Poduszka irisette® greenline, ok. 80 x 40 cm
Poduszka irisette® greenline, ok. 80 x 80 cm
69,99
89,99
Wyprzedany
Komfortowa poduszka irisette® greenline
139,99
Poduszka z pierza irisette® greenline, ok. 80 x 80 cm
179,99
ostatnie sztuki
  • Poduszka relaksacyjna
59,99
29,99
Podgląd
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 29,99 zł
-50 %
Poduszka relaksacyjna
59,99
29,99
ostatnie sztuki
Ergonomiczna poduszka Temprakon
599,00
Poduszka Temprakon V-Zone
599,00
Poduszka Temprakon X-Zone
599,00
default

Poduszki - śpij dobrze!

Położenie głowy na poduszce po stresującym dniu jest dla większości ludzi jednym z najbardziej relaksujących momentów codziennego życia. Poduszki towarzyszą nam każdej nocy i zapewniają przyjemny sen. Łóżko zupełnie bez poduszki - tego nie można sobie wyobrazić. W Tchibo znajdziesz szeroki wybór różnych poduszek w wielu kolorach i wariantach. Przejrzyj według własnego gustu i z łatwością kup poduszkę przez internet! Dowiedz się, co powinieneś wziąć pod uwagę przy wyborze tutaj.

Co jest w środku poduszki

Poduszki uzyskują swoje typowe, przyjemne uczucie miękkości dzięki różnym materiałom wypełniającym. Prawdziwym klasykiem jest poduszka z piórami, która zazwyczaj składa się z gęsich lub kaczych piór. Specjalne pióra z podszytu ptaków - tzw. puchy - uważane są za szczególnie rozgrzewające i puszyste, dlatego często wypełnia się nimi poduszki. Innym, również bardzo wysokiej jakości materiałem naturalnym jest drewno szwajcarskiej sosny kamiennej, które zapewnia przyjemne uczucie snu w drobnych wiórach. Do tego dochodzą nieco tańsze poduszki wykonane z materiałów syntetycznych, takich jak poliester. Jeśli chcesz zrobić przysługę środowisku, możesz również znaleźć poduszki zawierające wewnątrz włókna pochodzące z recyklingu.

Duże lub małe, szerokie lub wąskie: poduszki dla wszystkich wymagań

Kupując poduszkę, zwykle szukamy przede wszystkim jednego: miękkiego miejsca do oparcia głowy w nocy. W zależności od preferencji, dostępne są różne rozmiary. Poduszki o wymiarach 40 x 40 cm nadają się raczej do pokojów dziecięcych, podobnie jak trochę większe modele poduszek o wymiarach 50 x 50 cm. Dla osób dorosłych, które mało poruszają się podczas snu, zaleca się poduszki o wymiarach 60 x 60 cm lub większe. Wszyscy inni idą w stronę typowego, standardowego rozmiaru, który w przypadku poduszek wynosi zazwyczaj 80 x 80 cm. Na Tchibo znajdziesz różne poduszki wysokiej jakości w niskiej cenie.

Tanie i wysokiej jakości poszewki na poduszki

Ważna podstawowa zasada brzmi: nie ma poduszki bez poszewki. Poszewki na poduszki nie tylko pięknie wyglądają, ale również delikatnie przylegają się do skóry i zapewniają higienę poduszki. Szczególnie jeśli wybraliśmy wkład do poduszki z wypełnieniem syntetycznym, na poszewkę powinniśmy wybrać naturalne tkaniny, takie jak bawełna, len czy jedwab. Dzięki nim w nocy mniej się spocisz. Większość poszewek na poduszki od Tchibo wykonana jest z wysokiej jakości bawełny organicznej i nadaje się na małe lub duże poduszki. Dostępne są w zestawie z poszewkami na kołdry.

Specjalne poduszki dla podróży i zdrowia

Oprócz klasycznych poduszek do łóżka, istnieją modele na każdą sytuację. Jeśli zbliża się długa podróż pociągiem lub długodystansowy lot, to warto kupić nadmuchiwaną poduszkę podróżną. Po złożeniu mieści się w każdej torebce. Inny rodzaj specjalnej poduszki został zaprojektowany z myślą o Twoim zdrowiu: poduszka wspierająca szyję. Potrafi przynieść ulgę w napięciu i problemach z plecami, ponieważ wspiera anatomicznie prawidłową pozycję leżącą.