Oświetlenie szaf: jasność zamiast ciemności

Jeśli rano wolisz w spokoju sączyć kawę, zamiast długo poszukiwać odpowiednich spodni i swetra w głębinach szafy ubraniowej, doskonałym rozwiązaniem będzie zainstalowanie oświetlenia szaf. Zapewnia ono wystarczającą jasność wewnątrz mebla, zaś przymocowane do zewnętrznej powierzchni – również oświetlenie bezpośredniego otoczenia. Kup w Tchibo oświetlenie szaf i rozjaśnij całe swoje mieszkanie! Nasz mały poradnik udzieli Ci odpowiednich wskazówek w tym zakresie.
Wielofunkcyjne lampki LED, 2 sztuki
69,99
Latarka LED
44,99
Wielofunkcyjna lampka LED
69,99
Wyprzedany
Kinkiet LED z zasilaniem akumulatorowym
139,99
Wyprzedany
Podświetlenie LED do telewizora
89,99
Wielofunkcyjna lampka LED
49,99
Wyprzedany
Lampka LED do czytania
49,99
Wyprzedany
ostatnie sztuki
Wielofunkcyjna lampka LED z akumulatorem
69,99
ostatnie sztuki
ostatnie sztuki
Wielofunkcyjne lampki LED, 2 sztuki
69,99
ostatnie sztuki
ostatnie sztuki
Wielofunkcyjna lampka LED
59,99
ostatnie sztuki

Odpowiednie oświetlenie szaf w Twoim domu

Oświetlenie szaf dostępne jest w bardzo różnych wersjach. Wielkopowierzchniowe panele zapewnią dobrą widoczność ogólną, zaś pojedyncze spoty skupiają światło na wybranych obszarach. Oprawy podszafkowe montowane są na spodzie mebla – np. jako lampy kuchenne pod szafkami wiszącymi, nad blatem kuchennym. Lampy wysięgnikowe instaluje się z kolei na wierzchu danego mebla. Oprawy wpuszczane są zawsze zintegrowane na stałe. Taśmy LED z kolei są bardzo łatwe w montażu i demontażu, dzięki czemu można je elastycznie i wedle potrzeb stosować w różnych miejscach. Podobną zaletę mają również modele w stylu lampy biurkowej, które często wyposażone są w praktyczny zacisk.
Oświetlenie szaf wprowadza odpowiedni nastrój: łazienka ze ścianą pomalowaną na szaro i biało oraz drewnopodobnymi meblami wokół umywalki jest oświetlana przez wbudowane oświetlenie szaf.

Kuchnia, łazienka, salon: tu warto zastosować oświetlenie szaf

Produkty z segmentu oświetlenia szaf są uniwersalne i można je znaleźć w całym domu. W sypialni lampy wewnętrzne doskonale doświetlą szafę na ubrania, natomiast w kuchni i warsztacie do oświetlenia blatów roboczych sprawdzą się najlepiej oprawy podszafkowe zamontowane na spodzie szafek wiszących. Lampy wysięgnikowe na szafce łazienkowej dadzą wystarczającą ilość światła do nakładania makijażu i golenia. W salonowej witrynce oświetlenie szaf stworzy odpowiednie tło dla pięknych wazonów lub ulubionej pamiątki z ostatniego urlopu. Zaś oprawa umieszczona z tyłu telewizora sprawi, że oglądanie telewizji staje się naprawdę wielkim przeżyciem! Wiele modeli świeci również jasnymi kolorami, wprowadzając jeszcze bardziej przytulną atmosferę.
Właściwe oświetlenie szafy: kilka opraw szafkowych oświetla wnętrze otwartej, dużej szafy na ubrania.

LED – najlepszy wybór

Jeśli Twoje szafki i meble mają zostać wyposażone w praktyczne oświetlenie szaf, najlepiej sięgnąć po energooszczędną technologię LED. LED zużywają bardzo mało energii i są szczególnie trwałe. Ponadto odznaczają się one niską emisją ciepła – doskonale sprawdzą się więc wszędzie tam, gdzie między źródłem światła a innymi obiektami jest niewielki odstęp. Tym samym nie trzeba się obawiać uszkodzeń spowodowanych przegrzaniem. W zależności od potrzeb, wybierz lampy emitujące światło dzienne białe, neutralne białe lub ciepłe białe.

Inteligentna technologia: czujnik ruchu i spółka

Wiele źródeł oświetlenia szaf można włączać i wyłączać zwykłym przełącznikiem lub za pomocą modułu, który reaguje na dotyk. Jeśli planujesz zamontować urządzenie wewnątrz mebli, polecamy model z czujnikiem ruchu, który aktywuje się bezpośrednio po otwarciu drzwi szafy i wyłącza się sam po określonym czasie. Szczególnie inteligentne wersje zapewniają również wyłączenie światła tylko wtedy, gdy jest rzeczywiście ciemno. Aby uniknąć irytującego plątania się kabli, wybierz lampę zasilaną bateryjnie, którą można w wygodny sposób zamontować dokładnie tam, gdzie będzie potrzebna.

Wysoka funkcjonalność i łatwość obsługi

Podczas wybierania oświetlenia szaf, należy koniecznie kierować się łatwą obsługą i dostępnością przydatnych funkcji. Modele sterowane za pomocą pilota można zainstalować również w miejscach trudniej dostępnych. Lampy przyciemniane są regulowane indywidualnie: gdy gotujesz lub czytasz, wybierz jasne światło, zaś na przytulne wieczory – lekko przyćmione. Obrotowe spoty pozwalają oświetlić punktowo konkretne miejsca, które uznasz za szczególnie warte podkreślenia lub które są bardzo ciemne.
Łatwa obsługa oświetlenia do szafy: garderoba z centralną lampą na suficie.

Gwarantowana jakość – znak TCM od Tchibo

Gdy decydujesz się na oświetlenie do szaf od Tchibo, możesz spodziewać się trwałego urządzenia, wyróżniającego się doskonałą jakością. Znak TCM („Tchibo Certified Merchandise”) gwarantuje, że współpracujemy wyłącznie z wybranymi dostawcami, i że wszystkie nasze produkty są systematycznie sprawdzane przez podmioty zewnętrzne podczas całego procesu produkcji. Ponadto przywiązujemy dużą wagę do wysokiej funkcjonalności i atrakcyjnego wyglądu.
Dobrej jakości oświetlenie do szaf w Tchibo: drążek na ubrania w ciemnej drewnianej szafie z pustymi wieszakami – podświetlony linią światła na tylnej ścianie.