Wyposażenie biura do idealnego miejsca pracy

Komfortowa i produktywna atmosfera pracy odgrywa ważną rolę przy projektowaniu domowego biura. Przy dużym, schludnym biurku, na wygodnym krześle biurowym pracuje się lepiej i przyjemniej. Istotne znaczenie mają również dobrze zorganizowane szafki oraz odpowiednie oświetlenie. W Tchibo dowiesz się, na co należy zwrócić uwagę w przypadku sprzętu biurowego i wygodnie zamówisz online wysokiej jakości wyposażenie biura do Twojego miejsca pracy.
Pojemnik na przybory
69,99
ostatnie sztuki
-50 %
Zamykany organizer na przybory biurowe
39,99
19,99
ostatnie sztuki
-13 %
Torebka na smartfon
44,99
38,99
Bezprzewodowa ładowarka z półką
89,99
ostatnie sztuki
Bezprzewodowy powerbank z ładowarką, różowy
119,99
ostatnie sztuki
Przewód do ładowania 3 w 1, antracytowy
59,99
Przewód do ładowania 3 w 1, różowy
59,99
-20 %
Etui z 3 ołówkami
49,99
39,99
Segregatory stojące, 2 sztuki
109,99
Podkładka pod myszkę komputerową z wbudowaną ładowarką
89,99
ostatnie sztuki
-14 %
Ładowarka bezprzewodowa, różowa
69,99
59,99
ostatnie sztuki
ostatnie sztuki
-16 %
Powerbank-brelok do kluczy
59,99
49,99
ostatnie sztuki
Klipsy metalowe, 2 sztuki
39,99

Priorytet w zakresie wyposażenia biura: biurko

Perfekcyjne planowanie domowego biura zaczyna się od biurka. Będzie ono stanowić serce Twojego wyposażenia i powinno być dostosowane do Twoich potrzeb. Ważnym kryterium jest odpowiednio duża powierzchnia robocza, ponieważ po lewej i prawej stronie komputera potrzebujesz jeszcze odpowiedniej ilości miejsca na myszkę, dwa lub trzy stosy dokumentów oraz filiżankę kawy. Duże znaczenie ma wysokość stołu, która nie będzie powodować napięcia ramion i karku. Wyjątkowo praktyczne są modele z regulacją wysokości, w innym wypadku trzeba dopasować do siebie wysokość stołu i krzesła lub wybrać w Tchibo krzesło z regulacją wysokości.
Ważne wyposażenie biura: czarne krzesło biurowe bez oparć bocznych przy drewnianym biurku, na którym stoi monitor.

Odpowiednie krzesło do biurka jako podstawowy element wyposażenia biura

Przy wyborze wyposażenia domowego biura zaraz na drugim miejscu listy powinno się znaleźć komfortowe krzesło. W końcu spędzasz na nim większą część dnia pracy. Aby plecy nie męczyły się podczas pracy, siedzisko powinno być wyściełane i wyposażone w regulację wysokości: pamiętaj, że uda i kolana muszą tworzyć lekko opadającą linię. Byłoby dobrze, gdyby oparcie również można było regulować, aby nie pozostawać zbyt długo w tej samej pozycji. Dwie praktyczne wskazówki: upewnij się, że dźwignie regulacji krzesła biurowego są łatwo dostępne i proste w obsłudze. Wybierz rolki, które będą odpowiednie do Twojej podłogi lub pomyśl o podkładce ochronnej.
Porządek dzięki odpowiedniemu wyposażeniu biura: biurko z jasnym drewnianym blatem, na którym stoi lampa biurkowa, monitor i różne kosze.

Wyposażenie biura do przechowywania i organizacji

Istnieją proste sposoby, które mogą sprawić, że dokumenty i inne materiały biurowe nie spowodują bałaganu w miejscu pracy i nie ulegną zagubieniu. To bardzo praktyczne, jeśli biurko samo w sobie oferuje możliwości utrzymania porządku: wiele przedmiotów można schować w szafce dolnej lub szufladach. Jednak do przechowywania dokumentów i segregatorów lepiej sprawdza się osobny regał z dużą liczbą półek. Wszystko można wtedy umieścić na półkach, w pudełkach lub stojących segregatorach, a ważne dokumenty są zawsze pod ręką. Stojaki na długopisy i organizery pozwalają dekoracyjnie uporządkować artykuły biurowe i sprawiają, że łatwo je później znaleźć. Wszystkie elementy wyposażenia biura znajdziesz w Tchibo!

Ostateczny szlif w przypadku wyposażenia biura: oświetlenie robocze

W przypadku wyposażenia biura ważne jest również oświetlenie – zapewnia optymalną koncentrację i efektywność pracy. Dla uzyskania dobrego oświetlenia roboczego najlepiej wybrać kombinację lamp, które zapewnią oświetlenie bezpośrednie i pośrednie. Emitująca ciepłe światło lampa sufitowa rozjaśnia pomieszczenie, a dodatkowa lampa biurkowa zapewnia jasne, czyste światło idealne do pracy. Ustaw światło robocze w taki sposób, aby dobrze oświetlało miejsce pracy, ale nie oślepiało, nie odbijało się w monitorze i nie rzucało mocnego cienia. Możesz na przykład ustawić lampkę biurkową za monitorem lub obok niego i obrócić ją nieco w bok, aby uzyskać przyjemne, pośrednie światło.

W pięknym otoczeniu pracuje się lepiej

W pomieszczeniu zapewniającym dobre samopoczucie pracuje się chętniej i lepiej: dzięki roślinom nawet zimne biuro od razu wyda się bardziej przytulne. Nie trzeba od razu zamieniać pracowni w dżunglę, ale kilka łatwych w pielęgnacji roślin kwiatowych lub zielonych w dekoracyjnych osłonkach może zdziałać cuda. Białe ściany warto ożywić dekoracyjnymi obrazami. Nie wybieraj krzykliwych kolorów i motywów, które rozpraszają uwagę, tylko na przykład krajobrazy lub widoki miasta. Kolorowe filiżanki do kawy lub ręczniki kuchenne będą stanowić kolorowe akcenty w aneksie kuchennym: wyposażenie biura wcale nie musi być nudne!
Prawidłowe dekorowanie miejsca pracy: białe biurko z lampką i monitorem stoi przed ścianą w poziome, szaro-białe pasy, na której wiszą dwa kolorowe obrazki dekoracyjne.

Najwyższe standardy jakości: gwarantowane przez znak jakości TCM

Kupując w Tchibo, zyskujesz produkt wysokiej jakości. Ta zasada dotyczy również naszych biurek, krzeseł do biurka i innych elementów wyposażenia biura. Wysoką jakość potwierdza znak „Tchibo Certified Merchandise”, w skrócie – znak TCM. To gwarancja najwyższej staranności wyboru materiałów, naszych dostawców, a także wykonania. Każdy etap produkcji podlega regularnym kontrolom jakości. Odwiedź teraz nasz sklep internetowy i zyskaj meble biurowe i akcesoria w doskonałej jakości!
Wyposażenie biura w doskonałej jakości: gabinet z białym biurkiem, białym, wysokim, otwartym regałem i krzesłem biurowym