Łóżeczka dziecięce – niezwykle wygodne i naprawdę praktyczne

Stabilne, bezpieczne, utrzymane w stylu dziecięcym: tak duże wymagania stawia się nowoczesnym łóżeczkom dziecięcym. W końcu bowiem Twoje potomstwo musi mieć swój przytulny kąt i dobrze czuć się we własnym łóżku. Jako, że dzieci w łóżeczkach lubią się również bawić, bardzo ważne jest, by mebel taki był trwały i cechował się dużą wytrzymałością. W Tchibo znajdziesz łóżeczka dziecięce, które mają właśnie takie cechy. Odkrywaj różne produkty i kupuj łóżeczka dla dziewczynek i chłopców!
  • Łóżko ze skrzynią
4 199,00
2 999,00
Podgląd
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 2 999,00 zł
-28 %
Łóżko ze skrzynią
4 199,00
2 999,00
  • Kocyk niemowlęcy, ok. 90 x 90 cm
159,99
139,99
Podgląd
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 139,99 zł
-12 %
Kocyk niemowlęcy, ok. 90 x 90 cm
159,99
139,99
Dziecięca pościel z flaneli
119,99
  • Pościel perkalowa, wielkość standardowa
129,99
99,99
Podgląd
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 99,99 zł
-23 %
Pościel perkalowa, wielkość standardowa
129,99
99,99

Łóżeczka dla dzieci w każdym wieku i o rozmaitych upodobaniach

Drzemka w samochodzie strażackim czy w domku na drzewie? Z nowoczesnymi łóżeczkami dziecięcymi to żaden problem. Łóżka dla dzieci mają różną konstrukcję i rozmaite zdobienia, przez co są w stanie spełnić nawet najbardziej niezwykłe wymagania. Nasze łóżka to doskonałe rozwiązanie dla osób mających różne wymagania, niezależnie od tego, czy kładziesz nacisk przede wszystkim na bezpieczeństwo dziecka podczas snu, czy chcesz mieć komorę na pościel, czy też przestrzeń do przechowywania zabawek itp.
Tu sen jest bezpieczny, a dziecko ma ochronę: łóżeczko ze szczebelkami dla najmłodszych.

Łóżeczko ze szczebelkami – dla najmłodszych

Łóżeczko ze szczebelkami jest idealne dla dzieci od urodzenia do trzeciego roku życia. Szczebelki na obwodzie łóżeczka dziecięcego zapewniają leżącemu w nim maluchowi bezpieczeństwo i umożliwiają obserwowanie mu wszystkiego, co dzieje się w pokoju dziecięcym. Najbardziej powszechne wymiary łóżeczek dziecięcych to 60 x 120 cm i 70 x 140 cm. Wskazówka: do łóżeczka ze szczebelkami najlepiej kupić taki materac, który nie będzie powodował powstania szczeliny między nim a szczebelkami. Dzięki temu Twoje maleństwo będzie bezpieczne podczas pierwszych prób stawania w łóżeczku.
Łóżko z zabawnymi motywami sprawi, że pokój dziecięcy stanie się miejscem wymarzonych zabaw i przygód.

Łóżko juniorskie dla małych dzieci

Dla wielu dzieci nie istnieje nic piękniejszego niż łóżko prosto z krainy przygód. Jest tak wiele wersji takich łóżek, że ich użytkownicy mogą spokojnie dać się ponieść wyobraźni. Są tu łóżeczka dziecięce w kształcie łodzi, auta czy w wielu innych formach. W wielu pokojach dziecięcych doskonale sprawdzą się nie tylko łóżeczka tego typu, ale także łóżka piętrowe. Pozwolą one wygospodarować odrębne miejsce do spania dla rodzeństwa i jednocześnie zaoszczędzić nieco przestrzeni. To, co dzieci lubią najbardziej: łóżko na antresoli. W przypadku takiego rozwiązania pod samym łóżkiem jest jeszcze sporo miejsca na zabawki czy na biurko.

Łóżko młodzieżowe dla starszych dzieci

Gdy potomstwo nieco podrośnie, zmienią się także wymagania, jakie będą musiały spełnić meble znajdujące się w pokoju dziecięcym. Kolorowe łóżko z krainy przygód można wówczas przekształcić w ładne, proste i stylowe łóżko z komorą do przechowywania. Te wielofunkcyjne łóżka są wyposażone w szuflady lub wstawki z regałami, w zależności od modelu. Ponadto bardzo praktyczne okazuje się wysuwane łóżko dziecięce. Gdy najlepszy przyjaciel przyjdzie nocować u Twojego dziecka, będzie mieć w tym łóżku swój przytulny kącik.

Jak powstają łóżeczka dziecięce dla chłopców i dziewczynek?

Łóżko dziecięce powinno spełnić określone kryteria, niezależnie od tego, czy jest przeznaczone dla noworodka, czy też dla nastolatka. Do zestawu cech obowiązkowych należy doskonała jakość, uzyskana dzięki doborowi wytrzymałych materiałów oraz bardzo duża stabilność. Na te właściwości kładziemy nacisk w toku naszego projektu GUT GEMACHT. Ponadto w przypadku większych dzieci decydującą rolę gra wygląd łóżka, który można dodatkowo podkreślić, wybierając odpowiednią pościel.
Wystarczy rozsunąć łóżko młodzieżowe, aby mógł na nim przenocować najlepszy przyjaciel Twojego dziecka.