Śpiworek dla niemowlaka – na dobre noce

Dla maluszków zwykła pościel nie jest jeszcze odpowiednia. Dlatego śpiworek dla niemowlaka jest właściwym wyborem dla dzieci do pierwszego roku życia - a często nawet starszych. Śpiworek troszczy się o to, aby Twoja pociecha zawsze była owinięta miękkim i przyjaznym dla skóry materiałem, umożliwiającym optymalny odpoczynek, w którym nie przeszkadza żaden kocyk. Wybieraj w Tchibo spośród różnych motywów i kolorów i stwórz najlepsze warunki dla niezakłóconego spokoju w nocy i słodkich snów!

Załaduj ponownie stronę albo spróbuj ponownie później.

Nie znalazłeś nic dla siebie?

Zapisz się do newslettera i bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się teraz

Spróbuj użyć innego określenia dla wyszukiwania.

Śpiworek dla niemowlaka jako bezpieczna alternatywa dla pościeli niemowlęcej

Śpiworek dla niemowlaka jest podwójnie rozsądnym rozwiązaniem: chroni przed zimnem, ponieważ niemowlę nie może go skopać jak kocyk, ale także przed przegrzaniem i niebezpiecznym zakryciem, ponieważ dziecko nie może naciągnąć kocyka lub poduszki na głowę i twarz. Śpiworek zakłada się podobnie jak śpioszki na piżamę niemowlęcą, wygodnie otula on nogi i tułów. Masz wybór pomiędzy lekkimi wersjami bez rękawków i ciepłym śpiworkiem dla niemowlaka z rękawkami na zimę.
Odpowiedni śpiworek dla niemowlaka na każdą porę roku.

Różne śpiworki dla niemowląt na każdą porę roku

Podobnie, jak latem dorośli zamieniają puchową pościel na lekką pościel letnią, tak samo śpiworek dla niemowlaka powinien być dopasowany do sezonu. Latem używaj lekkiego śpiworka, w którym dziecko nie będzie się pocić a zimą grubszego, który niezawodnie zapewnia ciepło. Dobrym rozwiązaniem jest puchowy śpiworek dla niemowlaka. Alternatywnie, możesz sięgnąć również po oddychający, całoroczny śpiworek z bawełny, w którym dziecko przez cały czas czuje się komfortowo.
Zwróć uwagę na odpowiedni rozmiar śpiworka dla niemowlaka.

Jaki rozmiar śpiworka wybrać dla niemowlaka?

Noworodek potrzebuje oczywiście mniejszego śpiworka dla niemowlaka niż roczne dziecko. Jeżeli śpiworek jest zbyt duży, nie tylko istnieje ryzyko, że niemowlę wsunie się do niego zbyt głęboko, ale także nie będzie mogło wypełnić go ciepłem swojego ciała. W ten sposób ciało szybciej wychładza się w ciągu nocy. Aby określić właściwy rozmiar śpiworka, możesz skorzystać z prostego wzoru: długość Twojego niemowlęcia - długość główki + 10 cm dla "swobody ruchów" dla stópek.

Dla oszczędnych: śpiworek, który rośnie wraz z dzieckiem

Alternatywnie możesz się również zdecydować na śpiworek, który rośnie wraz z dzieckiem. Dzięki pomysłowemu wyposażeniu w zamki błyskawiczne czy zatrzaski, zazwyczaj masz możliwość przedłużenia śpiworka o 20 lub 30 cm tak, aby Twoje dziecko mogło go używać przez dłuższy czas. W przypadku śpiworków, które rosną wraz z dzieckiem, istotne jest również, aby wycięcia na rękawki posiadały zatrzaski, umożliwiające jego zmniejszenie tak, aby zapobiec wysuwaniu się ramionek.

Zamów w Tchibo śpiworek dla niemowlaka i czyń dobro

W Tchibo możesz mieć pewność, że kupujesz śpiworek i ubranka dla niemowląt z wysokiej jakości i przyjaznej dla skóry bawełny organicznej oraz w najlepszym wykonaniu. Gwarantuje to znak jakości TCM. Skrót ten oznacza "Tchibo Certified Merchandise" i jest przyznawany wyłącznie produktom, spełniającym nasze wysokie standardy jakości.
Śpiworki dla niemowląt, które “rosną wraz z dzieckiem”.