Krzesła do wygodnego siedzenia

Krzesła powinny być wygodne, piękne, dopasowane do wnętrza i trwałe. Czy to do jadalni, do biurka lub do pokoju dziecięcego – w Tchibo znajdziesz szeroki wybór krzeseł różnego rodzaju. W swoim asortymencie Tchibo posiada również krzesła balkonowe i ogrodowe. W kwestii materiału i designu, wyobraźnia nie ma żadnych granic. Pozwól się zainspirować i zamów online Twoje nowe krzesła!
Stołek barowy o regulowanej wysokości, czarny
649,00
Obrotowe krzesło do jadalni
1 199,00
Krzesło tapicerowane, jasnoszare
Krzesło tapicerowane, antracytowe
Z podłokietnikamiZ podłokietnikami
839,00
839,00
Produkt wkrótce dostępny
  • Krzesło biurowe, antracytowe
Element naszej serii nordyckiej
999,00
Podgląd
Krzesło biurowe, antracytowe
Element naszej serii nordyckiej
999,00
Krzesło do biurka, antracytowe
999,00
Tapicerowane krzesło designerskie, szarobeżowe
Tapicerowane krzesło designerskie, ciemnoszare
649,00
649,00
Tapicerowane krzesło designerskie, szarobeżowe
Tapicerowane krzesło designerskie, ciemnoszare
649,00
649,00
Krzesło tapicerowane z litym drewnem dębowym
849,00
Krzesło Windsor
749,00
Stołek barowy o regulowanej wysokości, czerwony
649,00
ostatnie sztuki
  • Krzesło z podłokietnikami, tapicerowane
799,00
439,00
Podgląd
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 439,00 zł
-45 %
Krzesło z podłokietnikami, tapicerowane
799,00
439,00
ostatnie sztuki
Produkt wkrótce dostępny
-50 %
Krzesła z litego drewna dębowego, 2 sztuki
749,00
369,99
Produkt wkrótce dostępny

Nie wszystkie krzesła są takie same

Przez wieki projektanci mebli tworzyli i projektowali wszelkiego rodzaju krzesła. Stołki, leżaki, fotele bujane, proste, wymyślne, tapicerowane - a nawet krzesła bez nóg! Do użytku domowego klasykami są jednak w dalszym ciągu krzesła z drewna, z oparciem, czasami także z podłokietnikami. Nowoczesny styl skandynawski sprawił, że biel i szarość stały się popularnymi kolorami krzeseł. Szczególnie w przypadku jasnego drewna kolory te sprawiają lekkie i przyjazne wrażenie. Jeśli jedno krzesło ma być świadomie zaakcentowane, wybór padnie prawdopodobnie na styl antyczny lub ekstrawagancki nowoczesny design.
Pokój dzienny ze stołem jadalnianym w nowoczesnym stylu, na którym stoją białe krzesła kubełkowe z jasnymi, drewnianymi nogami.

Wokół stołu jadalnianego

Jeśli chcesz otoczyć swój stół jadalniany nowymi krzesłami, warto pokusić się o kilka przemyśleń: zastanów się, jak wysokie powinno być siedzisko, aby można było wygodnie jeść. Jest to uzależnione od wysokości stołu, ale także wzrostu. Jeśli lubisz dłużej siedzieć przy stole i prowadzić rozmowy, dobrym pomysłem są wygodne krzesła z podłokietnikami. Jednak zazwyczaj wymaga to większej ilości miejsca, ponieważ tego rodzaju krzesła nie można całkowicie wsunąć pod stół. Jeśli kupisz od razu 4 krzesła w zestawie, ich cena będzie korzystniejsza, a wystrój jadalni będzie wyglądać spójnie i stylowo. W Tchibo znajdziesz również naczynia, sztućce, nakrycie do stołu i dopasowane dekoracje.
Balkon, na którym stoi grill z mięsem. W tle widać rustykalny, nakryty stół ogrodowy z drewnianymi krzesłami.

Krzesła na balkon i taras

Jeżeli nie chcesz za każdym razem wynosić krzesła z kuchni, polecamy krzesła balkonowe lub tarasowe. W tym przypadku ważna jest odporność na warunki atmosferyczne. Robinia jest przykładowo bardzo trwałym drewnem i z natury odporna na pleśń i grzyby: idealna do mebli ogrodowych. Metal powinien być odporny na rdzę a tworzywo sztuczne na promieniowanie UV. Meble zewnętrzne od Tchibo spełniają te standardy. U nas znajdziesz wygodne fotele i niezajmujące dużej ilości miejsca krzesła bez oparć - idealne na małe balkony. Jeśli chcesz schować krzesła na czas zimy, zdecyduj się na model z możliwością ułożenia w stos: wówczas zajmą zdecydowanie mniej miejsca w piwnicy!

Fantazyjne krzesła dla większej inspiracji

Dzieci muszą się poruszać, ciągle i wszędzie. Nie przewiduje się siedzenia w miejscu. Dlatego jasne jest, że należy wspierać tę potrzebę ruchu a jednocześnie motorykę, równowagę i mięśnie pleców, dzięki odpowiednim krzesłom. "Kiwające się krzesła" z wypukłą podstawą wspierają tę potrzebę w zabawny sposób. Ciągła zmiana postawy ciała sprawia, że dziecko jest bardziej czujne, dzięki czemu kiwające się krzesła nadają się również do odrabiania zadań domowych przy biurku. Dostępne są również różne rodzaje ruchomych krzeseł dla dorosłych - zalety są takie same jak w przypadku dzieci!

Wygodne siedzenie na dłuższą metę przy właściwym krześle biurowym

Każdy, kto siedzi przy biurku przez kilka godzin dziennie, powinien zastanowić się nad odpowiednim krzesłem biurowym, choćby ze względu na swoje plecy. Na dłuższą metę sensowne jest wspieranie kręgosłupa. Praktyczne są krzesła biurowe o regulowanej wysokości, które można dopasować do wysokości biurka. Właściwa postawa siedząca uniemożliwia ciągłe podnoszenie ramion przy komputerze i w ten sposób zapobiega napięciom w okolicy barków i szyi. Jednocześnie zapobiega uciskaniu krawędzi biurka na przedramiona podczas pisania, zakłócając w ten sposób krążenie krwi. Bardzo praktyczne do pracy są krzesła na kółkach, dzięki czemu nawet podczas siedzenia możemy zyskać trochę ruchu.
Brązowe krzesło biurowe stoi za białym biurkiem z komputerem, lampą i przestrzenią do przechowywania.

TCM – Znak jakości od Tchibo

Czy to krzesła z drewna, metalu czy tworzywa sztucznego: w Tchibo możesz polegać na materiałach wysokiej jakości i starannym wykonaniu. W tym celu przeprowadzamy regularne kontrole jakości w oparciu o ustalone kryteria, również w odniesieniu do naszych dostawców, i przyznajemy naszym produktom znak jakości TCM. TCM oznacza "Tchibo Certified Merchandise" i gwarantuje naszym klientom utrzymanie wysokich wymagań jakościowych.
Stosy drewnianych desek w tartaku są podstawowym materiałem wielu krzeseł.