Schließen
Dodatki i akcesoria do pokoju dziecięcego

Wyposażenie pokoju niemowlęcego i dziecięcego – tutaj znajdziesz meble, dekoracje i inne akcesoria.

Aby nowy członek rodziny od razu poczuł się komfortowo i aby zapobiec stresującym sytuacjom, pokój dziecka powinien być w pełni wyposażony najpóźniej do dnia narodzin. Szczególnie młodzi rodzice stoją jednak przed wieloma wyzwaniami: Co powinno się znaleźć w pierwszym pokoju niemowlęcia? Co powinno się znaleźć w pierwszym pokoju dziecięcym? Jak urządzić taki pokój? Odkryj w Tchibo podstawowe wyposażenie pokoju niemowlęcego w sprawdzonej jakości TCM - od dekoracji po komody do przewijania.
  • Szafa na ubrania
Element naszej nordyckiej serii dla dzieci
1 599,00
Podgląd
  • Szafka typu sideboard
Element naszej nordyckiej serii dla dzieci
1 149,00
Podgląd
  • Łóżeczko dla niemowląt i małych dzieci
Z osłonami podłoża, materiałami montażowymi i instrukcją montażu
1 599,00
Podgląd
  • Komoda z przewijakiem
Element naszej nordyckiej serii dla dzieci
1 449,00
Podgląd
  • Łóżko dziecięce z miejscem do przechowywania
Wysuwana powierzchnia do spania dla gości - służy jednocześnie jako przestrzeń do przechowywania
2 399,00
Podgląd
  • Lampka nocna LED »Lew«
Z przyciskiem dotykowym – szybkie włączanie i wyłączanie
149,99
84,99
Podgląd
1

Co powinno się znaleźć w pokoju niemowlęcym?

Do podstawowego wyposażenia należą: łóżeczko dziecięce, komoda do przewijania i szafa na ubrania niemowlęce. Kołyska niemowlęca delikatnie ukołysze Twojego malca do snu. Dywan w pokoju dziecięcym nie tylko wygłuszy Twoje kroki, ale także zadba o przytulną atmosferę. Nie może również zabraknąć lampki, aby w trakcie nocnych wizyt w pokoju niemowlęcy można było wszystko łatwo znaleźć. Dodatkowo, mniejsze lampki stołowe lub łańcuchy świetlne zapewnią przyjemne akcenty podczas chwil spędzonych wspólnie z maluszkiem w dziecięcym pokoju.

Umebluj pokój dziecięcy korzystając z jakości Tchibo

Niezależnie od tego, czy chcesz wyposażyć pokoik dla dziewczynki, czy dla chłopca - służymy Ci wsparciem oferując wysokiej jakości, solidne meble i akcesoria. Podczas produkcji zwracamy uwagę na najlepsze materiały i doskonałe wykonanie. Świadczy o tym oznaczenie TCM, które oznacza "Tchibo Certified Merchandise". Szukaj również produktów z pieczęcią DOBRZE ZROBIONE. Inicjatywa, w ramach której angażujemy się na rzecz zrównoważonej gospodarki leśnej.