Rękawiczki sportowe: praktyczna ochrona przed otarciami i zimnem

Niektóre dyscypliny sportu wymagają użycia rękawiczek. Podczas treningu siłowego dbają one na przykład o to, byś mógł bezpiecznie chwycić dany sprzęt bez martwienia się o otarcia i pęcherze na dłoni. Grube rękawiczki sportowe z wypustkami umożliwiają osobom uprawiającym kolarstwo górskie amortyzację nacisku na przegub, ścięgna oraz mięśnie. Stanie na bramce podczas meczu piłki nożnej nie może obyć się bez dobranych rękawic, podczas gdy sportów zimowych takich jak jazda na nartach czy na desce snowboardowej nie można wręcz wyobrazić sobie bez ocieplających dłonie rękawiczek. Przejrzyj naszą szeroką ofertę ekwipunku sportowego i zainspiruj się różnorodnymi modelami rękawic sportowych z metką Tchibo dla kobiet i mężczyzn!

Niestety nie mamy tego, czego szukasz.
Może tutaj znajdziesz coś ciekawego:

Rękawiczki rowerowe na każdą porę roku

Osoby hobbystycznie uprawiające kolarstwo powinny mieć w szafie co najmniej jedną parę rękawiczek rowerowych. Spocone, zsuwające się z kierownicy dłonie podwyższają ryzyko upadku. Na lato wybierz rękawiczki sportowe bez palców. Są one zazwyczaj uszyte z cienkiego, przepuszczającego powietrze poliestru. Wkładki z siateczki dbają ponadto o optymalną cyrkulację powietrza. W zimę postaw natomiast na wyścielone futerkiem rękawice, ponieważ podczas niskich temperatur dłonie szybko i boleśnie drętwieją. Modele z odblaskami są dla Ciebie, jeśli chcesz pozostać widoczny nawet po zmroku. Miłośnicy kolarstwa górskiego powinni za to zapoznać się z naszą ofertą rękawiczek sportowych z wyścielonym obszarem na wnętrzu dłoni i wyposażonych w specjalną ochroną na kości.
Rękawice sportowe do treningu dla kobiet i mężczyzn

Rękawice sportowe do treningu dla kobiet i mężczyzn

Atleci, którzy do ćwiczeń używają głównie rąk, potrzebują specjalnych rękawic, które zamortyzują ciężary i siłę uderzeń. Tak oto bramkarze nie powinni wychodzić na boisko bez typowych rękawic z grubą wyściółką na palcach oraz dodatkową ochroną na grzbiet dłoni. Jeśli preferujesz sporty siłowe, zaopatrz się niezwłocznie w rękawice treningowe. Antypoślizgowe wnętrze wykonane z szorstkiej skóry lub tkaniny syntetycznej umożliwią Ci pewny chwyt i zapobiegną odciskom. Rękawiczki sportowe to praktyczny towarzysz także mniej wymagających sportów, takich jak Nordic Walking!
Optymalna temperatura nawet na stoku: rękawiczki do sportów zimowych

Optymalna temperatura nawet na stoku: rękawiczki do sportów zimowych

Kiedy stok jest pełen śniegu i gotowy do zimowych szaleństw, chyba żaden pasjonat narciarstwa lub snowboardingu nie może wysiedzieć w domu. Strój na stok składa się nie tylko z ochronnej odzieży, lecz także z rękawiczek sportowych które ochronią Twoje dłonie przed otarciami i siarczystym mrozem. W zależności od temperatury na zewnątrz chwyć za wyścielone futerkiem modele z poliamidu i poliestru lub lekkie rękawiczki typu softshell. Ważne jest przy tym, by rękawiczki dobrze izolowały Twoje ręce od zimna jednocześnie oferując Ci dużo przestrzeni na ruch. Nasza rada: kupując rękawice narciarskie, zamów je co najmniej o jeden numer za duże. W Tchibo znajdziesz szeroki wybór różnorodnych modeli, kolorów i wzorów!

Rękawiczki sportowe w jakości TCM

Najwyższa jakość sprawia, że produkty są wytrzymałe i służą Ci przez długi czas. By to zapewnić, w Tchibo stawiamy na staranność i zaufanie już przy pierwszych krokach produkcji. Pracujemy jedynie z wybranymi dostawcami i dobrze wiemy, skąd pochodzą nasze surowce. Cały proces produkcji jest regularnie kontrolowany przez nasze laboratoria, dzięki czemu artykuły z metką Tchibo wyróżniają się tak wysoką jakością. Otrzymują one stempel TCM, czyli "Tchibo Certified Merchandise” tylko wtedy, gdy spełnią wszystkie kryteria. Rękawice sportowe oczywiście należą do tego zacnego grona!
Rękawiczki sportowe w jakości TCM