Materac Irisette® z siedmiopolowym wkładem ze sprężyn kieszonkowych »Boxspring«, ok. 90 x 200 cm

2 399,00 -16%
1 999,00
zawiera VAT
Produkt jest chwilowo niedostępny. Abyśmy mogli poinformować Cię o dostępności produktu, musisz się najpierw zalogować albo zarejestrować w systemie.
  • Produkt tymczasowo niedostępny
  • Wysoki komfort leżenia poprzez 2 leżące na sobie sprężyny kieszonkowe o różnej wytrzymałości
  • Optymalna cyrkulacja powietrza i bardzo dobre dopasowanie się do kształtu ciała dzięki pojedynczym sprężynom kieszonkowym i innowacyjnym nakładkom Rhombo-therm®

Materac Irisette® z siedmiopolowym wkładem ze sprężyn kieszonkowych »Boxspring«, ok. 90 x 200 cm

Numer zamówienia 62884
Uczucie leżenia jak w łóżku kontynentalnym. Materac z siedmiopolowym wkładem ze sprężyn kieszonkowych posiada dwa leżące na sobie wkłady ze sprężyn kieszonkowych o różnej wytrzymałości. Bardzo komfortowa wysokość 32 cm.

Przyjemny klimat snu
Materac z wkładem ze sprężyn kieszonkowych stanowi doskonałą bazę relaksującego snu. Wysoka punktowa elastyczność i optymalna regulacja ciepła dzięki nakładce Rhombo-therm® na wierzchu i spodzie. Pojedynczo umieszczone sprężyny zapewniają optymalną cyrkulację powietrza we wnętrzu materaca.

Doskonałe dopasowanie do ciała
Siedem obszarów dla anatomicznie prawidłowego wsparcia ciała i optymalnego rozłożenia nacisku. Materac jest połączeniem materaca twardego i średniotwardego, zalecany dla ciężaru ciała do ok. 120 kg.

Praktyczne detale
Z zamkiem błyskawicznym na całym obwodzie. Łatwy do zdejmowania i nadaje się do prania w pralce. Cztery praktyczne uchwyty ułatwiają odwracanie i transport materaca.
Kolor: Biały
Niebieski zamek błyskawiczny
Materiał: Pokrowiec – 100% poliester
Wypełnienie 2x500 wkładów ze sprężyn kieszonkowych, nakładki Rhombo-therm® z pianki wiskoelastycznej
Wymiary: Ok. 90 x 200 cm
Wysokość wypełnienia ok. 28 cm
Wysokość całkowita ok. 32 cm
Irisette® to „kompetencja w zakresie odpowiedniej jakości snu”, a tym samym wysokogatunkowa pościel, m.in. idealnie dopasowane do siebie kołdry, poduszki i materace, które gwarantują najwyższy komfort snu. Irisette® to synonim stosowania najlepszych materiałów, regularnych kontroli jakości tych materiałów jak również produktów końcowych, a także dbałość o zasoby oraz ścisłe przestrzeganie zasad bezpieczeństwa, ochrony zdrowia i środowiska naturalnego.
iirisette® – wiedza i doświadczenie z zakresu dobrego snu
irisette® zapewnia wiedzę i doświadczenie w zakresie dobrego snu. Tym samym oferuje wysokiej jakości kołdry, poduszki i materace, które zostały perfekcyjnie zaprojektowane, tak aby zagwarantować wysoki komfort snu. Stosowanie materiałów wysokiej jakości, staranne wykorzystanie zasobów i ścisłe przestrzeganie zasad bezpieczeństwa, zdrowia i ochrony środowiska - to zakres odpowiedzialności irisette®.
Wybielanie
Nie stosować wybielaczy
Suszenie
Nie suszyć w suszarce ani w suszarce bębnowej
Prasowanie
Nie prasować
Pranie chemiczne
Nie prać na sucho
Pranie
Prać w programie do prania delikatnego w maksymalnej temperaturze 60°
Informacja dotycząca jakości
Informacja dotycząca jakości
Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Numer zamówienia:

62884

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Adres za granicą
  • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

Przysługuje Ci prawo zwrotu produktów spedycyjnych w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki, bez dodatkowych kosztów. Produkty odbierzemy od Ciebie osobiście. W celu uzyskania informacji o procesie zwrotu należy skontaktować się z biurem obsługi klienta Tchibo.