Schließen
Skarpety

Skarpetki dziecięce na duże i małe stopy

Skarpetki są niezbędnymi elementami codziennej garderoby dla dzieci: Ostatecznie w samych tylko wygodnych butach nie da się całkiem swobodnie bawić i szaleć. Skarpetki zapewnią lepszą ochronę wrażliwym stopom dziecka. Skarpety, skarpetki antypoślizgowe czy stopki: W Tchibo znajdziesz duży wybór wysokiej jakości skarpetek i podkolanówek wykonanych z przyjaznej dla skóry bawełny ekologicznej na każdą porę roku i każdy gust!
ostatnie sztuki
  • Skarpety stopki, 3 pary
Wzmocnienie na palcach i pięcie
24,99
19,99
Podgląd
1

Co jest ważne przy wyborze skarpetek dla dzieci?

Kluczowa jest wytrzymałość, ponieważ skarpety dziecięce poddawane są licznym próbom. W każdym razie, nie należy iść na kompromis w kwestii jakości i zawsze kupować wysokiej jakości skarpetki, ponieważ oddychająca bawełna jest ważna dla zdrowia stóp. Jeśli pot nie jest odprowadzany z powierzchni skóry, stopy stają się wilgotne. Zwróć również uwagę na wzmocnienia na piętach i palcach, ponieważ sprawiają one, że skarpetki wolniej się zużywają.

Jakie są rodzaje skarpetek dziecięcych?

W Tchibo znajdziesz szeroki wybór skarpetek dla swojego dziecka - od otulających, miękkich skarpetek niemowlęcych ze stroną wewnętrzną z tkaniny frotte po modne skarpetki do butów sportowych. Do naszego asortymentu należą również specjalne skarpetki, które są szczególnie odpowiednie dla dzieci. Należą do nich na przykład skarpetki dla dzieci z antypoślizgowymi gumowymi wypustkami: Zapewniają one wysoką odporność na poślizg, dzięki czemu Twoje dziecko nie upadnie tak szybko, gdy pełne energii będzie biegać po śliskiej podłodze.

Jakie korzyści zapewniają skarpetki dziecięce bez szwu?

Ponieważ dzieci i niemowlęta stale rosną, odzież i obuwie dziecięce często muszą spełniać bardzo szczególne wymagania. W przypadku standardowych skarpetek, szew przebiega przez palce, i kiedy buty stają się ciaśniejsze łatwo o odciski. Dlatego specjalne skarpetki dla dzieci bez szwu lub z dodatkowym płaskim szwem na palcach doskonale nadają się dla wszystkich delikatnych stóp, które wciąż rosną. Zwróć również uwagę, by skarpetki miały szeroki ściągacz, który zapobiega zsuwaniu się skarpetek lub wrzynaniu się ich w stopę.

Najlepsze skarpetki dziecięce na każdą pogodę

Lekkie bawełniane skarpetki wystarczą na większość roku, ale zimą mogą okazać się zdecydowanie za cienkie. Zwłaszcza, gdy twoje dziecko lubi godzinami chodzić po domu w skarpetkach bez kapci. Wybierz skarpetki dziecięce z mieszanki materiałów, która zawiera ciepłą żywą wełnę lub wełnę merino. Elastan zapewnia idealne dopasowanie skarpetek przez cały czas. Idealne do zabawy i szaleństw są skarpety z antypoślizgową podeszwą i miękką futrzaną wyściółką.

Dobre powody, by zdecydować się na zakup skarpetek od Tchibo

Kolorowe, z błyszczącym haftem lub w jednolitym kolorze z nadrukiem z kreskówki: w Tchibo Twoje dziecko znajdzie wzory i kolory odpowiadające jego gustom. A kupując skarpetki dziecięce z materiałów ekologicznych, wspierasz projekt DOBRZE ZROBIONE!, który promuje zrównoważoną produkcję i uczciwe warunki pracy. Również nasze oznaczenie TCM wyróżnia wysokiej jakości i trwałe produkty, na których można polegać. Wybierz teraz ładne skarpetki dziecięce dla swojego dziecka!