Kapcie dla panów: pantofle, klapki, laczki, itp.

Po ciężkim dniu wracasz do domu, ściągasz buty i zakładasz kapcie – to prawdziwy rytuał, który kończy stresującą część dnia i poprawia samopoczucie. Od tej chwili brud i zmartwienia pozostają na zewnątrz! Bogaty wybór kapci dla panów zarówno pod względem materiału wykonania, jak i formy pozwoli na łatwe znalezienie pasujących kapci dla każdego. Czy to z zamszu, skóry, czy też wełny – znajdź odpowiednie dla Ciebie kapcie!
ostatnie sztuki
  • Kapcie
69,99
59,99
Podgląd
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 59,99 zł
-14 %
Kapcie
69,99
59,99
 
Dostępne warianty:
 
ostatnie sztuki
  • Skarpetokapcie
49,99
39,99
Podgląd
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 39,99 zł
-20 %
Skarpetokapcie
49,99
39,99
 
Dostępne warianty:
 
Kapcie
69,99
 
Dostępne warianty:
 
ostatnie sztuki
  • Kapcie pikowane
79,99
64,99
Podgląd
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 64,99 zł
-18 %
Kapcie pikowane
79,99
64,99
 
Dostępne warianty:
 
ostatnie sztuki
ostatnie sztuki
  • Męskie kapcie
69,99
34,99
Podgląd
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 34,99 zł
-50 %
Męskie kapcie
69,99
34,99
 
Dostępne warianty:
 
ostatnie sztuki

Wygoda na każdym kroku – kapcie dla panów

Klasykiem wśród obuwia domowego dla panów stały się modele z zakrytą piętą. Takie kapcie zgrabnie opinają i stabilizują stopę. Gumowy ściągacz na krawędzi kapci sprawia, że obuwie pewnie trzyma się stopy i umożliwia jego łatwe zdejmowanie oraz zakładanie. Amortyzowana pięta i miękkie wyścielenie zapewniają odpowiedni komfort noszenia. Ze względu na funkcje wspierające i odciążające stawy ten rodzaj kapci jest szczególnie polecany dla osób, które dużo czasu w domu spędzają w ruchu, bądź stojąc. To idealne uzupełnienie dla męskiej odzieży rekreacyjnej.
Kapcie to synonim wygody: mężczyzna siedzący na kanapie z założonymi nogami na stoliku, na stopach mężczyzny znajdują się kapcie.

Proste zakładanie i zdejmowanie – laczki i pantofle domowe dla panów

W przypadku częstego ściągania i zakładania obuwia, np. kładąc stopy na sofie, praktycznym rozwiązaniem dla wielu panów są pantofle domowe. Brak pięty pozwala na ich bezproblemowe ściąganie i zakładanie, bez potrzeby używania rąk. Zależnie od modelu pantofle posiadają grubą bądź lekką, profilowaną podeszwę. Podstawowe warianty kapci dla mężczyzn z filcu często pozbawione są funkcji amortyzującej i pełnią rolę ekonomicznego obuwia domowego dla gości.
kapcie na zimę: zbliżenie na przytulne bambosze przed kominkiem. Obok nich lampka czerwonego wina.

Kapcie w przytulnym wykonaniu - skarpetokapcie

Przypominające męskie skarpetki skarpetokapcie są szczególnie wygodnym, ciepłym i chętnie noszonym wariantem kapci dla panów. Obuwie posiada wysoką i miękką, otulającą kostki cholewkę. Chroni ona przed dostępem zimnego powietrza od góry. Delikatna podeszwa lub antypoślizgowe wypustki zapewniają bezpieczeństwo ruchu. Kompletnie minimalistycznym wariantem kapci mogą być również grube skarpety typu ABS.

Filc, skóra, bawełna, futro: co dla Pana?

W przypadku zimowych kapci dla mężczyzn ważnym kryterium wyboru jest wysoki stopień ich przytulności. Przyjemna w dotyku wyściółka z wełny lub syntetycznego/jagnięcego futerka zapewnia wysoki poziom komfortu i uczucie ciepła w całym kapciu lub jedynie na wkładce. Porada: wkładki z owczej wełny nadają zamkniętym kapciom puszystość. Przewiewne kapcie z filcu oraz kapcie z odkrytymi palcami zalecane są na cieplejsze pory roku. Niezależnie od temperatury można z kolei nosić eleganckie i zawsze modne kapcie dla panów wykonane ze skóry.

Pozostałe porady dotyczące zakupu kapci dla mężczyzn

W przypadku nierównych stóp bądź bólu stóp zaleca się noszenie kapci z ergonomicznymi wkładkami. Takie obuwie dopasowuje się do stopy, zapewnia optymalne rozłożenie nacisku i odprężenie dla Twoich stóp. W przypadku wyboru poszczególnych modeli zdaj się po prostu na Twój gust. Warto, jednakże wziąć pod uwagę, że na kapciach w ciemniejszych kolorach zabrudzenia nie są tak bardzo widoczne – to plus w kuchni, gdzie często coś ląduje na podłodze. Dzianinowe wzorki lub delikatne paski mogą delikatnie urozmaicić wygląd Twoich kapci.
kapcie zapewniające stabilność: siedzący na łóżku mężczyzna nakłada niebieskie kapcie.

Kapcie na dłużej? W Tchibo to oczywiste!

Kapcie dla panów często traktuje się w kategorii artykułów jednorazowego użytku, niewytrzymujących użytkowania dłuższego niż kilka miesięcy. Po takim czasie w podeszwie pojawiają się dziury, szwy rozchodzą się, a wkładki zużywają. Przyjazność dla środowiska wygląda inaczej. Dlatego też zdecyduj się na zakup pantofli domowych, bamboszy itp. w Tchibo! Nasze, opatrzone certyfikatem TCM ("Tchibo Certified Merchandise") produkty przechodzą rygorystyczne kontrole, począwszy od wyboru materiałów, poprzez proces produkcyjny, aż do kontroli pod kątem substancji szkodliwych.
sprawdzona jakość: zbliżenie zakładającego kapcie mężczyzny w szlafroku.