Stoliki nocne: miejsce do przechowywania i designerski obiekt

Ostatnie spojrzenie wieczorem i pierwsze rano pada na niego - to już dwa powody, aby znaleźć dokładnie taki stolik nocny, jaki się nam podoba. Design to jednak nie wszystko, stolik nocny musi być również praktyczny: powinien zapewniać miejsce na lampkę, aktualnie czytaną książkę i budzik, być może powinien mieć również niewielką szufladę na lekarstwa, chusteczki higieniczne lub inne drobiazgi. W Tchibo znajdziesz różne stoliki nocne i wskazówki pomagające w zakupie odpowiedniego modelu.
-16 %
Stolik nocny z szufladą
599,00
499,00
Stolik z uchwytem na czasopisma
599,00
-22 %
Stolik do kawy z plecionką
1 099,00
849,00
Stolik i pufa
699,00
Stolik w kształcie litery C
419,00
  • Komódka nocna
Wyjątkowa wysokość umożliwia zastosowanie przy łóżkach kontynentalnych
399,99
Podgląd
Komódka nocna
Wyjątkowa wysokość umożliwia zastosowanie przy łóżkach kontynentalnych
399,99
Metalowa konsola »CN3« z szufladą, all black
1 249,00
  • Szafka nocna
Element naszej serii nordyckiej
459,00
Podgląd
Szafka nocna
Element naszej serii nordyckiej
459,00
Stolik nocny z szufladą
549,00
Stolik z tacą
229,99
Zestaw okrągłych stolików, 2 sztuki
419,00
399,00
3 stoliki kawowe z drewna sosnowego
459,00
Produkt wkrótce dostępny
Stoliki, 2 sztuki
399,00
Produkt wkrótce dostępny
Produkt wkrótce dostępny
  • Stolik z miejscem do przechowywania
Fornirowane prawdziwym drewnem moduły do ustawiania jeden na drugim
459,00
Stolik z miejscem do przechowywania
Fornirowane prawdziwym drewnem moduły do ustawiania jeden na drugim
459,00
Produkt wkrótce dostępny

Stolik nocny = Stolik na noc?

Kto wieczorami chętnie czyta w łóżku, ten potrafi go docenić: stolik nocny. Miejsce do postawienia ważnej lampki nocnej i miejsce na odłożenie książki, kiedy zamykają nam się oczy. Również okulary znajdą tu swoje miejsce, podobnie jak szklanka z wodą, spinka do włosów lub wszystkie inne rzeczy, po które chętnie sięgasz wieczorem, w nocy lub wcześnie rano. Aby wszystko mogło mieć swoje miejsce, stolik nocny powinien mieć szerokość wynoszącą przynajmniej 30 cm i być może jedną lub kilka szuflad. Można tu schować lekarstwa, szkatułkę na biżuterię lub kartkę i długopis, aby zapisywać najważniejsze pomysły.
Przytulne światło na stoliku nocnym: drewniany prostokątny stolik nocny z okrągłą lampką stoi obok podwójnego łóżka, na którym leży brązowa narzuta i beżowe, dekoracyjne poduszki.

Lampka na Twoim stoliku nocnym?

W zależności od tego, co chętnie robisz przed zaśnięciem, potrzebujesz więcej lub mniej światła. Powinno być ono przytulne, wystarczająco jasne, ale nie rażące - dlatego wybór lampy powinien być w pełni przemyślany. Zwróć również uwagę na to, aby, stolik nocny i lampa były do siebie dopasowane pod kątem wysokości. Jeżeli wybierzesz w Tchibo raczej wyższy stolik nocny, noga lampy nie musi być równie wysoka. Z drugiej strony, trudno jest uzyskać wystarczającą ilość światła do czytania gazety, jeżeli na niskim stoliku nocnym postawimy kulistą lampę. Zwłaszcza w przypadku łóżka kontynentalnego, stolik nocny nie powinien być zbyt niski, ponieważ już łóżko samo w sobie jest wyższe niż normalne.
Okrągły stolik nocny z drewna stoi obok podwójnego łózka, na którym leżą beżowe poduszki dekoracyjne, ozdobione czarnymi floresami.

Stoliki nocne pasujące do Twojego stylu

Jeżeli chodzi o design, zarówno kształt, kolor, jak i materiał odgrywają znaczącą rolę. W zależności od Twojego gustu, stolik nocny, podobnie jak wszystkie meble, możesz wybrać spośród wielu różnych stylów. Wszystko jest więc możliwe, począwszy od stolika nocnego utrzymanego w stylu antycznym po futurystyczny model ze szkła lub modny stolik nocny vintage w żywych kolorach. Szczególnie popularny jest styl skandynawski z jasnym drewnem, który wielokrotnie pojawia się pośród mebli od Tchibo. Klasykiem jest tu stolik nocny z drewna bukowego lub sosnowego w połączeniu z bielą. Masywne drewno bukowe jest dodatkowo bardzo wytrzymałe, szlachetne i długowieczne.

Kwestia kształtu - kanciasty, okrągły czy łukowaty

Tradycyjny stolik nocny jest czworokątny, o kwadratowej lub lekko prostokątnej powierzchni. Również w przypadku kształtu możliwe są różnorodne warianty. Przykładowo okrągły stolik nocny może być dekoracyjnym, swobodnym akcentem w sypialni. Istnieją również stoliki nocne, które są montowane bezpośrednio na ścianie, ponad podłogą, w łukowatym lub częściej kanciastym kształcie - z bardzo lekkiego lub wytrzymałego materiału. Do przesuwania praktyczny jest stolik nocny na kółkach. W asortymencie Tchibo znajdziesz poza tym nie tylko stoliki nocne w różnych kształtach, lecz również lampy, łóżka, komody i wiele innych elementów do Twojej sypialni.

Stolik nocny jest również pięknym elementem w łazience lub przedpokoju.

Stoliki nocne nie muszą być ustawiane wyłącznie w sypialni. W przedpokoju mała komoda w postaci stolika nocnego również świetnie się prezentuje, może służyć do przechowywania ważnych rzeczy, które chcesz szybko mieć pod ręką: kluczy, okularów, biletu, pomadki do ust. Stolik nocny w przedpokoju nadaje się również świetnie do przechowywania czapek, szali lub rękawiczek. Jeżeli Twoja łazienka jest niewielka a oprócz szafki z lustrem potrzebujesz jeszcze trochę miejsca do przechowywania swoich drobiazgów, stolik nocny również będzie dobrym wyborem. Szczególnie ładnie prezentuje się tu design w morskim stylu w niebiesko-białych odcieniach.
W przedpokoju, na tle białej ściany stoi prostokątny, biały stolik nocny z szufladą, na którym znajdują się dwa ceramiczne serca, pleciony, drewniany wieniec i lampa.

Nasza obietnica jakości

Aby zagwarantować naszym klientom niezmiennie wysoką jakość, regularnie przeprowadzamy rygorystyczne kontrole całego procesu produkcji naszych produktów. Posiadamy również wysokie standardy w zakresie selekcji materiałów i surowców. Po pomyślnie przeprowadzonych kontrolach przyznajemy naszym produktom znak jakości TCM - "Tchibo Certified Merchandise". Dzięki temu możesz mieć pewność, że decydując się na produkt wysokiej jakości, przez długi czas będziesz cieszyć się z jego użytkowania. W takim samym zakresie obowiązuje to w odniesieniu do mebli, począwszy od ławek ogrodowych po stoliki nocne, jak i innych produktów od Tchibo.
Młoda mama leży ze swoim małym dzieckiem na łóżku i czyta książkę przy zapalonej lampce.