
Nasza odzież certyfikowana zgodnie z Global Organic Textile Standard (GOTS) sprawia potrójną przyjemność. Korzyści z kontrolowanego biologicznego sposobu uprawy i spełniania wymogów środowiskowych i społecznych w całym łańcuchu produkcyjnym odnoszą wszyscy: środowisko, ludzie biorący udział w łańcuchu dostaw i Ty.

JAKOŚĆ GOTS
W tym tygodniu oferujemy wybrane produkty z certyfikatem GOTS. Zawierają 70% / co najmniej 70% bawełny z kontrolowanych upraw biologicznych i są produkowane zgodnie z Global Organic Textile Standard (GOTS). Zarówno podczas upraw jak i obróbki rezygnujemy z użycia niebezpiecznych chemikaliów i krytycznych dodatków.
Również nasze tekstylia z biobawełną są DOBRZE ZROBIONE i pomagają osiągnąć nasz cel: działać w 100% w sposób zrównoważony. W pewnym stopniu już osiągnęliśmy sukces, ponieważ w 2015 roku 76% stosowanej bawełny pochodziło ze zrównoważonych źródeł.

Zrównoważona uprawa biobawełny chroni różnorodność gatunkową i zachowanie żyzności gleb, co przynosi korzyści farmerom. Nasze produkty z biobawełny w prosty sposób rozpoznasz po informacji o materiale: jeśli co najmniej 95% składu stanowi biobawełna, gwarancją jest pieczęć OCS 100 – a powyżej 50% pieczęć OCS Blended.
Materiały pochodzące z recyklingu również są DOBRZE ZROBIONE. Do produkcji artykułów zawierających materiały pochodzące z recyklingu, ponownie wykorzystujemy nadające się do tego surowce. W ten sposób oszczędzamy zasoby i chronimy środowisko.

MATERIAŁY Z RECYKLINGU
Kupując produkty wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu wspierasz przyjazny środowisku styl życia. Dzięki temu cenne surowce i energia nie zostaną zmarnowane. Pozwala to również zmniejszyć emisję szkodliwych gazów oraz zużycie wody i chemikaliów przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej jakości produktów.