Rozkładany stół ogrodowy

1 299,00
zawiera VAT
  • Produkt tymczasowo niedostępny
  • W 100% z wysokiej jakości drewna akacjowego posiadającego certyfikat FSC®
  • Wstępnie olejowany - odporny na czynniki atmosferyczne i trwały
  • Z otworem na parasol

Rozkładany stół ogrodowy

Numer zamówienia 58343
Rozkładany stół ogrodowy
Ten stół ogrodowy posiada dwie rozkładane części środkowe pozwalające na szybkie i łatwe powiększenie blatu, na przykład na czas wizyty niespodziewanych gości. Mechanizm rozsuwania synchronicznego sprawia, że rozkłada się wyjątkowo łatwo. Na środku znajduje się otwór na parasol.

Stół z wysokiej jakości drewna akacjowego, posiadającego certyfikat FSC® 100%,
Ten stół ogrodowy został wykonany w 100% z wysokiej jakości drewna akacjowego, posiadającego certyfikat FSC®. Drewno jest olejowane, dzięki czemu jest odporne na działanie czynników atmosferycznych i trwałe.
Materiał:
W 100% drewno akacjowe posiadające certyfikat FSC®
Okucia z ocynkowanego metalu

Wymiary:
Szer. x wys. x gł. ok. 160/200 x 76 x 100 cm.

Wyposażenie:
Z materiałami montażowymi i instrukcją montażu.
Dzięki swej wytrzymałości, giętkości i wysokiej odporności na działanie czynników atmosferycznych drewno akacjowe doskonale nadaje się do produkcji mebli stosowanych na zewnątrz. Elegancki kolor i indywidualny mazerunek sprawiają, że każdy mebel to prawdziwa perełka.
Lasów nie da się zastąpić. Mają wpływ na klimat i tworzą ochronną przestrzeń dla zwierząt i ludzi. By je zachować, nasze produkty z drewna z certyfikatem FSC® są DOBRZE ZROBIONE.

Surowe wytyczne rady FSC® (Forest Stewardship Council®) gwarantują odpowiedzialną gospodarkę leśną – od drzewa do gotowego produktu.
Możesz być pewien, że w ten sposób chroniona jest biologiczna różnorodność lasów. Ochroną objęte są również prawa i bezpieczne warunki pracy robotników leśnych. Tak właśnie wygląda zrównoważony rozwój.
Informacja dotycząca jakości
Informacja dotycząca jakości
Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Numer zamówienia:

58343

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Adres za granicą
  • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

Przysługuje Ci prawo zwrotu produktów spedycyjnych w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki, bez dodatkowych kosztów. Produkty odbierzemy od Ciebie osobiście. W celu uzyskania informacji o procesie zwrotu należy skontaktować się z biurem obsługi klienta Tchibo.