Ławka do siedzenia – proszę rozgość się!

Ławka do siedzenia jest niczym zaproszenie, żeby usiąść i odpocząć. Niezależnie od designu, praktycznie zawsze wygląda zachęcająco. Dotyczy to zarówno przestrzeni wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń, kuchni, salonu czy też balkonu. Klasyczna ławka do siedzenia to mebel o specyficznym uroku. Zabezpieczona przed warunkami pogodowymi ławka do siedzenia w ogrodzie może pozostać przez okres zimowy na zewnątrz, a na wiosnę można powitać na niej pierwsze promienie słońca. Zapoznaj się z ofertą ławek Tchibo i – rozgość się!
  • Ławka ze skrzynią
899,00
439,00
Podgląd
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 439,00 zł
-51 %
Ławka ze skrzynią
899,00
439,00
  • Ławka z litego drewna
Oszczędność miejsca - ławka, regał na buty i do przechowywania w jednym
319,99
229,99
Podgląd
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 229,99 zł
-28 %
Ławka z litego drewna
Oszczędność miejsca - ławka, regał na buty i do przechowywania w jednym
319,99
229,99
  • Tapicerowana ławka z półką na buty z litego drewna bukowego
949,00
549,00
Podgląd
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 549,00 zł
-42 %
Tapicerowana ławka z półką na buty z litego drewna bukowego
949,00
549,00
  • Skrzynia pleciona
599,00
419,00
Podgląd
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 419,00 zł
-30 %
Skrzynia pleciona
599,00
419,00
  • Skrzynia do przechowywania
619,00
279,99
Podgląd
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 279,99 zł
-54 %
Skrzynia do przechowywania
619,00
279,99
Ławka z półką
999,00
  • Ławka z tapicerką
1 199,00
949,00
Podgląd
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 949,00 zł
-20 %
Ławka z tapicerką
1 199,00
949,00
ostatnie sztuki
  • Ławka z półką »Clara«
1 199,00
699,00
Podgląd
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 699,00 zł
-41 %
Ławka z półką »Clara«
1 199,00
699,00
ostatnie sztuki
Ławka z plecionką
1 149,00

Ławki do siedzenia – warianty od skandynawskich do odpornych na warunki pogodowe

Klasykiem jest ławka do siedzenia przeznaczona do kuchni. Wykonana z jasnego lub lakierowanego na biało drewna, z mnóstwem miejsca pod podnoszonym siedzeniem, jest praktycznym, a jednocześnie przyciągającym spojrzenia elementem wyposażenia. Doskonałym uzupełnieniem skandynawskiego stylu jest pokrycie ławki materiałem w pasy bądź umieszczenie na niej kolorowych poduszek do siedzenia. Uroku kuchni, jadalni, czy też ogrodowi zimowemu nada z kolei wykonana w konwencji antycznej ławka do siedzenia z ciemnego drewna ze stylizowanymi nogami. W Tchibo znajdziesz również wąskie ławki bez oparcia do przedpokoju, mniejsze, kolorowe modele do pokoju dziecięcego oraz odporne na warunki pogodowe, ogrodowe ławki do siedzenia.
Ławka do siedzenia jako centralny punkt kuchni: młoda kobieta z psem siedzi w kuchni na białej ławce do siedzenia.

Ławka do siedzenia do kuchni i jadalni

Jeżeli Twoja kuchnia jest wystarczająco duża, by umieścić w niej stół, może nasunąć się pytanie, czy dokupić do niego krzesła, czy też ławkę do siedzenia. W przeciwieństwie do krzeseł ławka do siedzenia nie jest może tak ustawna, jednakże robi doskonałe wrażenie, jest niczym stworzona do kuchni. Wygodne oparcie sprawi, że szybko stanie się ona centralnym obiektem pomieszczenia lub ulubionym miejscem przy stole jadalnym. Mała porada odnośnie kuchni i stołu jadalnianego – do ławki do siedzenia należy wybrać nakrycie z łatwego w czyszczeniu materiału, gdyż plamy i okruchy stanowią niestety nieodłączną część kuchennej rzeczywistości.
Czysta wygoda: przytulna, narożna ławka do siedzenia w salonie przy oknie, z mnóstwem kolorowych poduszek.

Miejsce na herbatkę w salonie lub w ogrodzie zimowym

Jeżeli szukasz ławki do siedzenia do salonu lub np. ogrodu zimowego, rozejrzyj się za nieco bardziej wyścielonym modelem. Podobnie jak na kanapie, również na ławce możesz przysiąść z kubkiem kawy w ręku, czy też na krótką lekturę. A kiedy nikt nie patrzy możesz również wyciągnąć na niej wygodnie nogi i uciąć sobie drzemkę. W kuchni wystarczy zapewne ławka do siedzenia w rozmiarze 120 cm, w salonie mebel na trzy osoby może być już nieco szerszy. W Tchibo znajdziesz również wyściełane ławki do siedzenia, które pod względem komfortu w niczym nie ustępują kanapie, czy też szezlongowi.

Małe i praktyczne: ławki do siedzenia przeznaczone do garderoby

Zakładanie butów? Najlepiej na siedząco. Również do tego celu doskonale nadaje się ławka do siedzenia w przedpokoju, czy też w garderobie. W Tchibo znajdziesz bogatą ofertę niedużych, kompaktowych ławek do siedzenia do przedpokoju z umieszczonymi pod siedziskiem praktycznymi przegrodami, szufladami, czy też koszami. Taka ławka do siedzenia służy jednocześnie jako skrytka na szaliki i czapki, torby na zakupy, czy też buty. Oferujemy Ci również pasującą garderobę i wieszaki - niech Twój przedpokój stanie się Twoją wizytówką!

W słońcu, a może w cieniu – ławki do siedzenia na zewnątrz

Czy to pomiędzy donicami na balkonie, czy też pod drzewem w ogrodzie – również na zewnątrz ławka do siedzenia zapewnia specyficzny nastrój. Dostępne są przeróżne modele - od tradycyjnych, żeliwnych, po wykonane w geometrii prostych linii ławki do siedzenia na taras. Z odrobiną kreatywności można samemu zbudować ławkę do siedzenia z palet. Odpowiednie siedzisko i dekoracyjne poduszki uczynią z takiej ławki kultowy obiekt relaksu! Jeżeli szukasz drewnianej ławki do siedzenia do ogrodu lub na balkon, dobrym wyborem będą meble wykonane z akacji, gdyż ten rodzaj drewna jest szczególnie wytrzymały i odporny na wszelkiego rodzaju grzyby.
Ławka do siedzenia na zewnątrz: kobieta odpoczywa po pracy w ogrodzie na białej ławce.

Gwarantowana jakość w Tchibo

Tchibo przywiązuje dużą wagę do jakości. Dotyczy to wszystkich produktów, również asortymentu meblowego, w tym ławek do siedzenia. Nasz certyfikat TCM stanowi dla klientów gwarancję długowieczności i jakości wykonania naszych ławek do siedzenia. TCM to skrót od "Tchibo Certified Merchandise", co oznacza, że nasze produkty przechodzą regularne kontrole jakościowe i muszą sprostać najwyższym wymogom w kwestii materiałów, dostawców i samego procesu produkcji. Czy to wewnątrz, czy też na dworze – ławki do siedzenia Tchibo, to zawsze dobry wybór!
Zaufanie: dziadek wraz z wnuczkiem siedzą na dworze na ławce i stykając się czołami spoglądają sobie w oczy.