Schließen

Mikser ręczny

89,99
Produkt jest chwilowo niedostępny. Abyśmy mogli poinformować Cię o dostępności produktu musisz się najpierw zalogować albo zarejestrować w systemie.
  • Produkt tymczasowo niedostępny
  • 16 stopni prędkości zapewnia płynne przejścia podczas ubijania i ugniatania
  • Wyświetlacz ciekłokrystaliczny pokazuje czas ubijania i stopień ustawienia prędkości
  • Silnik o mocy 300 W

Mikser ręczny

Numer zamówienia 53383
Ciasto, bita śmietana albo kremy - ten praktyczny mikser nadaje się do przygotowywania najróżniejszych potraw. 16 stopni prędkości zapewnia płynne przejścia podczas ubijania i ugniatania. Podświetlany wyświetlacz ciekłokrystaliczny pokazuje czas ubijania i stopień ustawienia prędkości. Z końcówkami ubijającymi i ugniatającymi ze stali nierdzewnej 18/10 nadającymi się do mycia w zmywarce. Spód z silikonowymi stopkami.

Kolor:
Stal nierdzewna i biel.
Wyświetlacz LCD niebiesko podświetlany.

Materiał:
Obudowa z tworzywa sztucznego.
Końcówki ubijające i ugniatające ze stali nierdzewnej 18/10.
Wymiary:
Szer. x wys. x gł. 20 x 13 x 10 cm.
Wyświetlacz ok. 2 x 1,4 cm.
Długość przewodu (z wtyczką) ok. 180 cm.

Ciężar:
Ok. 1,1 kg.

Moc:
Ok. 300 W.

Pobierz więcej informacji o produkcie

Informacja dotycząca jakości
Informacja dotycząca jakości
Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.
Gwarancja
Gwarancja
Tchibo GmbH, Überseering 18, 22297 Hamburg, udziela na ten artykuł 3 lat gwarancji od daty zakupu. W okresie gwarancyjnym bezpłatnie naprawimy wszelkie wady materiałowe lub fabryczne. Warunkiem uznania gwarancji jest przedstawienie dowodu zakupu od Tchibo lub autoryzowanego partnera dystrybucyjnego Tchibo. Niniejsza gwarancja obowiązuje w krajach UE, w Szwajcarii i Turcji. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń spowodowanych niewłaściwą obsługą oraz części zużywalnych / materiałów eksploatacyjnych. Niniejsza gwarancja nie ogranicza ustawowych praw gwarancyjnych. Dalsze warunki znajdują się w instrukcji obsługi.

Numer zamówienia:

53383

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Adres za granicą
  • Sklep

Zwroty:

30 dni na zwrot. W sklepach Tchibo na terenie Polski NIE podlegają zwrotowi zakupione online: artykuły spożywcze, artykuły kosmetyczne, biżuteria (w tym zegarki), bielizna (w tym biustonosze, majtki, figi, stringi, stroje kąpielowe, kąpielówki, slipy, bokserki, kalesony oraz bielizna funkcyjna) a także artykuły wielkogabarytowe. Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów oraz sklepu w CH Klif Gdynia).