Świąteczne prezenty dla miłośników kawy

Świąteczne zestawy prezentów pod znakiem idealnej kawy

Prezenty z aromatem kawy

Nasze zestawy świąteczne to różne, aromatyczne gatunki kaw oraz wysokiej jakości akcesoria do przyrządzania i przechowywania ulubionej kawy.
 
 
 
 
 
 
 

Świeżo zmielona i zaparzona kawa

Dzięki naszym wyszukanym akcesoriom do ręcznego przyrządzania kawy możesz w święta sprawić swoim bliskim i sobie wyjątkową przyjemność.
 
 
 

Mały ekspres, wspaniała niespodzianka

Nasz automatyczny ekspres do kawy to strzał w dziesiątkę: żaden miłośnik kawy mu się nie oprze. Zaprojektowany przez naszych specjalistów od kaw i stworzony specjalnie dla kaw Tchibo: za przyciśnięciem jednego guzika możesz delektować się wyjątkowo aromatycznym espresso lub Caffè Crema.
 
 
 
 
 
 

Podaruj cudowny smak i aromat

Nieważne, czy wolisz kawę przyrządzaną w automatycznym ekspresie do kawy, czy zalewaną ręcznie – u nas znajdziesz każdy rodzaj kawy. Ciesz się bogatą, świeżą i aromatyczną kawą. Idealna kawa na świąteczne dni.
 
 
 
 
 
 

Przechowywanie i serwowanie w wielkim stylu

Nasze szklanki i filiżanki to piękne uzupełnienie świątecznie nakrytego stołu. Dzięki naszym praktycznym, szczelnym pojemnikom do przechowywania sprawisz, że kawa pozostanie świeża i pełna cudownego aromatu.
 
 
 
 
 

Białe święta z filiżanką mlecznej kawy

Nasze uniwersalne spieniacze do mleka pozwolą wyczarować Ci wyśmienitą, mleczną piankę: w sam raz na świąteczne dni. Zimna lub ciepła – zawsze kremowa.

Dla Twoich najbliższych

Więcej prezentów świątecznych