Porządek na co dzień

Podobno sprzątanie zabiera nam połowę życia. I rzeczywiście, czasem naprawdę ma się wrażenie, że połowa czasu upływa wyłącznie na sprzątaniu. Na szczęście istnieje kilka praktycznych rozwiązań ułatwiających utrzymanie porządku w najróżniejszych formach i rozmiarach. Od szkatułek, poprzez pojemniki na sztućce, aż po pojemniki na kable: rozwiązania ułatwiające utrzymanie porządku dbają o to, aby wszystkie przedmioty codziennego użytku były zawsze uporządkowane i pod ręką. Wiele z tych praktycznych produktów znajdziesz z łatwością online – w Tchibo.
  • Pojemnik na biżuterię
69,99
39,99
Podgląd
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 39,99 zł
-42 %
Pojemnik na biżuterię
69,99
39,99
Organizery podróżne, 2 sztuki
49,99
ostatnie sztuki
Wysuwane pojemniki do lodówki, 2 sztuki
69,99
ostatnie sztuki
Zestaw pojemników do przechowywania z okienkiem
159,99
Kosz do przechowywania z paskiem do noszenia
249,99

Organizacja produktów spożywczych: rozwiązania ułatwiające utrzymanie porządku w kuchni

W wielu kuchniach można znaleźć zaniedbany kącik pełen zapomnianych artykułów spożywczych. Nie musi tak być – można tego uniknąć przy odrobinie dobrej woli i przy pomocy kilku praktycznych pojemników do przechowywania. W szafkach na zapasy doskonale sprawdzą się organizery z osobnymi przegródkami, w których można posortować na przykład zupki instant w torebkach. Możesz również szybko i łatwo uporządkować swoje produkty spożywcze w lodówce. Ser i kiełbasę warto przechowywać na desce do serwowania z pokrywką. Warzywa należy wyjąć z plastikowego opakowania i umieścić w lodówce w odpowiednim koszyku. Takie drobne rozwiązania ułatwiające utrzymanie porządku pozwolą zadbać nie tylko o porządek w kuchni, ale również o higienę.
Rozwiązania ułatwiające utrzymanie porządku w szafie: widok na otwartą szafę z ubraniami, w której panuje porządek dzięki systemom zawieszania, szufladom, różnym koszom i pudełkom.

Koniec ze stosami ubrań dzięki praktycznym akcesoriom do szaf

Rozwiązania ułatwiające utrzymanie porządku mogą zdziałać wiele dobrego w gospodarstwie domowym, na przykład w kwestii przechowywania odzieży. Każdy to zna: w każdej sypialni gromadzą się od czasu do czasu stosy ubrań – na krześle lub na podłodze. Kilka rozwiązań ułatwiających utrzymanie porządku w szafie na ubrania sprawi, że wszystko będzie zawsze pod ręką. Od wieszaków na spodnie, poprzez wieszak na akcesoria, aż po przegródki na skarpetki do szuflad: w ofercie Tchibo można znaleźć kilka artykułów, które sprawią, że stosy odzieży znikną szybko i na zawsze.
Rozwiązania ułatwiające utrzymanie porządku w szufladzie: zbliżenie na dłonie kobiety, która wkłada pasek do szuflady wyposażonej w system organizacji do szuflad.

Porządek w szufladzie

Na pierwszy rzut oka wydaje się, że szuflady to idealne rozwiązania ułatwiające utrzymanie porządku. Jednak po otwarciu kilku z nich ogarnia nas strach. W szczególności kable, klucze, zabawki i śrubki mają tendencje do robienia sporego bałaganu w szufladach. Właśnie dlatego warto wyposażyć szuflady w pudełka lub przegródki. Osoby nieco bardziej kreatywne mogą samodzielnie stworzyć przegródki z kartonu lub wykorzystać starą paletę do jajek. To idealny sposób na utrzymanie porządku.

Pudełka, miski, kosze: rozwiązania ułatwiające utrzymanie porządku na każdą okazję

Prawdziwym klasykiem wśród rozwiązań ułatwiających utrzymanie porządku są proste pudełka. Są dostępne z pokrywkami lub bez i mogą być wykonane z drewna, tworzywa sztucznego lub metalu. Pudełka są bardzo różne i można je znaleźć w różnych miejscach. W zależności od stylu wyposażenia wnętrza jako rozwiązania ułatwiające utrzymanie porządku można wykorzystać również kosze. Ostatnio stają się coraz bardziej modne i dodają domowi naturalnego uroku. Kto lubi bardziej indywidualny styl, może wykorzystać do przechowywania różne miski. Puść wodze fantazji – spróbuj upcyklingu i samodzielnie stwórz własne rozwiązania ułatwiające utrzymanie porządku!

Te rozwiązania ułatwiające utrzymanie porządku sprawdzą się w każdym biurze

Na biurku w domu lub biurze porządek jest szczególnie ważny. Dzięki kilku praktycznym rozwiązaniom ułatwiającym utrzymanie porządku możesz się całkowicie skoncentrować na pracy. Organizer do kabli dba o porządek wśród licznych kabli do ładowania różnych inteligentnych urządzeń. Półki i segregatory pomagają utrzymać w ryzach gromadzone codziennie papiery. W skrócie: Tchibo dba o to, aby Twoje biuro było zawsze dobrze zorganizowane, a przybory piśmienne znajdowały się zawsze pod ręką bez konieczności długiego szukania.
Otwarta szafa z różnymi białymi pudełkami i koszami, które zapewniają porządek.

Gwarancja rozwiązań ułatwiających utrzymanie porządku bez zawartości szkodliwych substancji dzięki znakowi TCM

W Tchibo wszystkie rozwiązania ułatwiające utrzymanie porządku posiadają znak TCM – od kosza do przechowywania aż po wieszak na spodnie. Te trzy litery stanowią skrót od „Tchibo Certified Merchandise” (towar certyfikowany przez Tchibo) i stanowią gwarancję wysokich standardów jakościowych. Oznacza to, że wszystkie nasze produkty są wytwarzane bez udziału szkodliwych substancji. Kontrolę tego stanu rzeczy zlecamy zawsze co najmniej jednej niezależnej instytucji. Szczególnie w przypadku rozwiązań ułatwiających utrzymanie porządku wykonanych z tworzywa sztucznego możesz mieć pewność, że produkty Tchibo są bezpieczne i wolne od wszelkich szkodliwych substancji.
Sprzątanie: mała dziewczynka siedząca na łóżku wkłada ubrania do dużych pudełek ułatwiających utrzymanie porządku.