Stoliki: praktyczne elementy, niezbędne, aby stworzyć klimat relaksu

Stoliki w luksusowych mieszkaniach znajdowały się już w XVII wieku i były tam ulubionymi meblami. Dziś małe stoły nie są uważane już za coś ekskluzywnego, ale sposób korzystania z nich właściwie się nie zmienił. Te praktyczne meble można wykorzystywać jako dodatkowe miejsce do odkładania rozmaitych przedmiotów, które akurat ma się w ręce. Dlatego właśnie stolik z pewnością będzie stanowić dodatkowe uzupełnienie wyposażenia Twojego domu. Jeśli jednak chcemy znaleźć idealny stolik, musimy pamiętać o kilku kwestiach. Dzięki naszym wskazówkom wybór z pewnością okaże się znaczenie łatwiejszy.
Stolik z miejscem na przechowywanie
599,00
Stolik ze szklanym blatem
949,00
Zestaw okrągłych stolików, 2 sztuki
419,00
399,00
Okrągły stolik ze schowkiem i zdejmowaną tacą
599,00
-16 %
Stolik nocny z szufladą
599,00
499,00
-27 %
Stolik z miejscem na kwiaty
549,00
399,00
Stolik nocny z szufladą
549,00
Stolik z uchwytem na czasopisma
549,00
-22 %
Biały stolik kawowy z drewna eukaliptusowego
699,00
539,00
Metalowa konsola »CN3« z szufladą, all black
1 249,00
-22 %
Stolik do kawy z plecionką
1 099,00
849,00
Stolik w kształcie litery C
419,00
Stolik z tacą
229,99
  • Komódka nocna
Wyjątkowa wysokość umożliwia zastosowanie przy łóżkach kontynentalnych
399,99
Podgląd
Komódka nocna
Wyjątkowa wysokość umożliwia zastosowanie przy łóżkach kontynentalnych
399,99
Stolik z miejscem do przechowywania
Element naszej serii nordyckiej
899,00
 
Dostępne warianty:
 
Stolik z podnoszonym blatem
999,00
3 stoliki kawowe z drewna sosnowego
459,00
Stolik na kółkach
549,00
Stolik i pufa
699,00
  • Szafka nocna
Element naszej serii nordyckiej
459,00
Podgląd
Szafka nocna
Element naszej serii nordyckiej
459,00
Stolik ze szklanym blatem
949,00
Produkt wkrótce dostępny
  • Stolik z miejscem do przechowywania
Fornirowane prawdziwym drewnem moduły do ustawiania jeden na drugim
459,00
Stolik z miejscem do przechowywania
Fornirowane prawdziwym drewnem moduły do ustawiania jeden na drugim
459,00
Produkt wkrótce dostępny
Produkt wkrótce dostępny
Stoliki, 2 sztuki
399,00
Produkt wkrótce dostępny
Produkt wkrótce dostępny
Designerski stolik, okrągły
499,00
Produkt wkrótce dostępny
Produkt wkrótce dostępny
Stolik ze szklanym blatem
699,00
Produkt wkrótce dostępny

Elegancki, stylowy element wystroju i przydatne miejsce do odkładania różnych przedmiotów

Ogólnie stoliki jako grupa należą do najbardziej różnorodnych mebli. Nie można ich jednak mylić ze stolikami kawowymi, które są bardzo podobne. Podczas gdy stoliki kawowe stawia się obok sofy w taki sposób, by można było swobodnie się do nich dostać ze wszystkich stron, stolik stoi obok lub zgoła w zupełnie innym miejscu. Stolik jako typowy uzupełniający element umeblowania, zapewnia znacznie mniej miejsca do odłożenia rozmaitych rzeczy i nie jest przewidziany do podawania posiłków czy do pracy. Mały stolik łatwo jest więc wkomponować w dowolnie urządzone wnętrze, a jako że wykonany jest w wielu wersjach, z pewnością przyciągnie wzrok, gdy znajdzie się w salonie wyposażonym w danym stylu. Dzięki temu wreszcie znajdzie się odpowiednie miejsce na kieliszek do wina, telefon i dekoracje!
Stoliki są nie tylko praktyczne: salon z białą komodą, czarnym fotelem, telewizorem i okrągłym stolikiem.

Jaki stolik pasuje do danego typu wystroju?

Stolik można dobrać tak, by stylistycznie pasował do pozostałych elementów wyposażenia i tym samym komponował się z całością wystroju pomieszczenia. Ten mały uniwersalny element może też stanowić doskonały, interesujący akcent, przełamujący dany styl. Taki efekt wywoła umieszczenie rustykalnego drewnianego stolika w nowoczesnym otoczeniu. Podobnie też przykuje wzrok stolik wykonany z materiału wizualnie przypominającego beton, ustawiony obok elementów wyposażenia z litego drewna. Nowym klasycznym elementem umeblowania jest stolik z drewna, emanujący lekkością i elegancją, stawiany we wnętrzach o bogatym wystroju. Ponadto ten mały mebel umożliwia kreatywne eksperymentowanie podczas aranżowania przestrzeni, gdyż można go szybko przestawić w inne miejsce. Wielogodzinne przemeblowania to już przeszłość!
Mebel przydatny także na zewnątrz: na balkonie na leżakach leżą mężczyzna i kobieta. Piją herbatę. Między nimi stoi stolik, na którym znajduje się imbryk.

Praktyczna dekoracja do ogrodu, na balkon i do sypialni

Stolik niekoniecznie musi stać w salonie. Doskonale może on uzupełnić także wystrój sypialni i pełnić rolę bardzo praktycznego stolika nocnego czy toaletki. Stolik świetnie wygląda także w ogrodzie lub na tarasie bądź też jako element stylu retro, otoczony rodzimymi, swojskimi roślinami. Trzeba jednak pamiętać, że musi on być wykonany z materiałów odpornych na działanie czynników atmosferycznych, dzięki czemu po wielu latach nadal będzie mógł się zaprezentować z jak najlepszej strony. Stolik okazuje się być praktyczny także na balkonie, na którym nie ma zbyt dużo miejsca do zagospodarowania. Podczas opalania latem można się jeszcze bardziej zrelaksować, gdy chłodny orzeźwiający napój będzie stał obok, w zasięgu ręki, na dogodnej wysokości.

Stoliki z funkcjami dodatkowymi

Czy jest coś, co sprawia, że stolik staje się jeszcze lepszy? Tak! Tym czymś są użyteczne drobiazgi, pełniące dodatkowe funkcje i zarazem stanowiące zaskakujący element aranżacji przestrzeni. Stoliki na kółkach nie tylko ciekawie wyglądają. Szybko mogą się przemieszczać to tu, to tam, mają bowiem swoje cztery kółka. Osoby potrzebujące dodatkowego miejsca na przechowywanie różnych przedmiotów mogą sięgnąć po stoliki z szufladami lub z kilkoma poziomami, a wówczas każda rzecz będzie miała swoje miejsce, od gazety po pilot do telewizora. Stolik ze złotym blatem staje się wręcz meblem niezwykłym, gdyż przypomina swoich luksusowych poprzedników i sprawia, że salon lub kącik do czytania wygląda jeszcze bardziej elegancko.

Więcej stolików – więcej możliwości

Komplet 2 lub 3 stolików idealnie sprawdzi się podczas urządzania pomieszczenia, gdyż takimi stolikami z powodzeniem można wypełnić wolną przestrzeń. Poszczególnych stolików można używać do różnych celów, a także jako użytecznych dodatków do innych mebli, takich jak sofy i fotele. Szczególnie praktyczne są tu stoliki przypominające kostki, z powodzeniem sprawdzające się także jako ciekawa dekoracja i łatwe do ulokowania w dowolnym miejscu. W naszej ofercie znajdziesz stoliki odpowiadające każdym gustom!
Komplet dwóch stolików: czarna dwuosobowa sofa stoi w salonie pod ścianą w kolorze żółtym. Przed sofą znajdują się dwa okrągłe stoliki o różnej wielkości.

TCM – jakość od Tchibo

W ofercie Tchibo znajdziesz tylko produkty o doskonałej jakości, opatrzone pieczęcią TCM. Skrót ten oznacza „Tchibo Certified Merchandise”. Kryje się za nim nie tylko informacja o niezwykle starannym wykonaniu. Potwierdza on także przeprowadzanie restrykcyjnych kontroli jakości w trakcie całego procesu produkcji. Już na etapie wyboru surowców stosujemy najbardziej wyśrubowane normy i dlatego też współpracujemy tylko z wybranymi dostawcami. Możesz być pewny, że kupując u nas swój nowy stolik, nabywasz trwały, starannie wykonany produkt, który dostarczy Ci wiele radości!
W Tchibo kupisz stoliki o doskonałej jakości, wykonane z dobrych materiałów: salon z białą sofą i białym prostokątnym szklanym stolikiem na kółkach.