Ławka ogrodowa

799,00
zawiera VAT
  • Produkt tymczasowo niedostępny
  • Jako ławka 3-osobowa lub 2-osobowa z rozkładanym stołem
  • Z wysokogatunkowego drewna akacjowego posiadającego certyfikat FSC®
  • Nasączona wstępnie olejem: odporna na czynniki atmosferyczne i trwała

Ławka ogrodowa

Numer zamówienia 58308
Różne możliwości zastosowania
Ta ławka ogrodowa o pięknym kształcie umożliwia różne sposoby zastosowania. Oferuje miejsce dla trzech osób, można jej jednak używać z podniesionym stołem, na przykład podczas romantycznego śniadania we dwoje wśród zieleni.

Odporna na czynniki atmosferyczne i wytrzymała
Ławka ogrodowa została wykonana z wysokogatunkowego drewna akacjowego posiadającego certyfikat FSC®. Drewno jest olejowane co czyni je odpornym na czynniki atmosferyczne i trwałym.
Kolor:
Naturalny

Materiał:
Drewno akacjowe posiadające certyfikat FSC®
Okucia ocynkowany metal

Wymiary:
Szer. x wys. x gł. ok. 150 x 104 x 65,5 cm

Wyposażenie:
Z materiałami montażowymi i instrukcją montażu
Nowe logo Tchibo DOBRZE ZROBIONE wskazuje produkty, które w całości lub częściowo powstają w wyniku zrównoważonej produkcji. W ten sposób wspólnie robimy kolejny krok w stronę odpowiedzialnego świata.

Dzięki swej wytrzymałości, giętkości i wysokiej odporności na działanie czynników atmosferycznych drewno akacjowe doskonale nadaje się do produkcji mebli stosowanych na zewnątrz. Elegancki kolor i indywidualny mazerunek sprawiają, że każdy mebel to prawdziwa perełka.
Lasów nie da się zastąpić. Mają wpływ na klimat i tworzą ochronną przestrzeń dla zwierząt i ludzi. By je zachować, nasze produkty z drewna z certyfikatem FSC® są DOBRZE ZROBIONE.

Surowe wytyczne rady FSC® (Forest Stewardship Council®) gwarantują odpowiedzialną gospodarkę leśną – od drzewa do gotowego produktu.
Możesz być pewien, że w ten sposób chroniona jest biologiczna różnorodność lasów. Ochroną objęte są również prawa i bezpieczne warunki pracy robotników leśnych. Tak właśnie wygląda zrównoważony rozwój.
Informacja dotycząca jakości
Informacja dotycząca jakości
Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Numer zamówienia:

58308

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Adres za granicą
  • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot. W sklepach Tchibo na terenie Polski NIE podlegają zwrotowi zakupione online: artykuły spożywcze, artykuły kosmetyczne, biżuteria (w tym zegarki), bielizna (w tym biustonosze, majtki, figi, stringi, stroje kąpielowe, kąpielówki, slipy, bokserki, kalesony oraz bielizna funkcyjna) a także artykuły wielkogabarytowe. Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów oraz sklepu w CH Klif Gdynia).