Łóżeczka dziecięce: słodkie sny dla najmłodszych

Łóżeczko dziecięce powinno spełnić kilka podstawowych kryteriów: Twoja pociecha powinna czuć się bezpiecznie, ramy powinny zabezpieczyć dziecko przed upadkiem, a sam mebel świetnie wkomponować się w resztę wyposażenia pokoju. By zapewnić najmłodszym głęboki sen i błogi spokój, łóżeczka dziecięce od Tchibo są starannie selekcjonowane i wielokrotnie testowane pod kątem jakości. W naszym sklepie online znajdziesz zarówno kompletne łóżeczka jak i pojedyncze elementy, takie jak siatki ochronne. Zapewnij Twojemu dziecku i sobie niczym niezakłócony, bezpieczny sen — z łóżeczkami dziecięcymi od Tchibo.
  • Łóżeczko dla niemowląt i małych dzieci
Z osłonami podłoża, materiałami montażowymi i instrukcją montażu
1 799,00
Podgląd
Łóżeczko dla niemowląt i małych dzieci
Z osłonami podłoża, materiałami montażowymi i instrukcją montażu
1 799,00

Rodzaje łóżeczek dla dzieci

Przy zakupie łóżeczka dla dziecka zwróć uwagę na różne dostępne modele. Klasyczne łóżeczko ze szczebelkami jest zabezpieczone po bokach, by Twoje dziecko z niego nie wypadło. Jego wymiary to 140 x 90 x 75 cm (szerokość x wysokość x głębokość), a pasujący do niego materac ma wymiary 70 x 140 cm. W każdej chwili możesz wyjąć szczebelki, by łóżeczko „rosło” wraz z Twoją pociechą i służyło jej przez kilka lat. W naszej ofercie czekają na Ciebie ponadto tradycjonalne kołyski na kółkach oraz modele stworzone do tego, by ustawić je obok łóżka rodziców. Jest to możliwe dzięki otwarciu z jednej strony.
Jak łóżeczka dziecięce ułatwiają opiekę nad Twoją pociechą

Jak łóżeczka dziecięce ułatwiają opiekę nad Twoją pociechą

Łóżeczka dziecięce są wyposażone w wiele funkcji, które ułatwiają Ci zajmowanie się Twoją pociechą. Jedną z nich są ruchome szczebelki. Chodzi tu zazwyczaj o trzy szczebelki zamocowane na ścianach bocznych specjalną techniką, umożliwiającą łatwe ich zdjęcie. Gdy Twoje dziecko wejdzie w fazę rozwoju cechującą się nieustannym odkrywaniem otaczającego je środowiska, możesz dać mu trochę przestrzeni poprzez całkowity demontaż szczebelków. W ten sposób nie musisz bez przerwy zwracać uwagę na to, że Twoje dziecko próbuje wspiąć się przez górę łóżeczka. Bardzo praktyczne są także przestawne stelaże z listew, które także rosną z Twoim dzieckiem.
Zestawy mebli: łóżeczka jak ulał

Zestawy mebli: łóżeczka jak ulał

W Tchibo znajdziesz łóżeczka dziecięce, które należą do całego zestawu mebli. W ten łatwy sposób zapewnisz pokojowi dziecięcemu jednolity i spójny wygląd. Kolor i materiały, z których składa się łóżko, szafy i komoda pasują do siebie wizualnie. W Tchibo stawiamy przy tym chętnie na naturalne drewno w jasnych i łatwych w pielęgnacji barwach. Białe łóżeczko dziecięce z drewna wprowadzi w sypialnię Twojej pociechy powiew ponadczasowości. Dzięki łatwej do zestawienia barwie umożliwi ono także nieskończone kombinacje z różnorodnymi elementami dekoracyjnymi.

Zamów wysokiej jakości łóżeczko dziecięce w niskiej cenie

Młodzi rodzice zazwyczaj nie mają przesadnie dużo pieniędzy. Wiemy o tym! Z tego powodu w Tchibo czeka na Ciebie szeroka oferta dziecięcych łóżeczek i mebli do pokoju dziecięcego w korzystnych cenach. Naturalnie, w sprawach jakości nie idziemy na kompromis. Nasze łóżeczka dziecięce przechodzą staranną kontrolę jakości i są odznaczone stemplami akredytowanych narodowych laboratoriów i jednostek badawczych. Ponadto, surowce, z których są wykonane i ich obróbka także przechodzą wiele wewnętrznych testów. Tylko gdy wszystkie nasze wymogi są spełnione, łóżeczka otrzymują stempel TCM, będący skrótem od "Tchibo Certified Merchandise”.
Zamów wysokiej jakości łóżeczko dziecięce w niskiej cenie