Schließen

Drewniane, rozkładane krzesła ogrodowe z wysokim oparciem

599,00
  • Produkt tymczasowo niedostępny
  • Wysoki komfort siedzenia dzięki oparciu o 6-stopniowej regulacji
  • Z wysokogatunkowego drewna tekowego posiadającego certyfikat FSC® – odporne na promieniowanie UV i czynniki atmosferyczne
  • Złożony nie zajmuje dużo miejsca
  • 7 pozycji, 6-stopniowa regulacja

Drewniane, rozkładane krzesła ogrodowe z wysokim oparciem

Numer zamówienia 96438
Krzesło ogrodowe wykonane ze szlachetnego drewna tekowego: ten komfortowy mebel do ogrodu jest równie piękny, jak i wygodny i nie zajmuje dużo miejsca podczas przechowywania. Krzesło zostało wykonane z wysokiej jakości drewna tekowego z certyfikatem FSC® i dlatego jest wyjątkowo odporne na promieniowanie UV i warunki atmosferyczne. Dzięki siedmiu pozycjom, wysokie oparcie oferuje odpowiednie ustawienie zapewniając wyjątkowy komfort siedzenia w każdej możliwej sytuacji.

Kolor

Drewno tekowe w naturalnym kolorze

Materiał

100% drewno tekowe posiadające certyfikat FSC®

Wymiary

Szer. x wys. x gł. ok. 56 x 74,5–107,5 x 71 cm
Szer. x wys. x gł. po złożeniu ok. 56 x 91 x 17,5 cm

Zawartość / wyposażenie

Z instrukcją pielęgnacji

Waga

Ok. 11 kg

Obciążalność

Maks. 120 kg

Inne wskazówki

Dostawa w 1 paczce
Artykuł jest dostarczany wstępnie zmontowany
Lasów nie da się zastąpić. Mają wpływ na klimat i tworzą ochronną przestrzeń dla zwierząt i ludzi. By je zachować, nasze produkty z drewna z certyfikatem FSC® są DOBRZE ZROBIONE.

Surowe wytyczne rady FSC® (Forest Stewardship Council®) gwarantują odpowiedzialną gospodarkę leśną – od drzewa do gotowego produktu.
Możesz być pewien, że w ten sposób chroniona jest biologiczna różnorodność lasów. Ochroną objęte są również prawa i bezpieczne warunki pracy robotników leśnych. Tak właśnie wygląda zrównoważony rozwój.

Numer zamówienia:

96438

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Adres za granicą
  • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot. W sklepach Tchibo na terenie Polski NIE podlegają zwrotowi zakupione online: artykuły spożywcze, artykuły kosmetyczne, biżuteria (w tym zegarki), bielizna (w tym biustonosze, majtki, figi, stringi, stroje kąpielowe, kąpielówki, slipy, bokserki, kalesony oraz bielizna funkcyjna) a także artykuły wielkogabarytowe. Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów oraz sklepu w CH Klif Gdynia).