Zegarek na rękę sterowany sygnałem radiowym

219,95
zawiera VAT
  • Produkt tymczasowo niedostępny
  • Automatyczne ustawianie zegara i automatyczne przestawianie na czas letni i zimowy
  • Odporne na zadrapania szkło mineralne i dno ze szkła mineralnego

Zegarek na rękę sterowany sygnałem radiowym

Numer zamówienia 66139
Zegarek na rękę sterowany sygnałem radiowym umożliwia automatyczne ustawianie zegara i automatyczne przestawianie na czas letni i zimowy. Niezawodny mechanizm kwarcowy zapewnia lepsza jakość odbioru. Koperta ze stali nierdzewnej i czarna skórzana bransoleta. Odporne na zadrapania szkło mineralne.

Wodoszczelność do 3 barów
Zegarek odporny na przypadkowe zachlapanie wodą. Dodatkowo wytrzymuje ograniczony czas w ciśnieniu 3 barów (odpowiada 30-metrowemu słupowi wody).
Kolor:
Biała tarcza.
Wskazówki srebrne.
Czarna bransoleta.

Materiał:
Kopera ze stali nierdzewnej z dnem ze szkła mineralnego.
Szkło mineralne.
Skórzana bransoleta i sprzączka ze stali nierdzewnej.

Wymiary:
Długość całkowita ok. 23 cm.
Szerokość paska ok. 20 mm.
Ø koperty ok. 39 mm.

Pobierz więcej informacji o produkcie

Ten zegarek jest sterowany przez cezowo-atomowy zegar w Brunszwiku, który mierzy czas najdokładniej na świecie. Jego wahania wynoszą zaledwie jedną sekundę na 30 mln lat. Dokładna godzina jest wysyłana za pomocą sygnału radiowego w równych odstępach czasu poprzez specjalny nadajnik sygnału czasowego znajdujący się w pobliżu Frankfurtu i odbierany na odległość ok. 1500 km.
Wysokiej jakości skóra nadaje każdemu produktowi wyjątkowy charakter.
Informacja dotycząca jakości
Nasza galanteria skórzana wykonana jest z najwyższej jakości skóry naturalnej. Naturalna różnorodność faktury powierzchni sprawia, że każdy produkt skórzany jest wyjątkowy i niepowtarzalny.
Informacja dotycząca jakości
Informacja dotycząca jakości
Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.
Gwarancja
Gwarancja
Tchibo GmbH, Überseering 18, 22297 Hamburg, udziela na ten artykuł 3 lat gwarancji od daty zakupu. W okresie gwarancyjnym bezpłatnie naprawimy wszelkie wady materiałowe lub fabryczne. Warunkiem uznania gwarancji jest przedstawienie dowodu zakupu od Tchibo lub autoryzowanego partnera dystrybucyjnego Tchibo. Niniejsza gwarancja obowiązuje w krajach UE, w Szwajcarii i Turcji. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń spowodowanych niewłaściwą obsługą oraz części zużywalnych / materiałów eksploatacyjnych. Niniejsza gwarancja nie ogranicza ustawowych praw gwarancyjnych. Dalsze warunki znajdują się w instrukcji obsługi.

Numer zamówienia:

66139

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Adres za granicą
  • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot. W sklepach Tchibo na terenie Polski NIE podlegają zwrotowi zakupione online: artykuły spożywcze, artykuły kosmetyczne, biżuteria (w tym zegarki), bielizna (w tym biustonosze, majtki, figi, stringi, stroje kąpielowe, kąpielówki, slipy, bokserki, kalesony oraz bielizna funkcyjna) a także artykuły wielkogabarytowe. Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (z wyjątkiem Outletów oraz sklepu w CH Klif Gdynia).