Z kawą Tchibo dookoła świata

Smak Indii? Aromat Etiopii? A jak smakuje kawa z Kolumbii? Odkryj z naszymi kawami świata wyjątkowy charakter kaw pochodzących z różnych krajów.

Nasze kawy świata

Aby zachować niepowtarzalny aromat i wyjątkowy smak każdej z kaw pochodzących z poszczególnych krajów, do produkcji naszego Cafissimo Kawy Świata wykorzystujemy tylko najlepsze kawy z danego regionu. Za wyjątkowy charakter kawy odpowiadają specyficzne warunki klimatyczne i glebowe: I tak - w zależności od kraju pochodzenia - powstają smaki kawy z nutką limonki, karmelu, jaśminu, słodu lub orzechów.

Nasze Cafissimo Kawy Świata pochodzą z Ameryki Środkowej i Południowej, Azji i Afryki, czyli ze wszystkich, znaczących w świecie kawy, kontynentów. Wypróbuj kawy okołorównikowe, dojrzewające w wyjątkowo sprzyjających warunkach klimatycznych i skosztuj espresso z Brazylii i Salwadoru, Caffè Crema z Kolumbii oraz kawy z Etiopii.

Zamawiaj teraz online

 
 
 
 
Produkt wkrótce dostępny
  • 80 kapsułek kawy Caffè Crema India Sirisha
Harmonijny, wyważony smak
Intensywność:56
144,99
zł/kg 241,65
  • 80 kapsułek kawy Caffè Crema Colombia
Pełny, świeży smak
Intensywność:46
154,99
zł/kg 242,17
Podgląd
Produkt wkrótce dostępny
  • 80 kapsułek kawy Espresso El Salvador
Wyważony smak, delikatną nutą karmelu
Intensywność:46
144,99
zł/kg 258,91
  • 80 kapsułek kawy Espresso Brasil
Delikatny smak, z nutą gorzkiej czekolady i orzechów
Intensywność:66
154,99
zł/kg 242,17
Podgląd

Co sprawia, że nasze kawy świata są tak wyjątkowe?

Brazylia

Smak Brazylii

Pomnik Chrystusa Odkupiciela - symbol Brazylii - góruje nad pięknym Rio de Janeiro i nad całym krajem, który produkuje najwięcej kawy na świecie. Uprawa i zbiory są w Brazylii wyjątkowo profesjonalne i postępowe. Drzewa kawowca rosną na rozległych plantacjach na płaskich terenach i są sadzone systemem rzędowym. Dzięki temu farmerzy mogą zbierać owoce maszynowo.

Odkryj smak Brazylii
z naszym Espresso Brasil

Smak Salwadoru

Ruiny miasta Majów Tazumal - jedne z najważniejszych ruin w Salwadorze. Zaawansowany styl życia Majów odzwierciedla również złożona architektura ruin Tazumal. Są położone na zachodzie kraju w niewielkiej odległości od prawie połowy salwadorskich farm kawy. Dzięki okolicznym wulkanom, drzewa kawowe mogą rosnąć na wyjątkowo żyznych glebach wulkanicznych.

Odkryj smak Salwadoru
z naszym Espresso
Salwador
Kolumbia

Smak Kolumbii

Wschodzące słońce, powoli wyłaniające się zza łańcucha Andów w Kolumbii. Nowy dzień zaczyna się w regionie trójkąta kawowego, w sercu kraju, gdzie drzewa kawowe mają idealne warunki wzrostu. Tamtejszy klimat zapewnia owocom kawy zrównoważone warunki dojrzewania, a dojrzałe owoce są zbierane przez farmerów. Następnie zebrane ziarna schną na słońcu aż do jego zachodu za górzysty horyzont.

Odkryj smak Kolumbii
z naszym Caffè Crema Colombia

Smak Indii

Taj Mahal - symbol Indii - jest obiektem z listy światowego dziedzictwa UNESCO. Jest również symbolem miłości i wyjątkowego piękna. Wyjątkowa jest również kawa z Indii, uprawiana w cieniu tropikalnych lasów deszczowych razem z owocami i przyprawami. Owoce kawowca dojrzewają chronione przed słońcem zyskując dzięki temu wyjątkowy, wyważony smak.

Odkryj smak Indii
z naszym Caffè Crema India
Indie
Czas na (nowy) ekspres Cafissimo

Czas na (nowy) ekspres Cafissimo

Nie masz jeszcze ekspresu Cafissimo? Wobec tego powinieneś się zapoznać z naszą ofertą. A jeżeli już jeden masz: proponujemy obejrzeć ekspresy w innych kolorach...

Przejdź do ekspresów Cafissimo