Szafki pod umywalkę: centrum łazienki na co dzień

Nie ma łazienki bez umywalki. Wybór jest duży. Od szafki pod umywalkę po umywalkę wolnostojącą, od ceramiki, po stal szlachetną. Umywalki są tak różne, jak style, w jakich może być urządzona łazienka. Obejrzyj je w sklepie internetowym Tchibo i zaczerpnij inspirację z tej oferty! U nas znajdziesz bowiem doskonałej jakości umywalki i szafki pod umywalkę oraz rozmaite akcesoria w niskiej cenie oraz praktyczne wskazówki, dotyczące doboru tych akcesoriów i sposobu ich instalowania.
  • Mała szafka pod umywalkę z serii »Eklund«
419,00
319,99
Podgląd
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 319,99 zł
-23 %
Mała szafka pod umywalkę z serii »Eklund«
419,00
319,99
  • Szafka pod umywalkę »Eklund«, biała
549,00
369,99
Podgląd
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 369,99 zł
-32 %
Szafka pod umywalkę »Eklund«, biała
549,00
369,99
Szafka pod umywalkę »Eklund«, antracytowa
599,00
  • Umywalka dla gości z szafką
1 399,00
1 349,00
Podgląd
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 1 349,00 zł
Umywalka dla gości z szafką
1 399,00
1 349,00
Szafka łazienkowa pod umywalkę »Eklund« z 2 szufladami, jasnoszara
799,00
  • Szafka pod umywalkę
449,00
299,99
Podgląd
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 299,99 zł
-33 %
Szafka pod umywalkę
449,00
299,99
  • Szafka pod umywalkę »Eklund«, z 2 szufladami, biała
699,00
439,00
Podgląd
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 439,00 zł
-37 %
Szafka pod umywalkę »Eklund«, z 2 szufladami, biała
699,00
439,00

W jaki sposób umywalka trafia do łazienki?

Wiele mieszkań na wynajem jest już wyposażonych w umywalkę. We własnych domach sytuacja wygląda często inaczej. Jeśli chcesz zmienić swoją umywalkę lub dodatkowo zamontować mniejszą, aby przymocować kołkami umywalkę do ściany, zazwyczaj musisz mieć doświadczenie w pracach ręcznych tego typu. Dlatego też montaż wielu typów umywalek lepiej zlecić profesjonaliście. Ten jednak, kto woli samodzielny montaż, na rynku może zaopatrzyć się w gotowe zestawy do montażu umywalek i armatury. Zawsze obowiązuje następująca zasada: przed rozpoczęciem prac przy umywalce koniecznie należy zakręcić główny zawór wody w mieszkaniu, co zapewni bezpieczeństwo podczas wykonywania tych prac.

Różne umywalki, różne materiały

Typowa klasyczna umywalka standardowo wykonana jest z ceramiki lub innego podobnego materiału – wtedy ma postać odlewu mineralnego. Ten kompozyt na pierwszy rzut oka jest trudno odróżnić od ceramiki, a został on zaprojektowany specjalnie jako materiał do łazienek. Istnieje jednak duży wybór innych materiałów – poza tymi typowymi. Umywalki ze stali szlachetnej czy szkła stają się coraz bardziej modne i nadają łazience niezwykły rys nowoczesności. Oprócz tego do wyboru jest wiele tworzyw sztucznych, a część z nich można opatrzyć wzorami według własnego gustu.

Umywalki i szafki pod umywalkę – udana aranżacja całości

W małej łazience często najbardziej eleganckim rozwiązaniem, zapewniającym dodatkową przestrzeń do przechowywania, okazuje się umywalka z szafką stojącą. Szafkę stojącą można kupić odrębnie, niezależnie od umywalki i po prostu postawić ją pod umywalką, bez konieczności dodatkowego skomplikowanego mocowania. Osoby decydujące się na bardziej elegancką wersję wyposażenia mogą też nabyć całe szafki pod umywalkę, wraz ze zintegrowaną umywalką i przymocować całość do ściany. W Tchibo dostępne są oba warianty w najróżniejszych wzorach. Zamów wygodnie online nową umywalkę ze wszystkimi akcesoriami.

Niezwykły komfort w łazience – umywalka podwójna

Jeśli w Twoim gospodarstwie domowym z łazienki korzysta więcej osób, a Ty masz wystarczająco dużo miejsca na meble łazienkowe, dobrym wyborem okaże się umywalka podwójna. Wówczas z łazienki będą mogły równocześnie korzystać dwie osoby, myjąc zęby, ręce, czy zajmując się pielęgnacją twarzy. Zasadniczo wszystkie umywalki podwójne są wyposażone w podwójną armaturę, zamontowaną obok siebie. Występują tu jednak różnice, jeśli chodzi o odpływ. Niektóre umywalki podwójne składają się z dwóch całkowicie niezależnych umywalek, dzięki czemu oboje użytkowników ma zapewniony pełen komfort. Inne mają tylko jedną podłużną misę i jeden odpływ. To nie tylko ułatwia montaż, ale też sprawia, że całość wygląda bardziej elegancko.

Niezwykłe umywalki – wzornictwo i innowacje

Typowa okrągła biała umywalka z ceramiki stanowi absolutny standard. Nie oznacza to jednak, że do tej opcji nie ma alternatywy. Umywalki dostępne są w najróżniejszych wariantach: głębokie, płaskie, w kształcie elipsy i kwadratu. Szczególnie minimalistycznym rozwiązaniem, przyciągającym wzrok, są tu umywalki nablatowe, których nie wiesza się na ścianie. Są one stawiane na szafkach pod umywalki. Przy odrobinie wyobraźni i sprytu dowolną misę można przekształcić w tego typu umywalkę nablatową. Osoby preferujące bardziej ekstrawagancki styl mogą zdecydować się na umywalkę wolnostojącą, sięgającą aż do podłogi. Sposób realizacji tych ekstrawaganckich pomysłów zależy jednak od liczby i rodzaju dostępnych przyłączy.

Wspaniałe i trwałe umywalki z pieczęcią TCM

Produkty Tchibo, szafki stojące kompatybilne z umywalkami i szafki pod umywalkę, są opatrzone pieczęcią TCM, która jest znakiem wyszukanej jakości. Skrót TCM oznacza „Tchibo Certified Merchandise”. Przyznając tę pieczęć, gwarantujemy, że na wszystkich etapach produkcji spełniane są najbardziej restrykcyjne standardy jakościowe. Bardzo dokładnie sprawdzamy, skąd pochodzą surowce i w jaki sposób powstają nasze produkty. Dlatego też, dokonując zakupu, możesz spokojnie zdać się na znak jakości TCM!