Designerskie szachy
229,99
Puzzle IQ – kostka
59,99
Gra w kółko i krzyżyk
59,99
Gra planszowa w kulki
59,99
Śpiewający mały pluszowy renifer
Śpiewająca mała pluszowa choinka
29,99
29,99
Projektor LED - rozgwieżdżone niebo
199,99
Śpiewający mały pluszowy renifer
Śpiewająca mała pluszowa choinka
29,99
29,99
Jojo z efektem LED
39,99
Minikręgle »Xmas«
59,99
Kulki w woreczku
69,99
Podróżna gra magnetyczna »twarze«
49,99
Pluszowe zwierzątko »lis«
44,99
Gra logiczna »Św. Mikołaj«
49,99
-36 %
Pluszowa głowa renifera z porożem LED
219,99
139,99
Zestaw kreatywny »Bransoletki przyjaźni«
34,99
Kredki akwarelowe
39,99
-6 %
Namiot do zabawy »stoisko z lemoniadą«
299,99
279,00
Zabawki w kształcie zwierzątek do pryskania wodą, 5 sztuk
29,99
Gra zręcznościowa w krążki
59,99
Lalka szmaciana z sukienką
59,99
-10 %
Wegańska plastelina
49,99
44,99
Kredki woskowe, 6 sztuk
34,99
-17 %
Namiot »wózek lodziarza«
279,99
229,99
Duży drewniany bączek
69,99
Zestaw korkowych klocków konstrukcyjnych
99,99
Zestaw kreatywny »Łapacz snów«
39,99
Namiot do zabawy „Kawiarnia”
179,99
Zestaw dużych kart do gry ok. 19 x 12 cm
34,99
Komplet 6 kubeczków do zabawy w kąpieli i na plaży
39,99
Drewniane zabawki do krojenia »Warzywa i owoce«
49,99
1

Radość dla najmłodszych – zabawki odpowiednie dla niemowląt

Niemowlęta cieszą się, otrzymując bodźce pobudzające je do działania, na przykład dźwiękowe. Taka zabawka dla niemowląt brzęczy, dzwoni, szeleści, szybko przyciąga uwagę dziecka, ucząc przy okazji umiejętności wychwytywania dźwięków i trenując słuch. Kolorowe ruchome zabawki doskonale się sprawdzą jako stymulatory wzroku. Dość wcześnie należy proponować dziecku zabawki, które może ono chwycić: już w pierwszych tygodniach życia dziecko dzięki temu poprawi swój refleks i rozwinie zmysł dotyku. Po ukończeniu pierwszego roku życia dziecko jest już w stanie świadomie sięgać po zabawki.
Zabawki dla dzieci: Najpiękniejsze chwile to te, w których w zabawie bierze udział cała rodzina.

Wspólne chwile – zabawki dla całej rodziny

Najpiękniejsze są wspólne zabawy z dzieckiem, które wciąż rośnie. Wzmacniają one więź i stwarzają dziecku doskonałą możliwość, aby w formie zabawy nauczyło się ono określonych zasad i przyswoiło sobie wartości, które są ważne w życiu. Grając w gry planszowe, Twoje dziecko uczy się cierpliwie oczekiwać na swoją kolej oraz odpowiednio reagować na swoją wygraną i przegraną. Im młodsze jest dziecko, tym mniej graczy i reguł powinno być w grze, w którą ono gra. Trzeba brać też pod uwagę wiek graczy, zalecany przez producenta gry.
Żadna długa podróż nie będzie nudna, jeśli dziecko zabierze odpowiednią zabawkę.

Zabawki na podróż

Znana dziecku, ulubiona zabawka to nie tylko doskonały sposób na spędzanie czasu, ale także odskocznia w nowych sytuacjach, czy to w podróży, czy podczas krótkiego wypadu do sklepu. Znajomy zapach czy możliwość wtulenia się zapewniają poczucie bezpieczeństwa. Klasycznymi zabawkami tego typu są maskotki i lalki, które można wziąć ze sobą. Także książeczki z obrazkami czy zabawki do ogrodu doskonale sprawdzą się poza domem, gdyż maluchy będą w stanie same się nimi zająć.

Na co trzeba zwracać uwagę, kupując zabawki dla dzieci?

Wszystko, po co dziecko jest w stanie sięgnąć, wkłada do buzi. Dlatego też wybieraj drewniane zabawki, które nie są lakierowane lub które, dla ułatwienia mycia, zostały cienko powleczone lakierem powstałym na bazie wody, odpornym na działanie śliny. Bezpieczne zabawki wykonane z plastiku mają oznaczenie „PVC frei” („Nie zawiera PVC”) lub znaki TÜV, takie jak oznaczenie CE lub znak GS. Potwierdzają one, że produkt został sprawdzony zgodnie z wytycznymi określonymi w przepisach prawa. Wskazówka: do przechowywania zabawek wybierz także produkty z materiałów niezawierających substancji niebezpiecznych.

Zabawki dla dzieci – dobra robota od Tchibo

Zabawki są przede wszystkim po to, by sprawiać radość. Zaufaj naszej pieczęci TCM, a bez obaw będziesz mógł sprawić radość swojemu dziecku: zapewnią to wygląd zabawek, dopasowany do upodobań dzieci oraz wykonanie z materiałów niezawierających substancji niebezpiecznych. Ponadto, realizując naszą inicjatywę GUT GEMACHT, dbamy o to, by produkcja naszych wyrobów odbywała się z zachowaniem zasad zrównoważonego rozwoju oraz wspieramy na przykład projekty związane ze zrównoważonym zarządzaniem zasobami leśnymi i produkcją bawełny w sposób niezagrażający środowisku.
Tchibo gwarantuje, że zabawki są odpowiednie dla dzieci oraz, że zostały starannie wykonane z materiałów niezawierających substancji niebezpiecznych.