Tchibo inspiruje od 1949 r.

Historia sukcesu firmy Tchibo sięga 1949 roku, kiedy to pochodzący z Hamburga kupiec Max Herz wpadł na pomysł wysyłkowej sprzedaży kawy. Tę pakowano w praktyczne puszki lub ściereczki do naczyń i wysyłano zamawiającym klientom. W Niemczech Tchibo szybko zdominowało rynek sprzedaży kawy. Z czasem ofertę firmy poszerzono o sprytne produkty z kategorii gospodarstwa domowego, dekoracji, mody czy sportu. Pierwszy sklep Tchibo został otwarty w Hamburgu w 1955 roku. Obecnie mamy już ponad 1000 sklepów na całym świecie. Ponadto w 9 krajach Europy oferujemy także sprzedaż w sklepach internetowych. Dzisiaj Tchibo każdego tygodnia oferuje swoim klientom nowe kolekcje, zawsze pełne ciekawych, sprytnych produktów.

Stań się częścią rodziny Tchibo!

Zawsze nowe, zawsze interesujące - tylko w Tchibo

Tchibo.pl to prawdziwa różnorodność - w każdy wtorek startuje u nas przynajmniej jedna nowa kolekcja. Moda dla całej rodziny, artykuły gospodarstwa domowego, meble, dekoracje czy akcesoria sportowe – co tydzień proponujemy coś nowego i zaskakujemy sprytnymi produktami. Zaglądaj regularnie i bądź na bieżąco z naszą ofertą!
Internetowy sklep Tchibo co tydzień oferuje nową kolekcję, ale produkty są dostępne tylko do wyczerpania zapasów. Zazwyczaj jest to od 4 do 6 tygodni, ale czasem już po dwóch czy trzech tygodniach większość artykułów jest wyprzedana. Jeśli Ci się coś podoba, nie czekaj, kupuj od razu! Zanim inni upolują atrakcyjny produkt przed Tobą.
Funkcjonalny, przemyślany design to cecha rozpoznawcza naszych produktów. Do tego zawsze oferujemy dobrą jakość w atrakcyjnej cenie. Zakupy na Tchibo.pl to prawdziwa przyjemność - u nas znajdziesz szeroką ofertę najlepszej jakości produktów w każdej kolekcji. Pozwól się zainspirować co tydzień nową kolekcją!

Najlepsza jakość w przystępnej cenie

Większość naszych produktów projektowana przez nasz własny zespół fachowców jest już w fazie projektowania poddawana rygorystycznej kontroli jakości i produkowana specjalnie dla Tchibo. Zatem jakość zaczyna się już od pomysłu.

20 lat doświadczenia w sprzedaży
przez internet w 9 krajach Europy

Wygodne i bezpieczne zakupy online, szybka dostawa i darmowy zwrot są w Tchibo oczywistością.
Skorzystaj z wieloletniego doświadczenia sklepu online!

Bierzemy odpowiedzialność!

Wiele z naszych kaw nosi oznaczenie „Bio” lub „Rainforest-Alliance”, a w zakresie produkcji tekstyliów współpracujemy z partnerami takimi jak Fairtrade czy Cotton made in Africa, zaś wiele oferowanych przez nas mebli pochodzi ze zrównoważonej gospodarki leśnej.

Najwyższa przyjemność picia kawy

Od ponad 60 lat Tchibo oferuje doskonałe gatunki kaw z najlepszych obszarów upraw na świecie. Kawy Tchibo pochodzące z upraw ekologicznych, rzadkie rarytasy z drobnych farm kawy i własne, niepowtarzalne mieszanki gwarantują klientom Tchibo najwyższą przyjemność kosztowania kawy.