ostatnie sztuki
Skarpetki, 5 par, niebieskie, pomarańczowe, zielone
39,99
 
Dostępne warianty:
 
ostatnie sztuki
-13 %
Niemowlęce skarpetki frotte, 5 par
44,99
38,99
 
Dostępne warianty:
 
Skarpetki z bawełny ekologicznej, 5 par
39,99
 
Dostępne warianty:
 
Skarpetki niemowlęce frotté, 3 pary
29,99
 
Dostępne warianty:
 
Skarpetki z bawełny ekologicznej, 5 par, różowe
49,99
 
Dostępne warianty:
 
Skarpetki z bawełny ekologicznej, 5 par, niebieskie
49,99
 
Dostępne warianty:
 
ostatnie sztuki
Skarpetki z bawełny ekologicznej, 5 par, wielobarwne
39,99
 
Dostępne warianty:
 
ostatnie sztuki
ostatnie sztuki
Skarpetki z bawełny ekologicznej, 5 par, wielobarwne
39,99
 
Dostępne warianty:
 
ostatnie sztuki
ostatnie sztuki
Skarpetki, 5 par, wielobarwne szerokie pasy
34,99
 
Dostępne warianty:
 
ostatnie sztuki
ostatnie sztuki
Skarpetki z bawełną ekologiczną, 5 par
39,99
 
Dostępne warianty:
 
ostatnie sztuki
-20 %
Skarpety antypoślizgowe z bawełną ekologiczną, 2 pary
29,99
23,99
 
Dostępne warianty:
 
ostatnie sztuki
Skarpetki antypoślizgowe, 2 pary, 1x z motywem zajączka, 1x z motywem jeżyka
29,99
 
Dostępne warianty:
 
ostatnie sztuki

Podczas zakupu zwróć uwagę na poniższe punkty

Przyjazne dla skóry materiały, jak na przykład bawełna organiczna, w przypadku skarpetek niemowlęcych troszczą się o to, aby delikatne stópki się nie pociły. Równie ważne są idealne dopasowanie i wysoki komfort noszenia. Aby to zagwarantować, większość skarpetek posiada domieszkę elastanu. Czy jakość jest odpowiednia? Do gry wchodzi tu Twój osobisty gust: skarpetki dostępne są w niezliczonych, przepięknych wzorach i deseniach. Odkryj kreatywne wzornictwo skarpetek niemowlęcych dla chłopców lub skarpetek niemowlęcych dla dziewczynek.
Antypoślizgowe skarpetki niemowlęce wspierają Twoje dziecko w stawianiu pierwszych kroków.

Praktyczne do raczkowania i biegania: antypoślizgowe skarpetki niemowlęce

Czy Twoje niemowlę podbija świat raczkując? Lub może rozpoczyna pierwsze próby chodzenia? Co prawda, najlepszym wyborem jest z pewnością chodzenie na boso, jednak nie zawsze jest to możliwe, na przykład, kiedy jesienią i zimą podłoga jest zbyt zimna. Wówczas warto zaopatrzyć się w antypoślizgowe skarpetki niemowlęce. Ich podeszwa jest wyposażona w gumowe antypoślizgowe wypustki. W ten sposób Twój skarb zawsze ma stabilną podporę, a dzięki skarpetkom niemowlęcym jednocześnie ciepłe stópki zimą.
Skarpetki niemowlęce z antypoślizgowymi wypustkami pomogą Twojemu dziecku w stawianiu pierwszych kroków.

Od kiedy moje dziecko powinno zacząć nosić buty

Przez długi czas skarpetki niemowlęce powinny być jedyną rzeczą, jaką Twoje dziecko nosi na stopach. Buty niemowlęce to zabawne akcesoria na specjalne okazje, jednak nie są one odpowiednie do noszenia na co dzień. Odkąd dziecko zaczyna raczkować, może używać skarpetek z antypoślizgowymi wypustkami lub specjalnych butów do raczkowania. Są one wykonane z miękkiej skóry i również posiadają antypoślizgową podeszwę. Kiedy pierwsze kroki staną się już nieco pewniejsze, można przesiąść się na specjalne buty do nauki chodzenia, aby Twoje dziecko mogło podbijać również świat na zewnątrz.

Jak znaleźć właściwy rozmiar skarpetek

Skarpetki niemowlęce, podobnie jak skarpetki dla dorosłych, są zróżnicowane pod względem rozmiaru obuwia. Nawet, jeżeli Twoje niemowlę nie nosi jeszcze butów, ważne jest, aby skarpetki były odpowiednio dopasowane. Od urodzenia zacznij od najmniejszego rozmiaru: w Tchibo pierwszy rozmiar skarpetek niemowlęcych to 13-15. Kolejnymi rozmiarami są z 16-18 i 19-22. Przy każdym elemencie odzieży w sklepie internetowym Tchibo, wybierając rozmiar, możesz skorzystać z punktu „Sprawdź tabelę rozmiarów”. Tam można znaleźć praktyczne tabele z wymiarami.

Jak prawidłowo wyprać skarpetki

Zarówno skarpetki dla niemowląt, jak również rajstopy niemowlęce należy wyprać przed pierwszym noszeniem. W tym celu użyj łagodnego środka piorącego, odpowiedniego dla delikatnej skóry niemowlęcej, w miarę możliwości nie zawierającego substancji zapachowych lub fosforanów. Aby zapobiec zgubieniu się małych skarpetek w pralce, rozsądnym rozwiązaniem jest użycie siatki do prania. W ten sposób będą również chronione delikatne aplikacje, jak na przykład antypoślizgowe wypustki lub detale, takie jak kokardki.
Skarpetki dla niemowląt i rajstopy dla niemowląt należy wyprać przed pierwszym noszeniem.

Na jakości Tchibo możesz polegać również w przypadku skarpetek niemowlęcych

Podczas procesu produkcji równie istotne są dla nas przyjazne dla skóry i wolne od zanieczyszczeń materiały, bardzo dobra jakość wykonania, wysoki komfort noszenia i kreatywne wzornictwo. Wysoką jakość gwarantuje nasz znak jakości TCM, będący skrótem od "Tchibo Certified Merchandise". Jeżeli chodzi o materiał, do produkcji skarpetek używamy bawełny pochodzącej z organicznych upraw. Odkrywaj dalej wysokiej jakości modę dla dzieci, na przykład swetry lub kurtki niemowlęce.
Nasz znak jakości gwarantuje, że do produkcji skarpetek używamy wyłącznie materiałów wysokiej jakości.