Prysznic: rozkoszuj się codzienną pielęgnacją ciała

Dla wielu osób jest to nieodłączna część porannej rutyny: prysznic. To właśnie tu dbamy o higienę ciała, naszą skórę, relaksujemy się, leżymy a czasem nawet śpiewamy. Tym ważniejsze jest, aby wszystkie elementy składające się na prysznic były najwyższej jakości oraz w jak najnowszym stanie. Nieważne, czego, ale w Tchibo znajdziesz to, czego szukasz. Rozejrzyj się w naszym sklepie internetowym i pozwól się zainspirować!
ostatnie sztuki
  • Słuchawka prysznicowa premium
119,99
99,99
Podgląd
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 99,99 zł
-16 %
Słuchawka prysznicowa premium
119,99
99,99
ostatnie sztuki
ostatnie sztuki
Duża słuchawka prysznicowa
149,99
ostatnie sztuki
ostatnie sztuki
Wielofunkcyjna głowica prysznicowa
89,99
ostatnie sztuki
Wyprzedany
  • Słuchawka prysznicowa
89,99
69,99
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 69,99 zł
-22 %
Słuchawka prysznicowa
89,99
69,99
Wyprzedany

Branie prysznica pomaga środowisku i Twojemu portfelowi

Czasami nie ma nic lepszego niż kąpiel. Ale na co dzień obowiązuje zasada: prysznic się opłaca. Ten, kto zamiast kąpieli, przez pięć do dziesięciu minut bierze prysznic, może zaoszczędzić co najmniej połowę zużywanej wody. Jest to nie tylko bardziej zrównoważone, ale również znajduje swoje odzwierciedlenie w rachunku za wodę. Sekretem są ekonomiczne głowice prysznicowe: zwróć uwagę na szybkość przepływu wody na minutę: w ten sposób możesz zaoszczędzić dużo wody i pieniędzy. Za zaoszczędzone pieniądze możesz sobie pozwolić na nową lokówkę, manicure i pedicure lub urządzenie do masażu twarzy i cieszyć się domową strefą wellness!
Ponadczasowy szyk: łazienka z narożną, przeszkloną kabiną prysznicową

Prysznic ze szkła: eleganckie rozwiązanie

Każdy, kto posiada w łazience zasłonę prysznicową wie, że ten materiał jest dość podatny na pleśń i brud. Znacznie bardziej eleganckim i praktyczniejszym rozwiązaniem jest prysznic z przeszkloną ścianą. Szkło nie tylko pięknie się prezentuje, ale można je również bardzo szybko wyczyścić za pomocą ściągaczki do wody. Podstawową kwestią przy zakupie jest rama przeszklonej ściany. Szyba bez ramy jest wprawdzie szykowna, jednak trudna w montażu. Wariant z ramą lub częściową ramą może bez problemu zrekompensować niewielkie nierówności ściany. Podczas zakupu Twojej kabiny prysznicowej zwróć uwagę, czy odbojnik do drzwi Twojej łazienki jest odpowiedni i czy wejście narożne będzie dostępne.
Delikatny strumień wody dla dobrego samopoczucia: okrągła głowica prysznicowa z tryskającą wodą.

Właściwa głowica prysznicowa - sekret prysznica

Wybór różnego rodzaju systemów i modeli jest szczególnie istotny w przypadku głowic prysznicowych. Obecnie wiele z nich jest wyposażonych w specjalne filtry, które zużywają do 50% mniej wody. Zaleta: pod prysznicem praktycznie jest to niezauważalne. Dzieje się tak, ponieważ do strumienia wody jest dodawane powietrze, w taki sposób, że nasze wrażenia pod prysznicem pozostają niezmienne. Ogólnie istnieje trend w kierunku szerszej głowicy prysznicowej. Taki model zapewnia wyjątkowo przyjemne rozprowadzenie wody, którą często niełatwo jest ustawić. Deszczownica zapewnia chwile niczym w strefie wellness we własnej łazience!

W ten sposób znajdziesz odpowiednią armaturę prysznicową

Różnego rodzaju armatury prysznicowe dbają o to, aby woda wypływała z prysznica w sposób równomierny, mając jednocześnie odpowiednią temperaturę. Ich centralny punkt stanowi bateria, w której łączą się zimna i ciepła woda. Klasyczna armatura z dwoma kurkami jest idealnym rozwiązaniem, aby umożliwić niezależne od siebie ustawianie temperatury wody. Jednak chcąc zaoszczędzić wodę, lepiej wybrać tzw. jednouchwytową baterię, w przypadku której temperatura zmienia się w zależności od kierunku obrotu. Najnowocześniejszym wariantem jest termostat prysznicowy, za pomocą którego można ustawić temperaturę dokładnie co do stopnia. Bez względu na to, co ostatecznie wybierzesz: w Tchibo znajdziesz odpowiednie rozwiązanie dla Twojego prysznica!

Spraw, aby Twój prysznic był szykowny

Jeśli masz talent do dekoracji, możesz wyszaleć się na swoim prysznicu. Najłatwiej jest to zrobić za pomocą wodoodpornych naklejek. Możesz pójść jednak znacznie dalej: zamiast zwykłych płytek, istnieją na przykład różne okładziny ścienne i panele, które niekiedy dają możliwość indywidualnego nadruku. Możesz wnieść pod prysznic kolor! W ten sposób, bez większego wysiłku, do wystroju ściany można również dopasować maty, tekstylia łazienkowe i akcesoria prysznicowe. Przeobraź swoją łazienkę w indywidualne pomieszczenie zapewniające dobre samopoczucie!
Dodawaj akcenty kolorystyczne: kolorowe dywaniki kąpielowe w łazience przed prysznicem i toaletą.

Znak jakości TCM: nasza gwarancja jakości

Kolekcje Tchibo obiecują szeroką gamę produktów w świetnej jakości. Aby dochować tej obietnicy, powstał znak jakości TCM. Skrót ten oznacza "Tchibo Certified Merchandise" i znajduje się na wszystkich naszych produktach, od pryszniców po dywaniki łazienkowe. Dzięki temu gwarantujemy, że wszystkie etapy produkcji podlegają rygorystycznym wytycznym. W skrócie: na tej jakości możesz polegać!
Gwarancja jakości pod prysznicem: młoda kobieta stoi i uśmiecha się przed lustrem w łazience, na głowie ma zawinięty biały ręcznik.