Męski zegarek na rękę, ze stali nierdzewnej

149,99
zawiera VAT
  • Produkt tymczasowo niedostępny
  • Mechanizm kwarcowy ze wskazaniem godziny, minuty, sekundy i daty
  • Szkło mineralne odporne na zadrapania

Męski zegarek na rękę, ze stali nierdzewnej

Numer zamówienia 65497
Męski zegarek na rękę posiadający nie tylko wiele zalet wewnętrznych, jak precyzyjny mechanizm kwarcowy. Ze wskazaniem godziny, minuty, sekundy i daty. Odporne na zadrapania szkło mineralne.

Bransoleta nadaje się do indywidualnego skrócenia
Bransoleta ze stali nierdzewnej nadaje się do skrócenia poprzez wyjęcie ogniw. W zestawie narzędzie do skracania bransolety. Wygodne zapięcie.
Materiał:
Koperta i bransoleta ze stali nierdzewnej.
Odporne na zadrapania szkło mineralne.

Wymiary:
Ø koperty ok. 40 mm.
Długość całkowita ok. 23 cm.
Szerokość bransolety ok. 18 mm.

Wodoszczelność:
10 barów.

Akcesoria:
W zestawie z narzędziem do skracania bransolety, instrukcją użytkowania i baterią.
Informacja dotycząca jakości
Informacja dotycząca jakości
Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.
Gwarancja
Gwarancja
Tchibo GmbH, Überseering 18, 22297 Hamburg, udziela na ten artykuł 3 lat gwarancji od daty zakupu. W okresie gwarancyjnym bezpłatnie naprawimy wszelkie wady materiałowe lub fabryczne. Warunkiem uznania gwarancji jest przedstawienie dowodu zakupu od Tchibo lub autoryzowanego partnera dystrybucyjnego Tchibo. Niniejsza gwarancja obowiązuje w krajach UE, w Szwajcarii i Turcji. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń spowodowanych niewłaściwą obsługą oraz części zużywalnych / materiałów eksploatacyjnych. Niniejsza gwarancja nie ogranicza ustawowych praw gwarancyjnych. Dalsze warunki znajdują się w instrukcji obsługi.

Numer zamówienia:

65497

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Adres za granicą
  • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot. W sklepach Tchibo na terenie Polski NIE podlegają zwrotowi zakupione online: artykuły spożywcze, artykuły kosmetyczne, biżuteria (w tym zegarki), bielizna (w tym biustonosze, majtki, figi, stringi, stroje kąpielowe, kąpielówki, slipy, bokserki, kalesony oraz bielizna funkcyjna) a także artykuły wielkogabarytowe. Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (z wyjątkiem Outletów oraz sklepu w CH Klif Gdynia).