Paski damskie – stylowe i praktyczne

Pasek, tak jak wiele akcesoriów, pierwotnie miał określone funkcje, przez długi czas kobiety nosiły go jednak wyłącznie z powodów estetycznych. W sumie – dlaczego nie? Dzięki paskowi doskonale zaakcentujesz swój strój, dodasz mu więcej barw, a przy okazji wyczarujesz sobie figurę o kształcie klepsydry. W Tchibo znajdziesz modne paski damskie w najróżniejszych kolorach, wykonane z materiałów o doskonałej jakości. Teraz przejrzyj nasz asortyment w Internecie i kup dla siebie pasek damski!
  • Pasek
79,99
69,99
Podgląd
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 69,99 zł
-12 %
Pasek
79,99
69,99
Pasek skórzany
99,99
 
Dostępne warianty:
 

Paski damskie w najróżniejszych kombinacjach

Nasze paski damskie są dostępne zarówno w wersji węższej, jak i szerszej oraz pasują do standardowych szlufek. Oczywiście, możesz nosić pasek także nie wykorzystując szlufek w spodniach i zakładać go po prostu na t-shirt czy sukienkę. Jako, że nasze paski damskie mają klasyczne sprzączki, można je szybko i łatwo rozpiąć oraz zapiąć. Masz duży wybór, możesz bowiem zdecydować się na pasek damski z tworzywa sztucznego lub ze skóry, pasek w kolorze srebrnym, czarnym lub czerwonym.
Jeśli chcesz, aby pasek był odpowiednio widoczny i wywoływał dobre wrażenie, musisz dopasować go do pozostałych części stroju.

Łączenie pasków damskich z innymi elementami garderoby

Pasek damski będzie stanowił doskonałe i stylowe dopełnienie najróżniejszych strojów. Proste spodnie w kolorze szarym, czarnym lub beżowym jeszcze piękniej będą wyglądać w zestawieniu z paskiem w kolorze złota lub w jaskrawych barwach, podczas gdy bardzo wzorzyste sukienki lub topy lepiej komponują się z paskiem w kolorze czarnym lub brązowym. Wskazówka: Kolor paska dobierz tak, by był on podobny lub pasował do koloru butów, szalika czy apaszki oraz innych dodatków.
Kobiety o drobnej budowie szczególnie dobrze wyglądają w wąskim pasku na biodrach.

Paski damskie pasujące do określonych typów figury

Dobór odpowiedniego paska pozwoli Ci podkreślić atuty Twojej figury i pokazać się z jak najlepszej strony. Wysokie, szczupłe kobiety, zakładając wąski pasek w okolicach talii, mogą w jednej chwili wyczarować sobie seksowną sylwetkę, podczas gdy kobiety pełne krągłości doskonale podkreślą u siebie kształt klepsydry, umieszczając szeroki pasek w talii. Kobiety o drobnej budowie wspaniale wyglądają w wąskim pasku na biodrach, a te o pełniejszych kształtach najlepiej prezentują się w pasku o średniej szerokości, zapiętym w talii.

Jak paski damskie powinny leżeć na ciele?

Najpiękniejszy pasek damski nie zapewni takiego efektu jak powinien, gdy nie będzie optymalnie dopasowany. Dlatego też przede wszystkim ważne jest, aby akcesoria damskie spełniały swoją funkcję – w tym przypadku utrzymywały spodnie na swoim miejscu. Pasek damski pod żadnym pozorem nie może być zbyt luźny ani też za ciasno przylegać do tułowia. W tym ostatnim przypadku może się on bowiem odciskać na ciele, co jest nieprzyjemne i nieestetyczne. Najlepiej leży pasek, którego nie czujesz podczas noszenia.

Jak znaleźć pasek damski w odpowiednim rozmiarze?

W celu określenia rozmiaru paska dla siebie należy zamierzyć obwód spodni w pasie, w miejscu, gdzie znajdują się szlufki. W razie potrzeby otrzymany wynik należy zaokrąglić w górę lub w dół, aby uzyskać określony rozmiar. przykład: Jeśli Twoje spodnie mają w pasie 103 cm, warto kupić pasek o długości 105 cm. Poza tym najlepiej byłoby, abyś mogła zapiąć swój pasek damski na jedną z dziurek znajdujących bliżej środka, tak aby w razie potrzeby mieć jeszcze możliwość wydłużenia go.
Pamiętaj, że pasek powinien się zapinać nie na skrajną dziurkę, ale na którąś ze znajdujących się bliżej środka. Dzięki temu w przyszłości możliwa będzie zmiana rozmiaru paska.

Jakość taka jak zawsze w przypadku produktów Tchibo

Paski damskie firmy Tchibo spełniają wymogi naszej gwarancji jakości. Potwierdza to pieczęć TCM („Tchibo Certified Merchandise”), którą opatrujemy nasze poszczególne artykuły, oznaczająca doskonałą jakość produktu. Ponadto wiele z naszych pasków, torebek damskich i innych akcesoriów poddawanych jest kontrolom na obecność substancji niebezpiecznych, prowadzonym przez zewnętrzne, akredytowane instytuty. Możesz więc być pewna, że wybrany przez Ciebie produkt będzie starannie wykonany z doskonałej jakości materiałów.
Paski z pieczęcią TCM to synonim doskonałej jakości.