Zabawki dla dzieci: postaw na ruch na świeżym powietrzu

Huśtanie, wspinanie się i dokazywanie - dzieci potrzebują codziennej dawki ruchu do właściwego rozwoju. Rodzice nie zawsze mają jednak czas, by zabrać swoje pociechy na plac zabaw. Dlatego też ważne jest, by mieć kilka zabawek w ogrodzie lub w patio będącym we wspólnym użytku lokatorów. Zabawa na świeżym powietrzu jest ważna nie tylko w lato, gdy wszyscy spędzają czas na zewnątrz, lecz również w chłodniejsze miesiące, gdy dzieci muszą krótko “się przewietrzyć”. W Tchibo czekają na Ciebie wartościowe zabawki dla dzieci, z którymi Twoja pociecha będzie mogła puścić wodze fantazji. Jednocześnie spełniają one surowe wymogi dotyczące jakości. Zamów je już dziś nie ruszając się z domu!
Miękki dysk do rzucania
29,99

Zabawki dla dzieci, które umilą Twojemu szkrabowi czas

Odkrywanie świata, własnych możliwości oraz zabawa do upadłego: zabawki dla dzieci do użytku w ogrodzie perfekcyjnie nadadzą się jako urozmaicenie czasu spędzonego z rodzeństwem, przyjaciółmi i dziećmi z sąsiedztwa. Wieża w przyjemny sposób umożliwi pierwsze ćwiczenia wspinaczki, a na huśtawce Twoja pociecha nauczy się utrzymywać równowagę. W taki oto sposób zabawki dla dzieci podświadomie przyczyniają się do poznawania własnych cielesnych możliwości a także uczą koordynacji i kreatywności. Domki lub piaskownice to natomiast miejsca, które posłużą za schronienie. W nich Twoje dziecko wykreuje własny świat i odpocznie podczas zabaw.
Rzut oka na szeroką ofertę zabawek dla dzieci

Rzut oka na szeroką ofertę zabawek dla dzieci

Typowe zabawki dla dzieci to przedmioty, które zachęcą Twoją pociechę do ruchu. Są to na przykład sprzęt do wspinaczki, huśtawka, trampolina a także ich połączenie z drabinami, ścianą wspinaczkową, ślizgawką lub drążkiem gimnastycznym. Zabawki, które zachęcą do spokojnej, lecz kreatywnej aktywności to na przykład piaskownica, domki, namioty oraz meble ogrodowe stworzone specjalnie z myślą o dzieciach. Na lato idealnie sprawdzi się basen w najróżniejszych rozmiarach. W ofercie Tchibo znajdziesz także różnorodne akcesoria, takie jak zabawki do użytku w wodzie lub w piaskownicy. Mamy dla Ciebie również szeroki wybór zabawek, które umilą czas w parku, takich jak tunele, zestawy do koszykówki i innych sportów opartych na kontakcie z piłką, bramki oraz pojazdy.
Co jest ważne przy wyborze zabawek dla dzieci?

Co jest ważne przy wyborze zabawek dla dzieci?

Zastanawiając się, jakie zabawki dla dzieci najbardziej ucieszą Twojego szkraba, odpowiedz sobie na kilka pytań: zależy Ci na zabawkach, które umożliwią mu lub jej się wyszaleć, poddać się spokojnej aktywności, a może połączą oba te rodzaje zabawy? Czy sąsiedzi nie mieliby nic przeciwko? Ile lat mają dzieci i ile z nich ma uczestniczyć w zabawie? Maluchy z pewnością będą świetnie bawić się w piaskownicy, ośmiolatki preferują ćwiczyć zręczność, podczas gdy nawet nastolatki uwielbiają wygłupiać się na trampolinie. W każdym wypadku najważniejsze jest bezpieczeństwo. Możesz być pewna, że wszystkie zabawki dla dzieci z metką Tchibo odpowiadają normom bezpieczeństwa, a materiały, z których są wyprodukowane przechodzą pieczołowitą, wielostopniową kontrolę. Zapewniają to nasze stemple jakości.

Zabawki dla dzieci stworzone do domowego zacisza

Ustawienie wszelkiej wielkości i rodzaju zabawek dla dzieci w ogrodzie to pestka. Podczas montażu sprzętu wspinaczkowego, domku lub ślizgawki ważny jest wybór miejsca, w którym ma się ono znajdować i służyć dzieciom, a także uważne połączenie wszystkich części według instrukcji. Jeśli konstrukcję chcesz zamontować na podwórku, które dzielisz z innymi osobami, pamiętaj by spytać ich wpierw o pozwolenie. Używanie przenośnych zabawek dla dzieci takich jak namioty lub dmuchany basen jest dużo łatwiejsze. Można je szybko rozmontować i rozłożyć na wygodne w transporcie części. Trampolinę także możesz rozmontować na zimę. Jeśli chcesz w szybki i nieskomplikowany sposób sprawić radość Twojemu dziecku, zdecyduj się na korzystne cenowo zabawki dla dzieci w sklepie online Tchibo!
Zabawki dla dzieci stworzone do domowego zacisza