Balkonowy stolik składany

229,99
zawiera VAT
  • Produkt tymczasowo niedostępny
  • Do zawieszenia na balustradzie
  • W 100% z wysokiej jakości drewna akacjowego posiadającego certyfikat FSC®
  • Olejowany - Odporny na działanie czynników atmosferycznych i trwały

Balkonowy stolik składany

Numer zamówienia 58296
Mały stolik - idealny na balkon
Ten stolik zawiesza się po prostu na balustradzie balkonu i może w ten sposób służyć jako praktyczny blat. Mocowanie ma system blokady na balustradzie.

Meble balkonowe z wysokiej jakości drewna akacjowego posiadającego certyfikat FSC® 100%
Ten rozkładany balkonowy stolik został wykonany w 100% z wysokiej jakości drewna akacjowego, posiadającego certyfikat FSC®. Dzięki temu, że jest olejowany, jest odporny na działanie czynników atmosferycznych i trwały.
Materiał:
W 100% drewno akacjowe posiadające certyfikat FSC® 100%
Okucia ocynkowane

Wymiary:
Blat stołu ok. 60 x 40 cm

Wyposażenie:
Z materiałami montażowymi i instrukcją montażu

Wskazówka:
Bez akcesoriów dekoracyjnych
Dzięki swej wytrzymałości, giętkości i wysokiej odporności na działanie czynników atmosferycznych drewno akacjowe doskonale nadaje się do produkcji mebli stosowanych na zewnątrz. Elegancki kolor i indywidualny mazerunek sprawiają, że każdy mebel to prawdziwa perełka.
Nowe logo Tchibo DOBRZE ZROBIONE wskazuje produkty, które w całości lub częściowo powstają w wyniku zrównoważonej produkcji. W ten sposób wspólnie robimy kolejny krok w stronę odpowiedzialnego świata.
Lasów nie da się zastąpić. Mają wpływ na klimat i tworzą ochronną przestrzeń dla zwierząt i ludzi. By je zachować, nasze produkty z drewna z certyfikatem FSC® są DOBRZE ZROBIONE.

Surowe wytyczne rady FSC® (Forest Stewardship Council®) gwarantują odpowiedzialną gospodarkę leśną – od drzewa do gotowego produktu.
Możesz być pewien, że w ten sposób chroniona jest biologiczna różnorodność lasów. Ochroną objęte są również prawa i bezpieczne warunki pracy robotników leśnych. Tak właśnie wygląda zrównoważony rozwój.
Informacja dotycząca jakości
Informacja dotycząca jakości
Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Numer zamówienia:

58296

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Adres za granicą
  • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot. W sklepach Tchibo na terenie Polski NIE podlegają zwrotowi zakupione online: artykuły spożywcze, artykuły kosmetyczne, biżuteria (w tym zegarki), bielizna (w tym biustonosze, majtki, figi, stringi, stroje kąpielowe, kąpielówki, slipy, bokserki, kalesony oraz bielizna funkcyjna) a także artykuły wielkogabarytowe. Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (z wyjątkiem Outletów oraz sklepu w CH Klif Gdynia).