Szafki łazienkowe - funkcjonalne i estetyczne

Dodatkowa szafka jest sensowna w każdym pomieszczeniu. Dodatkowa przestrzeń w łazience okazuje się być szczególnie praktyczna, bo dzięki niej środki pielęgnacyjne, kosmetyki i środki czystości mogą być zawsze pod ręką. Dlatego też szafki łazienkowe są idealnym dopełnieniem i mogą być praktycznie zintegrowane z wystrojem łazienki. Decydujesz przy tym, czy nowa szafka łazienkowa ma być niedroga i funkcjonalna, czy też powinna przyciągać wzrok. W Tchibo znajdziesz praktyczne meble w wielu wariantach.
Podest z drewna kauczukowego
319,99
Komoda łazienkowa »Eklund«, biała
899,00
  • Wysoka szafka łazienkowa
Z naszej serii mebli łazienkowych Vario - z dwustronną wkładką: wystarczy odwrócić i zmieniać wygląd mebli dzięki płycie, która z jednej strony jest w kolorze dębu, a z drugiej szara
599,00
439,00
Podgląd
-26 %
Wysoka szafka łazienkowa
Z naszej serii mebli łazienkowych Vario - z dwustronną wkładką: wystarczy odwrócić i zmieniać wygląd mebli dzięki płycie, która z jednej strony jest w kolorze dębu, a z drugiej szara
599,00
439,00
Wysoka szafka łazienkowa »Eklund«, antracytowa
1 349,00
Szafka łazienkowa typu sideboard »Eklund«
999,00
Półka na kółkach
349,99
Płaska szafka łazienkowa »Eklund«
649,00
-21 %
Szafka łazienkowa typu sideboard
829,00
649,00
Szafka na kółkach »Eklund«, antracytowa
599,00
Szafka typu sideboard »Eklund«, beżowa
799,00
Wysoka szafka łazienkowa »Eklund«, beżowa
1 399,00
ostatnie sztuki
Szafka łazienkowa typu sideboard »Eklund«, biała
799,00
ostatnie sztuki
Szafka łazienkowa typu sideboard, antracytowa
749,00
-20 %
Wózek łazienkowy
599,00
479,00
Bambusowy regał stojący
179,99
-21 %
Tapicerowana ławka ze skrzynią na kółkach
459,00
359,99
-21 %
Szafka łazienkowa typu sideboard, wyjątkowo wąska
759,00
599,00
-52 %
Szafka łazienkowa z szufladą i otwieraną półką
1 049,00
499,00
Wysoka szafka łazienkowa »Eklund«
899,00
Stojak na ręczniki
329,99
Regał stojący z 3 skrzynkami, biały
279,99
-5 %
Wózek na akcesoria łazienkowe, antracytowy
339,99
319,99
Wieszak premium na ręczniki
139,99
Szafka łazienkowa »Eklund«, biała
619,00

Praktyczne miejsce do przechowywania w pięknym stylu

Meble łazienkowe występują w wielu kształtach i kolorach, dając wystarczająco dużo przestrzeni dla indywidualnych aranżacji. Szafki łazienkowe możesz powiesić lub postawić i wybrać pomiędzy otwartymi lub zamkniętymi modelami z szufladami i drzwiczkami. Od szafki dolnej po szafkę łazienkową z lustrem, istnieje wiele wariantów dla różnych wystrojów wnętrz. Dlatego przy zakupie ważne jest, aby mieć na uwadze dostępną przestrzeń w łazience, umożliwia to wybór pomiędzy szerokimi lub wąskimi, modelami, dającymi możliwość łączenia. Dodatkowo design szafki łazienkowej odgrywa dużą rolę, umożliwiając Ci naprawdę dobre samopoczucie w swojej osobistej oazie.
Wiele miejsca do przechowywania: łazienka z dużą szafką pod umywalkę.

Przyziemne sprawy: stojące szafki łazienkowe

Stojące meble łazienkowe oferują najwięcej miejsca do przechowywania. Klasyczna szafka dolna jest szafką jest umieszczana pod umywalką, dzięki czemu harmonijnie wtapia się w pomieszczenie. Mebel przypominający kształtem komodę oferuje wiele miejsca, jednak powinno pozostać również wystarczająco dużo przestrzeni zapewniającej swobodę ruchów, która umożliwia wygodne otwieranie szuflad i drzwi. Natomiast do małych łazienek odpowiednie będą wysokie szafki. Tego rodzaju szafki łazienkowe mają szerokość od 20 cm do 30 cm, oferując tym samym miejsce do piętrowego przechowywania i nie zajmując zbyt wiele miejsca. Dzięki takim wymiarom często mogą być również ustawiane pomiędzy innymi meblami.
Dodatkowa przestrzeń do przechowywania: kobieta stoi w pidżamie z ręcznikiem w jednej dłoni przed wiszącą, jednodrzwiową szafką z lustrem i coś z niej wyciąga.

Idealne wykorzystanie przestrzeni dzięki wiszącym szafkom łazienkowym

Wiszące szafki łazienkowe z lustrami są prawie niewidoczne. Ten jeden mebel łączy jednocześnie wiele funkcji. Drzwi szafki pełnią funkcję lustra łazienkowego i mogą być również wyposażone w światło LED lub lampę energooszczędną. Ponieważ tego rodzaju szafka łazienkowa jest bardzo płaska, tracisz niewiele miejsca, a nawet zyskujesz dodatkowe. Idealna do ekonomicznego urządzania pomieszczeń. Również szafka dolna może być zainstalowana w pozycji wiszącej, co sprawia, że łazienka wydaje się nieco bardziej otwarta i pomaga stworzyć inny styl wnętrza. Wybór modelu nie opiera się więc jedynie na kwestii funkcji i miejsca, lecz również estetyki. W Tchibo masz wybór!

Szafki łazienkowe jako środek stylistyczny

Szafki łazienkowe nie tylko tworzą użyteczną przestrzeń do przechowywania, ale - podobnie jak wszystkie meble - są również częścią stylu aranżacji wnętrza. Aby uzyskać nowoczesny design odpowiednie będą na przykład szafki łazienkowe w kolorze antracytu lub szarości w klasycznym kształcie i bez żadnych dodatków. Kolorowe meble tworzą domową atmosferę dla rodziny z dziećmi, podczas gdy styl rustykalny stawia na materiały z drewna w naturalnych barwach. Dodatki, jak wbudowywane oprawy oświetleniowe w szafce łazienkowej rozjaśniają pomieszczenie i zapewniają właściwą atmosferę wellness. Wybierając design szafki łazienkowej należy zwracać również uwagę na ogólny styl całego mieszkania, nie zapominając o funkcjach praktycznych.

Otwarte, zamknięte lub oba rozwiązania

Zwłaszcza w łazience są pewne, bardzo prywatne przedmioty, ale także takie, którymi pragniesz się pochwalić. Zamknięta szafka łazienkowa jest idealna na lekarstwa, maszynki do golenia, produkty higieniczne i wszystkie te drobiazgi, które dotyczą tylko Ciebie. Również środki do czyszczenia toalet, gumowe rękawice i ściereczki lepiej, gdy znikają za drzwiami dolnej szafki. Butelki z perfumami, sole do kąpieli w pięknych słoikach, niektóre balsamy, a nawet lampa zapachowa, są w przeciwieństwie do tego bardzo dekoracyjne i przyciągają wzrok stojąc na otwartej półce w łazience. Szczególnie praktyczne są meble łazienkowe, które posiadają zarówno otwarte przestrzenie jak i elementy z drzwiczkami.
Jeden regał, wiele możliwości: wisząca szafka łazienkowa z parą zamkniętych, drewnianych drzwi oraz otwartą częścią, w której znajdują się elementy dekoracyjne i ręczniki.

Znak jakości TCM: za nim kryje się jakość

Nowe meble powinny być wytrzymałe i spełniać wszystkie obietnice. Właśnie to oznacza znak jakości TCM na naszych produktach. Nazwa mówi wszystko, ponieważ "Tchibo Certified Merchandise" gwarantuje artykuły, które zostały wyprodukowane specjalnie dla Tchibo przy rygorystycznych wymogach jakościowych. Zarówno wybór producentów, jak i proces produkcji odbywają się zgodnie z wysokimi standardami, aby zagwarantować optymalną funkcjonalność i najwyższą jakość produktów.
Obietnica jakości: młody ojciec stojący w łazience, podnosi w do góry córkę, trzymając ją pod brzuchem, podczas gdy dziewczynka rozkłada ręce na boki.