Walizki na kółkach: wygoda przede wszystkim

Obolałe ramiona i nadwyrężone mięśnie należą do przeszłości. Dzięki walizce na kółkach Twój dobytek może podróżować wygodnie tuż za tobą. Spacery na lotnisko lub na stację kolejową, które kiedyś wydawały się nieskończenie długie nie są z nimi tak straszne. Ponadto, w naszej ofercie czekają na Ciebie walizki na kółkach na każdą okazję. Znajdziesz tu małe, lekkie modele wykonane z tekstyliów, które świetnie sprawdzą się na jednodniowe wypady, oraz obszerne walizki na wakacje dla całej rodziny. Zaoszczędź sobie wielkiego wysiłku przy transporcie bagażu z różnorodnymi walizkami na kółkach od Tchibo!

Niestety nie mamy tego, czego szukasz.
Może tutaj znajdziesz coś ciekawego:

Małe walizki na kółkach na krótkie wypady

Jeśli wybierasz się w podróż biznesową na dzień lub dwa, z pewnością służyć Ci będzie walizka na kółkach, którą możesz zabrać na pokład samolotu. W ten sposób zaoszczędzisz sobie czekania po przylocie. Masz ponadto przy sobie komputer i wszystkie niezbędne drobiazgi. Biznesowe walizki na kółkach z reguły mają wymiary 55 x 40 x 25 cm, dzięki czemu mieszczą się w normach wyznaczonych przez większość linii lotniczych na świecie. Wyścielona kieszeń na laptop, przegroda na dokumenty oraz kieszeń na ubrania to w wypadku tego modelu absolutny standard. Walizka typu boardcase charakteryzuje się ponadto stonowaną stylistyką.
Miękkie czy twarde? Materiały, z których powstają walizki

Miękkie czy twarde? Materiały, z których powstają walizki

Walizki na kółkach są dostępne w wariantach wykonanych z miękkich i twardych surowców. Te ostatnie mają powłoki zewnętrzne, zazwyczaj powstające z lekkiego surowca syntetycznego lub aluminium. Materiały te są niezwykle wytrzymałe i odporne na wilgoć. Modele wykonane z poliestru lub nylonu nie są tak twarde, oferują za to wiele elastyczności. Są one w stanie się rozciągnąć, dzięki czemu bez problemu spakujesz w nie kilka dodatkowych pamiątek na drogę powrotną z wakacji. Będąc przy kwestii rozmiaru: czy potrzebujesz może małej i dużej walizki na różne wyjazdy? W tym wypadku zdecyduj się na zestaw trzech walizek. Zaoszczędzisz dzięki temu pieniądze!
Ile kółek powinna mieć walizka?

Ile kółek powinna mieć walizka?

Proste walizki na kółkach mają zazwyczaj dwa kółka. By je użyć, musisz pociągnąć za uchwyt walizki, przechylić ją i pociągnąć za sobą. Możesz zdecydować się także na modele z czterema kółkami, które obracają się o 360 stopni. Ich zaletą jest fakt, że możesz je do woli pchać, co ułatwi Ci przejście przez wąskie uliczki. Nasza rada: decydując się na model na dwóch lub na czterech kółkach zwróć uwagę przede wszystkim, by były to kółka lekkie i ciche. Będziesz mógł używać je przez długie lata!

Od klasycznej czerni do kolorowych wzorów — walizki na kółkach dla dzieci

W sprawach walizek króluje zasada: do wyboru, do koloru! Decyduj do woli między modelami czarnymi, bordowymi lub szarymi, które z pewnością sprawdzą się podczas podróży służbowej. Osoby lubiące akcesoria rzucające się w oczy powinny zapoznać się z naszą ofertą walizek na kółkach w nasyconej czerwieni, zieleni lub w odcieniu kanarkowym, których nie sposób przeoczyć przy odbiorze bagażu. Sprawdza się to także przy modelach we wzory. Osobowości z komiksów lub inne motywy zdobiące walizki dla dzieci sprawią, że Twoja pociecha z chęcią nauczy się odpowiedzialności za własne rzeczy.
Od klasycznej czerni do kolorowych wzorów — walizki na kółkach dla dzieci