Schließen

Letnie noce i dni

Pościel, dekoracje i wiele więcej

Poznaj nasze bestsellery

Siódme niebo pełne snów

Otulająca pościel w pięknych kolorach i wzorach

  
 
          
*Rabat naliczy się w koszyku po zalogowaniu na konto TchiboCard.

NOWOŚĆ: niższe ceny TchiboCard!

Teraz co tydzień wybieramy kilka wyjątkowych produktów z najnowszych kolekcji, które dzięki TchiboCard możesz kupić taniej. Specjalne ceny TchiboCard to okazja na udane zakupy. Warto być Klubowiczem!

Nie masz TchiboCard? Zarejestruj się i zacznij oszczędzać już dziś.
Sprawdź
  
   

Jaka pościel jest dla mnie najlepsza?

Najważniejsze właściwości w skrócie

Seersucker

Kora

 • Powierzchnia przypominająca krepę
 • Bardzo miękka i przewiewna
 • Łatwa w pielęgnacji i wytrzymała
 • Dobra na lato
Renforcé Bettbezug

Wzmocniona bawełna

 • Delikatna, gładka tkanina bawełniana
 • Chłonna
 • Wytrzymała
 • O właściwościach termoregulacyjnych
Perkal Bettbezug

Perkal

 • Lekka tkanina bawełniana
 • Chłonna i oddychająca
 • Wytrzymała
 • Idealna na lato
Microfaser

Mikrowłókno

 • Lekka, cienka tkanina
 • Chłonna i oddychająca
 • Polecana dla alergików
 • O właściwościach termoregulacyjnych

Wymarzony relaks

Poszewki na poduszki, poszwy na kołdry i prześcieradła

Z miłości do środowiska

Oszczędność wody dzięki bawełnie ekologicznej

Bawełna, z której wykonane są te produkty, pochodzi z uprawy ekologicznej. To oznacza, że w procesie uprawy roślin stosowane są wyłącznie środki naturalne. Umożliwia to oszczędność wody oraz utrzymanie gleby w dobrej kondycji, co z kolei przyczynia się do ochrony środowiska i zdrowia człowieka.

Czarujące dekoracje

Stylowe dodatki do wnętrz

Ozdobne mandale

Klasyczne, okrągłe mandale symbolizujące relaks to prawdziwe dzieła sztuki chętnie wykorzystywane do medytacji. Punktem odniesienia dla przedstawionego na nich wzoru jest punkt środkowy.

Na pościelach i poduszkach z naszej kolekcje prezentują się wyjątkowo pięknie.

Letnie wieczory

Nastrojowy balkon i taras

Udekorowane z miłością ♡

Piękne dodatki na balkon i piknik

Jak sobie pościelisz,...

Wysokiej jakości pościel na dobry sen

Spokojny sen w podróży

Śpiwory powoli odchodzą w zapomnienie. Z tym stylowym zestawem pościeli nie zabraknie nam w podróży ani poduszki, ani kołdry. Praktyczne rozwiązanie - dzięki kompaktowemu pokrowcu do przechowywania nic się w podróży nie zabrudzi.
 
 

Włókno TENCELTM

Wspaniałe naturalne włókno

Wyjątkowo miękkie, lekkie i przyjemne w dotyku. Nasze wyroby pościelowe z wypełnieniem z włóknem TENCELTM to naturalny i przyjazny dla środowiska sen i komfort. Wszystkie zalety w skrócie:

Miękkie i przyjemne w dotyku przez długi czas
Zapewniają wentylację podczas snu
Odprowadzają wilgoć z powierzchni ciała
Naturalne właściwości termoregulacyjne
Przyjazna dla środowiska i zrównoważona produkcja
 

Dobranoc!

Wysokogatunkowe materace dla każdego

POSTĘPUJEMY ODPOWIEDZIALNIE: WOBEC LUDZI I NATURY

Na wielu obszarach odnieśliśmy już sukces. Jesteśmy z tego dumni. Jednocześnie wiemy, że przed nami jeszcze długa droga. Każdego dnia pracujemy, aby osiagnąć coraz więcej.
Nasza odzież certyfikowana zgodnie z Global Organic Textile Standard (GOTS) sprawia potrójną przyjemność. Korzyści z kontrolowanego biologicznego sposobu uprawy i spełniania wymogów środowiskowych i społecznych w całym łańcuchu produkcyjnym odnoszą wszyscy: środowisko, ludzie biorący udział w łańcuchu dostaw i Ty.

JAKOŚĆ GOTS
W tym tygodniu oferujemy wybrane produkty z certyfikatem GOTS. Zawierają 70% / co najmniej 70% bawełny z kontrolowanych upraw biologicznych i są produkowane zgodnie z Global Organic Textile Standard (GOTS). Zarówno podczas upraw jak i obróbki rezygnujemy z użycia niebezpiecznych chemikaliów i krytycznych dodatków.
Również nasze tekstylia z biobawełną są DOBRZE ZROBIONE i pomagają osiągnąć nasz cel: działać w 100% w sposób zrównoważony. W pewnym stopniu już osiągnęliśmy sukces, ponieważ w 2015 roku 76% stosowanej bawełny pochodziło ze zrównoważonych źródeł.

Zrównoważona uprawa biobawełny chroni różnorodność gatunkową i zachowanie żyzności gleb, co przynosi korzyści farmerom. Nasze produkty z biobawełny w prosty sposób rozpoznasz po informacji o materiale: jeśli co najmniej 95% składu stanowi biobawełna, gwarancją jest pieczęć OCS 100 – a powyżej 50% pieczęć OCS Blended.
Lasów nie da się zastąpić. Mają wpływ na klimat i tworzą ochronną przestrzeń dla zwierząt i ludzi. By je zachować, nasze produkty z drewna z certyfikatem FSC® są DOBRZE ZROBIONE.

Surowe wytyczne rady FSC® (Forest Stewardship Council®) gwarantują odpowiedzialną gospodarkę leśną – od drzewa do gotowego produktu.Możesz być pewien, że w ten sposób chroniona jest biologiczna różnorodność lasów. Ochroną objęte są również prawa i bezpieczne warunki pracy robotników leśnych. Tak właśnie wygląda zrównoważony rozwój.
Jedwabista miękkość, transport wilgoci i wyrównywanie temperatury – jak przyjemne są rzeczy DOBRZE ZROBIONE, poczujesz, nosząc naszą bieliznę nocną z włókna TENCEL®. Włókno Lyocell przekonuje dzięki doskonałym właściwościom w noszeniu, a dodatkowo jego produkcja jest wyjątkowo zrównoważona.

Surowiec do produkcji włókien TENCEL® to celuloza pozyskiwana z drewna z certyfikatem FSC®. Włókno TENCEL® jest wytwarzane w zamkniętym obiegu produkcyjnym. Dzięki temu masz pewność, że nasz bielizna nocna z włókna TENCEL® jest tak samo dobra dla środowiska, jak przyjemna w dotyku.
Materiały pochodzące z recyklingu również są DOBRZE ZROBIONE. Do produkcji artykułów zawierających materiały pochodzące z recyklingu, ponownie wykorzystujemy nadające się do tego surowce. W ten sposób oszczędzamy zasoby i chronimy środowisko.

MATERIAŁY Z RECYKLINGU
Kupując produkty wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu wspierasz przyjazny środowisku styl życia. Dzięki temu cenne surowce i energia nie zostaną zmarnowane. Pozwala to również zmniejszyć emisję szkodliwych gazów oraz zużycie wody i chemikaliów przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej jakości produktów.