Biały stolik kawowy z drewna eukaliptusowego

699,00 -14%
599,00
zawiera VAT
 • W magazynie
Termin dostawy
pon., 2022-01-31 - wt., 2022-02-01
 • Dostawa: firma kurierska, przesyłka gabarytowa
 • Dostawa do sklepu: niestety nie jest możliwa
 • Piękny i solidny, z eukaliptusa
 • Rama z wysokogatunkowego, litego drewna eukaliptusowego posiadającego certyfikat FSC®
 • Rama ze szczebelkami
 • Z osłonami podłoża

Biały stolik kawowy z drewna eukaliptusowego

Numer zamówienia 101827
Prosty i ponadczasowy, elegancki i solidny: ten stolik dzięki swojej delikatności pasuje niemal do każdego salonu i każdej sofy. Pomimo swojej prostoty, jego blat ze strukturą stanowi dekoracyjny akcent. Stół kawowy ma ramę wykonaną z litego drewna eukaliptusowego z certyfikatem FSC®, wzmocnionego szczebelkami. Dzięki osłonom podłoża można go również łatwo umieścić na parkiecie itp.

Kolor

Biały matowy

Materiał

100% lite drewno eukaliptusowe z certyfikatem FSC®

Wymiary

Szer. x wys. x gł. ok. 110 x 30 x 60 cm

Zawartość / wyposażenie

Z osłonami podłoża, materiałami montażowymi i instrukcją montażu

Obciążalność

Maks. 70 kg

Inne wskazówki

Artykuł jest dostarczany niezmontowany
Dostawa w 1 paczce
Drewno eukaliptusowe jest wytrzymałym i trwałym materiałem o równomiernym usłojeniu. Drewno to jest bardzo popularne ze względu na piękną, ciepłą kolorystykę (od jasno- do czerwono-brązowego drewna).
Lasów nie da się zastąpić. Mają wpływ na klimat i tworzą ochronną przestrzeń dla zwierząt i ludzi. By je zachować, nasze produkty z drewna z certyfikatem FSC® są DOBRZE ZROBIONE.

Surowe wytyczne rady FSC® (Forest Stewardship Council®) gwarantują odpowiedzialną gospodarkę leśną – od drzewa do gotowego produktu.
Możesz być pewien, że w ten sposób chroniona jest biologiczna różnorodność lasów. Ochroną objęte są również prawa i bezpieczne warunki pracy robotników leśnych. Tak właśnie wygląda zrównoważony rozwój.
Informacja dotycząca jakości
Informacja dotycząca jakości
Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Numer zamówienia:

101827

Adres dostawy:

 • Adres na rachunku
 • Inny adres dostawy
 • Adres za granicą
 • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot. W sklepach Tchibo na terenie Polski NIE podlegają zwrotowi zakupione online: artykuły spożywcze, artykuły kosmetyczne, biżuteria (w tym zegarki), bielizna (w tym biustonosze, majtki, figi, stringi, stroje kąpielowe, kąpielówki, slipy, bokserki, kalesony oraz bielizna funkcyjna) a także artykuły wielkogabarytowe. Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów oraz sklepu w CH Klif Gdynia).