NOWE PRZYWILEJE dla Klubowiczów
od 24 maja 2018 r.

To Ty decydujesz, co kupujesz taniej!

Od 24 maja 2018 roku uczestnictwo w Klubie TchiboCard da Ci jeszcze więcej korzyści. Zbieranie i wymiana Ziaren będą dużo prostsze, a dzięki TchiboCard zyskasz dostęp do wielu nowych przywilejów.

Tak jak dotąd przy każdym zakupie przy użyciu TchiboCard w sklepach Tchibo i na tchibo.pl zbierasz Ziarna, ale od 24 maja będzie można wymieniać Ziarna na zniżki na dowolne produkty z oferty Tchibo*. To Ty będziesz decydować kiedy, na co i ile Ziaren wymieniasz. 100 Ziaren to 1 zł oszczędności.

Wszystkie korzyści płynące z członkostwa w Klubie TchiboCard będą obowiązywać przy użyciu Twojej dotychczasowej karty i konta internetowego. Zachowasz wszystkie zebrane dotąd Ziarna, które będziesz wymieniać według nowych zasad.
Tańsze zakupy

Tańsze zakupy

Podczas zakupów w sklepie Tchibo i na tchibo.pl za każdy 1 zł wydany otrzymujesz 1 Ziarno. Zebrane Ziarna możesz wymieniać na zniżki na dowolnie wybrane przez Ciebie produkty*.
100 Ziaren to aż 1 zł oszczędności!

Zaloguj się
Darmowa dostawa

Darmowa dostawa

Niezależnie od kwoty zakupu, dostawę zamówienia internetowego do domu masz gratis. Oszczędzasz każdorazowo aż 12,50 zł!

Skorzystaj
Zawsze na bieżąco

Zawsze na bieżąco

Newslettery i SMSy będą Cię informować o nowych kolekcjach, aktualnych promocjach i nadchodzących wydarzeniach. Zapisz się do Newslettera, a otrzymasz 20 zł rabatu za zakupy powyżej 100 zł!

Zapisz się
Wspólne świętowanie

Wspólne świętowanie

Na urodziny otrzymasz e-mailem wyjątkową niespodziankę dla siebie i swoich bliskich do wykorzystania w sklepach Tchibo i na tchibo.pl

Specjalne oferty

Specjalne oferty

Zyskujesz dostęp do dedykowanych promocji. Tylko dla Ciebie specjalne ceny TchiboCard, sezonowe kupony zniżkowe i oferty na szybsze zbieranie Ziaren.

Pełny dostęp

Pełny dostęp

Aby mieć dostęp do wszystkich korzyści TchiboCard, upewnij się, że Twój adres e-mail i numer telefonu są aktualne oraz używaj swojej karty przy każdym zakupie w sklepach Tchibo i na tchibo.pl.

Wszystkie korzyści płynące z członkostwa w Klubie TchiboCard będą obowiązywać przy użyciu Twojej dotychczasowej karty oraz konta internetowego. Jeśli jednak chcesz otrzymać bezpłatnie nową, osobistą kartę, wystarczy, że skontaktujesz się z naszą infolinią mailowo lub telefonicznie. Możesz również ściągnąć aplikację Tchibo na telefon i wtedy swoją mobilną TchiboCard będziesz mieć zawsze przy sobie.

Zachowasz wszystkie zebrane dotąd Ziarna, które będziesz wymieniać według nowych zasad. Zaplanuj już dziś tańsze zakupy!

Więcej informacji w nowym Regulaminie Programu TchiboCard tutaj.

Wszelkie zapytania dotyczące TchiboCard, przetwarzania Twoich danych osobowych lub wystąpienia z Klubu mogą być kierowane telefonicznie na numer infolinii 0 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora), drogą poczty elektronicznej na adres tchibocard@tchibo.pl lub przy pomocy formularza kontaktowego dostępnego tutaj.

* Min. ilość Ziaren do uzyskania zniżki to 100 Ziaren. Ziarna nie są wymienialne na gotówkę. Wymiana Ziaren nie jest możliwa przy zakupie kart podarunkowych.